RS 125,ak se može nazvati tako

nije u tome stvar

nisam sposoban da ih napravim kak treba,znači komplet nosače za doljnje oklope,nemam onog jednog fara

sve je to takva kemija da je to žalost,kad se montiraju plastike trebalo bi malo ove doljnje savit prema unutra da se zašerafe,dok to napravim a oklop pofarban ode farba znate kam  :wink:,da je plastični,zagrijo bi i savinuo,ovo nejde bez opet vlakna...

ne znam šta da kažem,iskreno sam i sebe razočarao,al jednostavno nejde,za te oklope nemam volje i mrzim ih naprosto,mehaniku mogu sve napravit,al ovo jednostavno ne
:dizzy: :no:
 
r4ptor said:
nije u tome stvar

nisam sposoban da ih napravim kak treba,znači komplet nosače za doljnje oklope,nemam onog jednog fara

sve je to takva kemija da je to žalost,kad se montiraju plastike trebalo bi malo ove doljnje savit prema unutra da se zašerafe,dok to napravim a oklop pofarban ode farba znate kam  :wink:,da je plastični,zagrijo bi i savinuo,ovo nejde bez opet vlakna...

ne znam šta da kažem,iskreno sam i sebe razočarao,al jednostavno nejde,za te oklope nemam volje i mrzim ih naprosto,mehaniku mogu sve napravit,al ovo jednostavno ne
:dizzy: :no:
dovezeš li motor k meni ja ču ti to sredit jer baš mi se sviđa kako si krenuo (y)...ak ti nisam daleko :misli:
...ako sam na staru frecciu stavio oklope on zx-10 stavit čemo i ove tvoje na mjesto (y)
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,184444.0.html
 
taj projekt sam vidio i nemam riječi osim pohvale...svaka čast,komentirao sam već na 125cc forumu  (y)

koliko bi me koštalo to pripasivanje,znate da školarcu ni jedan dio nije jeftin,pa makar bio i 100kn  :palacdolje:

možda se nešto dogovorimo,ali da budem iskren šanse su za to jako slabe  :?
 
r4ptor said:
taj projekt sam vidio i nemam riječi osim pohvale...svaka čast,komentirao sam već na 125cc forumu  (y)

koliko bi me koštalo to pripasivanje,znate da školarcu ni jedan dio nije jeftin,pa makar bio i 100kn  :palacdolje:

možda se nešto dogovorimo,ali da budem iskren šanse su za to jako slabe  :?
ako obečaš da nakon pripasavanja nećeš više odustajat neće te koštati ništa (y)
 
vrati se na R look,ono kako si zamislio je odlicno,ako se vratis na R,onda ti taj ravni volan ne treba,javi ako zelis prodati volan i nosac,ja sam zainteresiran :wink:
 
malaga said:
vrati se na R look,ono kako si zamislio je odlicno,ako se vratis na R,onda ti taj ravni volan ne treba,javi ako zelis prodati volan i nosac,ja sam zainteresiran :wink:

nebi fala,R volan je nešto,ubitačno,pogotovo po hrv cestama  :LOL:

ovo bude ublažilo taj tvrdi ovjes

jedino mi treba ralica još  :?

@Sarinjo-oprosti ali to ne mogu prihvatit to je prevelikodušno,volio bih ti platiti iako ne tražiš,ali vjeruj nemam  :?
 
r4ptor said:
nebi fala,R volan je nešto,ubitačno,pogotovo po hrv cestama  :LOL:

ovo bude ublažilo taj tvrdi ovjes

jedino mi treba ralica još  :?

@Sarinjo-oprosti ali to ne mogu prihvatit to je prevelikodušno,volio bih ti platiti iako ne tražiš,ali vjeruj nemam  :?
aj nepizdi...reci odmah da neželiš oklope nego naked i dobro :jesus: :mrgreen:
...i za ralicu ćeš trebat nosače :jesus:e
 
ralica se zašerafi ak treba sa 2 šerafa,ovo je nešt drugo  :mrgreen:

možda stvarno hoću naked ili tak nešt  :mrgreen:

ako hoćeš radit tako nešto uzmi oklope pa napravi ono što ja nisam  :wink: dobiš i povoljniju cijenu radi one ponude  (y)
 
r4ptor said:
ralica se zašerafi ak treba sa 2 šerafa,ovo je nešt drugo  :mrgreen:

možda stvarno hoću naked ili tak nešt  :mrgreen:

ako hoćeš radit tako nešto uzmi oklope pa napravi ono što ja nisam  :wink: dobiš i povoljniju cijenu radi one ponude  (y)
nemam ih na šta stavit...sve što imam u garaži preveliko je za te oklope :mrgreen:
...jedino možda na peglicu :misli: :mrgreen:
:LOL: :LOL: :LOL:
 
r4ptor said:
nebi fala,R volan je nešto,ubitačno,pogotovo po hrv cestama  :LOL:

ovo bude ublažilo taj tvrdi ovjes

jedino mi treba ralica još  :?

@Sarinjo-oprosti ali to ne mogu prihvatit to je prevelikodušno,volio bih ti platiti iako ne tražiš,ali vjeruj nemam  :?
ok,ali to znaci da ne zelis oklope,jer neces valjda imati ravni volan na R-u :mrgreen:
 
@Sarinjo-pa hmm,za peglicu bi ih trebalo malo suzit  :LOL:


@malaga-ne nego je sad gotovo kad sam već zvrtao trokut za nosač volana  :mrgreen:
 
Krenulo u dobrom pravcu, pa se okrenulo. I ovo može biti dobro, ali onda napravi stretfighter, skrati i podigni rep, ...., a ne obični naked.
 
rep kak je tak mi se sviđa,mislim da je baš taman,više ga neću dizati,zašto? jer mi je to ogavno  :palacdolje:

 
bit ce dobro i ovako,bitno da si  ti zadovoljan  (y)
masina je jedini nedostatak 125ica kad se rade naked/streetfighter,jednostavno masinu nemas sta vidjeti :?
 
evo,porting,arrow,34 dellorto  (y)

http://www.youtube.com/watch?v=UKtztFdAAqg

http://www.youtube.com/watch?v=9hW_oZWFqrc