RS 125,ak se može nazvati tako

fakat mi žao što ne nastavljaš sa RR izgledom, dosta pratim ovu temu i eto  :(  jbg, ali glavno da ono što ti napraviš da si zadovoljan  (y)
 
da....a ja bi mu poklonio i prednju desnu polovicu svjetla od fazera 600 2006 da je uvali u oklop....da se odluči nastaviti sa oklop projektom :mrgreen:
 
sarinjo već malo podjebava  :mrgreen:

ovo su stvarno velikodušne ponude,jer far desni ispod 1000kn nisam mogao naći nikako  :?


valjda bude neki update večeras nakon što se malo odmorim,opet u tim ranojutarnjim satima  :mrgreen:

malo sam zagrizao preveliki zalogaj dok sam to htio slagat,pa idem na lakšu i jeftiniju varijantu,iskreno meni i bolju
jer pošto sam ovak malo više divljak za motore ne paše mi onaj r položaj i to,ipak je moja želja sm itd,pa možda po vama nije opravdano ovo što radim,dok za mene je iskreno i bolje,me like polustunt položaj  :D

ovo mi nebi palo na pamet da je motor bio u recimo org stanju,al ovo,ljudi pa nemate se zašto žalit  :mrgreen:

uglavnom svaka kritika ili pohvala su dobrodošle :hello:


 
r4ptor said:
sarinjo već malo podjebava  :mrgreen:

ovo su stvarno velikodušne ponude,jer far desni ispod 1000kn nisam mogao naći nikako  :?


valjda bude neki update večeras nakon što se malo odmorim,opet u tim ranojutarnjim satima  :mrgreen:

malo sam zagrizao preveliki zalogaj dok sam to htio slagat,pa idem na lakšu i jeftiniju varijantu,iskreno meni i bolju
jer pošto sam ovak malo više divljak za motore ne paše mi onaj r položaj i to,ipak je moja želja sm itd,pa možda po vama nije opravdano ovo što radim,dok za mene je iskreno i bolje,me like polustunt položaj  :D

ovo mi nebi palo na pamet da je motor bio u recimo org stanju,al ovo,ljudi pa nemate se zašto žalit  :mrgreen:

uglavnom svaka kritika ili pohvala su dobrodošle :hello:
ni najmanje
 
nemojte mi poklanjat nikakve farove i to,onda se premišljam,tak da nikakvi farovi ne pašu nikam  :mrgreen:

svejedno hvala na ponudi rijetki bi to napravili  (y)


sarinjo krivo sam se izrazio,nisam ja to mislio u tom smislu  (y)

ni ti angelo.ma,neugodno mi je  :oops:
 
pa jbt,prvo R pa onda naked,a sad u dijelovima :mrgreen:

sta si se razbio ili je masina crkla?
 
stao,opet,mislim da porting previsok (rezonancija na 12-13k rpm)
ili sam trebao štelat paljenje za toliku razliku obrtaja (stavljat magnet bez kajlice)

rezultat,išao motor divljački,stvarno veoma dobro,ali otopljen klip na ispušnoj strani