rs 250... koliko konja ima???

Bas tako....shokrefumi !!! Htio sam ga isto pitati. Sam je rekao da ide slabije od gamme 125....ili od gamme 250. Izgleda da je aprilija sama od sebe proradila... :LOL:. Neznam sta bi onda hito ? Ako ti je to slabo...onda poslusaj wayndera..... 8). Samo....gušti se placaju.....
 
bmw m 5 said:
Bas tako....shokrefumi !!! Htio sam ga isto pitati. Sam je rekao da ide slabije od gamme 125....ili od gamme 250. Izgleda da je aprilija sama od sebe proradila... :LOL:. Neznam sta bi onda hito ? Ako ti je to slabo...onda poslusaj wayndera..... 8). Samo....gušti se placaju.....

kolko ja znam to mu je prva sportiva  :misli:
hebatga trebo je odma r6  :mrgreen:
 
hebote... koji ste vi ovde likovi... ljepo me strah nes pitat da ne ispadnem lud i glup... decki prva mi je sportiva... sad ide suepr ja bio kod nekog mog tipa, i napravio kompletnu generalku... i prodajem ga za 25000 kn a mozda i manje... ajde pa se javite ako je ko zainteresiran...
 
alenko_16 said:
ma meni se cini da motor ide jako slabo u odnosu na gamu 125... ili losije od game 250...

alenko_16 said:
sad ide suepr ja bio kod nekog mog tipa, i napravio kompletnu generalku... i prodajem ga za 25000 kn

:misli: :misli: :misli:

nakon svih silnih tvojih postova o tom tvom motoru koji su kruzili tu forumu - tesko :wink: nhf
 
2fast4you said:
nakon svih silnih tvojih postova o tom tvom motoru koji su kruzili tu forumu - tesko :wink: nhf

previse si ga platio, za puno ga prodajes, max 20 000kn sta bi se moglo dobit za to  :misli:
 
alenko_16 said:
hebote... koji ste vi ovde likovi... ljepo me strah nes pitat da ne ispadnem lud i glup... decki prva mi je sportiva... sad ide suepr ja bio kod nekog mog tipa, i napravio kompletnu generalku... i prodajem ga za 25000 kn a mozda i manje... ajde pa se javite ako je ko zainteresiran...

...brzo taj tvoj tip radi generalke!!  :misli:

(y)
 
alenko_16 said:
hebote... koji ste vi ovde likovi... ljepo me strah nes pitat da ne ispadnem lud i glup... decki prva mi je sportiva... sad ide suepr ja bio kod nekog mog tipa, i napravio kompletnu generalku... i prodajem ga za 25000 kn a mozda i manje... ajde pa se javite ako je ko zainteresiran...

hihih  :mrgreen: napravio je generelaku preko podneva ? koliko si platio ? mozda ga je samo malo "postelao" za prodaju? :?
 
A cemu ga uopce prodajes kad citat "sad ide super" i napravljena je "generalka"?  :misli:
 
alenko_16 said:
hebote... koji ste vi ovde likovi... ljepo me strah nes pitat da ne ispadnem lud i glup... decki prva mi je sportiva... sad ide suepr ja bio kod nekog mog tipa, i napravio kompletnu generalku... i prodajem ga za 25000 kn a mozda i manje... ajde pa se javite ako je ko zainteresiran...

:misli: ne kuzim bas ovo !!! al sam se barem dobro nasmijao :LOL:
 
Mi smo likovi ? Bokte....16. 07. kukas kako motor ide slabije od gamme 125...trazis nepostojece blokade i limitatore.....ljudi sa foruma se trude da ti pomognu savjetima....a ti se jos osjecas uvrijedenim ??? Prozivajuci nas likovima ???  U roku od deset dana...motor odjednom ide super ? Bio kod nekog svog tipa ? Sta je Radman odustao...od popravka ?? I ovaj ti kao napravio generalno  :misli:. Varijanta jedan: mozda za tebe generalno znaci zamjena svjecica i ulja u geribi ??? Varijanta dva : sigurno nije otvarao motor,jer odakle mu komadi ? Sad po ovoj guzvi si isao u Trst po dijelove? A za rs-a mozes jedino u aprilijin ducan. I dijelove nemaju na lageru....pogotovo ne za 250 ccm ! Potrebno je pustiti akontaciju,i dijelovi stizu u roku od 10-tak dana. Sada je kraj sedmog mjeseca,tako da talijani polako odlaze na kolektivne godisnje odmore....tkzv. ferragosto...stoga svaka narudba biti ce realizirana tek u septembru !!!  Barem ja znam kako to ide..mislis da sam jednu do sada slozio ?? Prijatelju moj. ja sam taj motor vidio dok jos ti nisi znao da postoji,jer jedan moj frend ga je htio kupiti. Gurali su ga po ulici ko manijaci...da upali...dok nisam digao rezervar i pogledao ispod. Motor je bio bez kapi vode....kurblati si mogao rukom kao da svjecice nisu gore. Normalno da smo se nasmijali i otisli...Kasnije ga je decko zamijenio za rx-a 50. Taj drugi tip je skinuo cilindre....i dobio sam informaciju da je donji cilindar total banana. On je nesto skrpao...i onda si ti naletio....bas mi te je zao !!!  Sam si sebe zapleo u hrpu  svojih vlastitih lazi !!! I onda na kraju....mi smo likovi ???? Svasta............. :LOL:
 
bmw m 5 said:
Mi smo likovi ? Bokte....16. 07. kukas kako motor ide slabije od gamme 125...trazis nepostojece blokade i limitatore.....ljudi sa foruma se trude da ti pomognu savjetima....a ti se jos osjecas uvrijedenim ??? Prozivajuci nas likovima ???  U roku od deset dana...motor odjednom ide super ? Bio kod nekog svog tipa ? Sta je Radman odustao...od popravka ?? I ovaj ti kao napravio generalno  :misli:. Varijanta jedan: mozda za tebe generalno znaci zamjena svjecica i ulja u geribi ??? Varijanta dva : sigurno nije otvarao motor,jer odakle mu komadi ? Sad po ovoj guzvi si isao u Trst po dijelove? A za rs-a mozes jedino u aprilijin ducan. I dijelove nemaju na lageru....pogotovo ne za 250 ccm ! Potrebno je pustiti akontaciju,i dijelovi stizu u roku od 10-tak dana. Sada je kraj sedmog mjeseca,tako da talijani polako odlaze na kolektivne godisnje odmore....tkzv. ferragosto...stoga svaka narudba biti ce realizirana tek u septembru !!!  Barem ja znam kako to ide..mislis da sam jednu do sada slozio ?? Prijatelju moj. ja sam taj motor vidio dok jos ti nisi znao da postoji,jer jedan moj frend ga je htio kupiti. Gurali su ga po ulici ko manijaci...da upali...dok nisam digao rezervar i pogledao ispod. Motor je bio bez kapi vode....kurblati si mogao rukom kao da svjecice nisu gore. Normalno da smo se nasmijali i otisli...Kasnije ga je decko zamijenio za rx-a 50. Taj drugi tip je skinuo cilindre....i dobio sam informaciju da je donji cilindar total banana. On je nesto skrpao...i onda si ti naletio....bas mi te je zao !!!  Sam si sebe zapleo u hrpu  svojih vlastitih lazi !!! I onda na kraju....mi smo likovi ???? Svasta............. :LOL:
lijepo si to objasnio mladom umišljenku (y).,naravno da sad ide ko lud kad ga treba prodati :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
 
evo ja ti se javljam da bi kupio motor ako mi s njim das sve dijelove koji su se mjenjali na "generalki" i prilozis racune uz to ...  :mrgreen: ali sigurno su se dijelovi vec pogubili po svemu sudeci... :LOL:
 
ovako bio ja danas kod RADMANA... reko tip da je sve super sa masinom... i da je kao nova... reko je dodi u ponedeljak da provjerimo fergazere... i da ce onda ic kao lud... izgleda da sam previse panike digo za badava...


na motoru se radi u ponedeljak kompletan servis... tako da ko je zainteresiran... 25000 kuna neka ponese i neka ga vozi ca... makar to niej fiksna cijena jos bi se dalo dogovorit...

 
ma ko vas hebe.. mislim halooo ... pito sam savjet jer sam bio usran ko malo djete da ce zaribat... opet niej to malo para... kako god okrenes... gore sam mislio na servis i( generalka- to je bila zabuna)... taj lik kojeg sam bio je bio radman... i u ponedeljak radimo do kraja i motor ide u garazu... ajde molim vas... kad ga prodam cu vam javit..

:LOL: :LOL: :LOL:
 
ajde daj se sam sa sobom dogovori je bio servis ili generalka... je bio to neki tvoj tip ili je bio taj neki radman ...
 
alenko_16 said:
ma ko vas hebe.. mislim halooo ... pito sam savjet jer sam bio usran ko malo djete da ce zaribat... opet niej to malo para... kako god okrenes... gore sam mislio na servis i( generalka- to je bila zabuna)... taj lik kojeg sam bio je bio radman... i u ponedeljak radimo do kraja i motor ide u garazu... ajde molim vas... kad ga prodam cu vam javit..

:LOL: :LOL: :LOL:
sta to radite do kraja ??? sta da se do kraja poslozi za prodaju i onda ide u garazu da nebi prije zaribao  :misli: :palacdolje: ma bravo zato se nemoze naci posten motor ... jadan taj koji ce to kupit ... :palacdolje: i nije mi jasno zasto bi sad prodaval ako je sve super sta sad je odjedanput prejak ... :LOL: :LOL:
 
cici125 said:
sta to radite do kraja ??? sta da se do kraja poslozi za prodaju i onda ide u garazu da nebi prije zaribao  :misli: :palacdolje: ma bravo zato se nemoze naci posten motor ... jadan taj koji ce to kupit ... :palacdolje: i nije mi jasno zasto bi sad prodaval ako je sve super sta sad je odjedanput prejak ... :LOL: :LOL:
a isto jadan ko on koji je to već kupio :mrgreen:
 
alenko_16 said:
ovako bio ja danas kod RADMANA... reko tip da je sve super sa masinom...

:shock:
50000 kn nudim odma!!111
:mrgreen:
Ako Radman tak veli onda tak i je!  8)

...jos da znam ko je on...
 
alenko_16 said:
ma ko vas hebe.. mislim halooo ... pito sam savjet jer sam bio usran ko malo djete da ce zaribat... opet niej to malo para... kako god okrenes... gore sam mislio na servis i( generalka- to je bila zabuna)... taj lik kojeg sam bio je bio radman... i u ponedeljak radimo do kraja i motor ide u garazu... ajde molim vas... kad ga prodam cu vam javit..

:LOL: :LOL: :LOL:
A zašto ga prodaješ??? mislim,napraviš sve na motoru i super je i Radman i isus i sad prodat :LOL: :LOL: :LOL:
 
za 25 000 kn ja kupim nekog starijeg FZR-a ili GSX R-a

evo čuj moju priču
ja kupio TZR-a 250 i nikavih problema,na motoru totalno generalka-nove radilice klipovi (dobio sam stare radilice i klipove kao dokaz), samo sam mu poštelao karburatore,stavio nove filtere i vozim se bez ikakvog kvara, do motosusreta u vukovaru (130km od pž) potrošio 7 litara goriva a vozili se od 70-90 kmh, max brzina motora 200 km/h, vozam se svakodnevno ... a motor kupio za 7000 kn, dosad samo ulogao u gorivo i ulje  :mrgreen:
a vidim da vi tu pišete kako se te 250 cvaje kvare, zaribavaju, troše ko lude, mora se za njih imat pun kurac para, a ja uopće nemam novaca za razbacivanje .... onda je moj svjetsko čudo..... a zapravo sve je to do vlasnika i načina vožnje a i treba imat puno znanja o cvajama
ako nemaš pojma o 2t motorima onda bolje nemoj kupovat takav motor, ili prvo doktoriraj tomose, pa 125-ice, e onda ćeš moći tek prijeći na 250 cvaju
a vidim da u današnje vrijeme svima prvi motor skuter i onda sa skutera misle prijeći na pilu od 50+ konja, ako misliš vozit motore kreni od tomosa nauči šaltat brzine, kvačilo, naučit nešto o održavanju, popravljanju motora, doživi prve padove  :), e onda prelazi na jače

ja ti dam instrukcije kako popravit cvaju, šta sve trebaš napravit, kako šta poštelat i kako ga vozit, e da vidim onda hoće li zaribavat i trošit ko lud

a što se tiće koliko konja ima koji cvajo... pravilno izrađen rez auspuh može dati i do 40% više snage na određenim okretajima kod 2 t motora tako da ni nije čudo da cvajo s 55 konja skoči na 70, ali s takvim auspuhom ti se uglavnom desi da ti bude mrtav pri nižim okretajima, zapravo rez aupuh krade na nižim i daje na višim, tako da se može desit da taj rs od 55 brije bez problema tog od 70 ako se utrkujete po zavojima