RS-Taichi

king

Active member
Danas sam bio i u Magnetix-u i ima svega.
Kupil sam dobru zimsku potkapu( duzu ) sa zastitom za vrat.
Pisem ovo zbog marke RS-Taichi.Super je to kaj u magnetix donesete svoje mjere( struk, prsa, visina, tezina) pa se vas kombinezon radi uprava za vas.Na njega se ceka cca 60 dana, a cjene se krecu od cca. 6700-12000.
Mislim da je super to kaj se kombinezon radi po vasim mjerama jer ruku na srce kolko put nekaj idemo kupit pa je u struku pre usko a rukavi npr pre dugi. :drunk:
Ovaj mi je preheben


Malo jesu velike cijene, ali barem primaju kartice :mrgreen: (y)
 
Ako ti je preskupo imaš kod nas u PRObike-shopu (vlasnik moj dobar prijatelj) kvalitetnih kombinezona PROtech po mjeri i u bojama po želji, za cca od 3000-4000kn (y)
 
Budem vidjeo brijao sam na M-tech, ali sad brijem da bi uzeo Taichi.
Ovaj crni je 12000 :(
Ne bi uzeo njega nego neki dvodjelni.
Budem vidjeo jos ima vremena.Uzeo bi ga kroz mj. 2
P.S. Hvala na informaciji.
 
king said:
Danas sam bio i u Magnetix-u i ima svega.
Kupil sam dobru zimsku potkapu( duzu ) sa zastitom za vrat.
Pisem ovo zbog marke RS-Taichi.Super je to kaj u magnetix donesete svoje mjere( struk, prsa, visina, tezina) pa se vas kombinezon radi uprava za vas.Na njega se ceka cca 60 dana, a cjene se krecu od cca. 6700-12000.
Mislim da je super to kaj se kombinezon radi po vasim mjerama jer ruku na srce kolko put nekaj idemo kupit pa je u struku pre usko a rukavi npr pre dugi. :drunk:
Ovaj mi je preheben


Malo jesu velike cijene, ali barem primaju kartice :mrgreen: (y)

A di ti nisi danas bio?
Kaj si pokupil neke pare da reklamiraš te dučane? :misli:
 
phay said:
A di ti nisi danas bio?
Kaj si pokupil neke pare da reklamiraš te dučane? :misli:

Nemoj nikom rec :mrgreen:
 
king said:
Budem vidjeo brijao sam na M-tech, ali sad brijem da bi uzeo Taichi.
Ovaj crni je 12000 :(
Ne bi uzeo njega nego neki dvodjelni.
Budem vidjeo jos ima vremena.Uzeo bi ga kroz mj. 2
P.S. Hvala na informaciji.

Mislim da moze i MTech po mjeri, a imas Spyke u Sloveniji i oni ti sigurno mogu napraviti po mjeri :p
 
e.bug said:
Mislim da moze i MTech po mjeri, a imas Spyke u Sloveniji i oni ti sigurno mogu napraviti po mjeri :p
pa kad smo vec kod toga, svaki moze po mjeri. i Dainese i IXS i Spidi... samo treba napomenut, premjerit se i naravno doplatit.
 
Shokrefumi said:
pa kad smo vec kod toga, svaki moze po mjeri. i Dainese i IXS i Spidi... samo treba napomenut, premjerit se i naravno doplatit.

Vidio sam da se iznenadio za ovo po mjeri pa sam mu samo htio skrenuti paznju na to da mogu i drugi. A kad se nadoplati, opet bude ili jeftinije ili tu negdje sa RS Taichi. Vjerujem da je RS Taichi odlican, ali mislim da je preskup.
 
....vjeruj mi..RS-Taichi je Lamborghini u klasi.. (y)treba to vidjeti,opipati i isprobati
a što se tiče cijena,kreću se od 6.500-12.700 naravno ovisi o modelu..
BTW,onaj crni na slici u engleskoj košta 1300 funti ( www.rs-taichi.com pa odeš na ..partnere..i odabereš UK)
 
Izgleda super,ali mislim da je 12 000 kn previše za odjelo,jedino ako ga ne nosiš svaki dan,a ko ga od nas nosi tolko.
 
PRObike Bojan said:
Ako ti je preskupo imaš kod nas u PRObike-shopu (vlasnik moj dobar prijatelj) kvalitetnih kombinezona PROtech po mjeri i u bojama po želji, za cca od 3000-4000kn (y)

Ne uspoređuj kruške i jabuke . . . 

:mrgreen:
 
Kod kombinezona stvarno ne bi trebali mijesati kruske i jabuke.

Skoda je isto puno jeftinija od BMW-a pa se u mnogim segmentima ne moze usporedjivati. Oba auta idu odlicno, ali jedan ti pruza manji konfor, drugi veci. Jedan ti je sigurniji, drugi je nesigurniji.

Kod kombinezona ima jako puno bitnih faktora. Nije svaki kombinezon, kombinezon. Isprobao sa stvarno svasta, vidio svasta ali, bas ono dobro sam se osjecao samo u par njih. Naravno, svi u visem cjenovnom rangu.

Dobro, 12000 Kn je opasna ekskluziva i sam kombinezon sigurno ne vrijedi poput recimo 3 M-Techova, ali takve stvari se placaju vise.
 
Sasa koji bi ti kombinezon preporucio( dvodjelni ) :misli:
 
M-Tech
- nisam probao ali svi koji ga imaju vele da je nevjerojatno dobar)

Suomy
- imam trkaci od klokanove koze, meni najlaksi i najelasticniji kombinezon. strasno izdrzljiv, probao sam :)
- ne znam ti reci nista o dvodjelnim od govedje koze. Neki vele da nije bas perfect fit kao M-Tech ali treba probati

IXS
- Jak, ali po meni malo pretezak kombinezon

Spool
- povoljan, za ostalo ces se morati obratiti zastupniku u novema-novu. Ne znam nikoga da ga vozi pa ti ne mogu bas prenjet neka iskustva.

Spyke
- Odlicno trkace jednodjelno odjelo, ali malo manje odlicno dvodjelno. Malo mi je koza pretvrda.

BERIK
- sigurno odlican kombinezon ali nisma imao prilike probati.
- u visem cjenovnom rangu je.

Ima tu jos jako uno toga, Nitro, Dainese itd. ali o njima fakat ne znam nista.