RS-Taichi

Napokon Saša da se i nas dvojica složimo u većini stvari,ono što se mora razlučiti a to je da se kombinezoni dijele na race kombinezone i one za nazovimo to "rekreativne"kombinezone(nemrem se sjetiti pametnije riječi pa mi nemojte zamjeriti)
Većina RS-taichi kombinezona su race i koriste se na GP-a što nije zanemariva činjenica,a iste takve identične kvalitete se nalaze i u prodaji.

Cijene GP top modela se kreću od 11.500-12.800 kuna (jeftiniji smo u HR od engleza za cca 3500 kuna) a dok se cijena "rekreativnih"kombinezona se kreće od cca 6.500-8.000 kao što je npr ovaj model 205

Pandorinu kutiju sa pitanjem da li jedan mercedes vrijedi tri golfa nema smisla otvarati zar ne?
..htio sam Saša samo malo razjasniti kako stvari stoje vezano za RS-taichi (y) 8)
 
Meni ovo zgleda ko reklamni topic , a to se nesmije kolko ja znam !!!

Kolko ja to pratim , ko kaj prodaje , to je najbolje i najkvalitetnije , bitna je samo zarada !!!!

Evo ja bum malo pojasnil ,  2000 godine svojom snalažljivošču , uspio sam si nabavit kombinezon kakav sam htio , konkretno Texport  , model Yanagawa , nije se mogo dobit nikako , jedino kao reklamni primjerak i to ako ste zastupnik i to prilikom narudžbe od 30 odjela na više , uglavnom , čekal sam kad se išlo u proizvodnju kombinezona za zvanične kawasaki tvorničke vozače  , moja tri su bila iz iste kože ko i od kawasakijvih zvaničnih trkača , a koliko su koštali  ???   

Sa prjevozom do Zagreba  1050 maraka komad ,  !!!!    Kolika je marža  recimo na Berikovom kombinezonu od Nakana koji košta cca 13000 kn ???

SRAMOTA !!! 

P.S.
Migo moto , sve pohvale zbog cjene i kvalitete !!!
 
101 ne kuzim,to ide mene ili ti to općenito?
Moram ti malo prokomentirati ovo što si napisao:
-kad se baviš nekakvom trgovinom,zarada je uvijek u pitanju,pitanje je a koliko je to??
-što se tiče RS-Taichi-a i njegove cijene u Hrvatskoj,to je nešto što me čini veselim jer smo uspjeli složiti približnu cijenu kao u Japanu a od dilera u EU smo jeftiniji za cca 20-30%(to ne znači da smo dobili robu jeftinije(vjerovatno još skuplje od ostalih dilera jer smo "mali"),nego smo išli nauštb sebe i naše zarade.)
-čestitam na snalažljivosti vezano za nabavku tvojih kombinezona
-što se tiče ostalih brandova(berik,texstar itd..koje si spomenuo)i njihovih uvoznika neznam niš i uopće se ne zelim petljati u nečiju politiku poslovanja.
Komentar sam nabacio isključivo zbog toga što se stiče dojam da sve stavljaš u isti koš............
Sory,ako sam te krivo shvatio i protumačio (y)