RUKKA-vice

magna

New member
tražim za kupiti dobre zimske RUKKA-vice. čini mi se nemoguća misija ako ne mislim platiti dostavu jednako kao i rukavice. pročešljao sam web , ebay i sl. ima li itko ko donosi stvari iz EU osim iz louisa jer ih tamo više ne prodaju
 
Jednostavno , kupiš i šalješ na adresu u bilo koju državu u europi, kod nekoga koga znaš, i on ti pošalje poklon doma, ili odeš po to, ako ti nije predaleko !

Talijanski, francuski, španjolski, njemački ,američki ebay - mora nešto bit. Samo ne od engleza, oni su u pravilu užasno skupi, ili ni ne žele slat van GB.
 
Ja sam nedavno kupio ovdje http://www.riderspoint-bs.de/  Apollo model. Bio je dobar popust i za tu lovu ih nisam mogao nigdje drugdje naći. Na firmu sam naletio preko Ebaya, a platio sam cijenu sa popustom bez Mwst. Nažalost odrape te ovdje na carini pa ispadne kao da si ih kupio sa porezom.
Apollo je odličan model, iako malo pretople u odnosu na ono što sam tražio. Vidjet ću na proljeće kad bude malo toplije kako će se ponašati..
 
ja se po zimi vozim u skijaškim rukavicama.... prezadovoljan ..... i to još neki "kineski" šrot ... neznam jesu koštale 50 kuna... još mi se ruke nisu smrzle u njima...  :?
 
iron butt said:
tražim za kupiti dobre zimske RUKKA-vice. čini mi se nemoguća misija ako ne mislim platiti dostavu jednako kao i rukavice. pročešljao sam web , ebay i sl. ima li itko ko donosi stvari iz EU osim iz louisa jer ih tamo više ne prodaju
Ako ne trazis iskljucivo RUKKAvice, onda provjeri ove.

Donio ih poštar na vrata. Vrhunska koža sa nepromočivom i termo podstavom. Nisam testirao nepromočivost, ali imaš po netu dosta recenzija, npr. na Revzilla-i.




©
 
strasilo said:
ja se po zimi vozim u skijaškim rukavicama.... prezadovoljan ..... i to još neki "kineski" šrot ... neznam jesu koštale 50 kuna... još mi se ruke nisu smrzle u njima...  :?

Još jedan glas  (y)
Testirano  :mrgreen:
 
Moram se složiti sa time da su svake skijaške rukavice isključivo poznatog brenda toplije od moto rukavica ali nemaju protektore i ostalo pa padaju na testu sigurnosti. Također riskiram i vozim sa ski rukavicama a ako vas zanima Intersport ima trenutno izvrsnu ponudu i popust na ski opremu,bio sam za vikend. Ne mogu se sjetiti koje su firme u pitanju ali rukavice su izuzetno kvalitetne.
Preporučujem definitivno.

edit - McKinnley,Mizuno,i još neke firme.
 
Gepetto said:
Moram se složiti sa time da su svake skijaške rukavice isključivo poznatog brenda toplije od moto rukavica ali nemaju protektore i ostalo pa padaju na testu sigurnosti. Također riskiram i vozim sa ski rukavicama a ako vas zanima Intersport ima trenutno izvrsnu ponudu i popust na ski opremu,bio sam za vikend. Ne mogu se sjetiti koje su firme u pitanju ali rukavice su izuzetno kvalitetne.
Preporučujem definitivno.

edit - McKinnley,Mizuno,i još neke firme.

kupiš broj ili dva veće i ispod obučeš ljetne rukavice s protektorima..... ine za cross dušu dale.. ;)
 
Gepetto said:
Moram se složiti sa time da su svake skijaške rukavice isključivo poznatog brenda toplije od moto rukavica ali nemaju protektore i ostalo pa padaju na testu sigurnosti. Također riskiram i vozim sa ski rukavicama a ako vas zanima Intersport ima trenutno izvrsnu ponudu i popust na ski opremu,bio sam za vikend. Ne mogu se sjetiti koje su firme u pitanju ali rukavice su izuzetno kvalitetne.
Preporučujem definitivno.

edit - McKinnley,Mizuno,i još neke firme.
koliko to košta?


©
 
strasilo said:
kupiš broj ili dva veće i ispod obučeš ljetne rukavice s protektorima..... ine za cross dušu dale.. ;)
Ali nije bolje imat ozbiljnu rukavicu za motor, koji mozes i na snijeg nosit??
Sa dva para rukavica imas kc a ne osjecaj u rukama.
I to zajebi da ti je u ovima za snijeg toplije od ovih za motor. Isti je to kc...osim ako nemas one sa trostrukom podstavom za arkticke krajeve.


©
 
cosmic said:
Ali nije bolje imat ozbiljnu rukavicu za motor, koji mozes i na snijeg nosit??
Sa dva para rukavica imas kc a ne osjecaj u rukama.
I to zajebi da ti je u ovima za snijeg toplije od ovih za motor. Isti je to kc...osim ako nemas one sa trostrukom podstavom za arkticke krajeve.


©

ja sam napisao kako ja koristim i da mi je ugodno toplo ... apsolutno mi nije namjera uvjeravati ni tebe ni bilo koga drugog da je to najbolje rješenje za tebe ili nekoga... ;)

ali skrećem pažnju (za nas sa slabijim primanjima) da se za 50-100 kuna mogu imati tople ruke na motoru i kad je zaista zima... ali svakako vjerujem u to da se i za 700-800 kuna može također imati tople ruke...  (y) (y)
 
Odustao od zimskih rukavica, predebele su i nemam nikakav osjećaj sa njima. Ako su dovoljno tople uznoji mi se ruka na manjim brzinama, pa me zebe kad ubrzam.
Grijači u Louisu 50 eura (na popustu 40) i jeftiniji su od poštenih zimskih rukavica, a dovoljne su udobne proljetne rukavice.
Ljetne MX rukavice i nisu baš bile dovoljne (do +13)  :wink:
 
Druga varijanta:

Vanucci tanke podrukavice, jedva se osjećaju pod rukavicom, a skidaju sigurno 10 stupnjeva na podnošenje zime u određenim rukavicama. Louis (mislim) 15ak eura.
Uredno sam ih nosio ispod MX ljetnih rukavica dok je temp. bila malo iznad nule.
 
Uzmete grijanje rukavice i rjesite problem hladnih ruka  :mrgreen:
 
Super Jura said:
Odustao od zimskih rukavica, predebele su i nemam nikakav osjećaj sa njima. Ako su dovoljno tople uznoji mi se ruka na manjim brzinama, pa me zebe kad ubrzam.

To je stvar navuke. Ja sam stalno na cesti i to mi je već normalno a pravilnim odabirom rukavica neće ti se ruke znojiti.
Btw,jutros sam napravio krug po Zg sa rukavicama Ettirel.(francuska firma za ski opremu) i ruke su mi temperaturno stabilne,nije zima a ni ne znoje se.
 
vickodu said:
Uzmete grijanje rukavice i rjesite problem hladnih ruka  :mrgreen:

gdje ima za uzet  :misli:
 
Rajić said:
gdje ima za uzet  :misli:

http://advanced.m.nextag.com/heated-glove/zzamzB1z0--search-html

Googlaj malo  :mrgreen:
 
vickodu said:
http://advanced.m.nextag.com/heated-glove/zzamzB1z0--search-html

Googlaj malo  :mrgreen:

Pa to treba platit  :palacdolje: ti si rekao uzet  :mrgreen: