RUKKA-vice

Rajić said:
Pa to treba platit  :palacdolje: ti si rekao uzet  :mrgreen:

Pare nisu problem,para nema  :mrgreen:
Treba platit ali mislim da je bolje rješenje od grijaca rucica  :wink:
 
vickodu said:
Pare nisu problem,para nema  :mrgreen:
Treba platit ali mislim da je bolje rješenje od grijaca rucica  :wink:

Prvo boldano čisto sumnjam  :mrgreen:


Drugo boldano  (y)


 
koss said:
O kojim temp. je riječ?

Pa kako mi frend javlja u Dubovniku je temp.20C pa ti skoro netrebaju nikakve.

Ima firma Sorano, dečki prodaju fitnes,skijasku i padobransku opremu pa mi se čini da je bilo i nekakvih rukavica skijaških sa štitnicima a i podrukavica. 
 
iron butt said:
tražim za kupiti dobre zimske RUKKA-vice. čini mi se nemoguća misija ako ne mislim platiti dostavu jednako kao i rukavice. pročešljao sam web , ebay i sl. ima li itko ko donosi stvari iz EU osim iz louisa jer ih tamo više ne prodaju

Kao što je netko već spomenuo: tanke podrukavice čine čuda i sigurno spuštaju komfor za 10tak oC.

Što se konkretno rukavica tiče, nisu ti potrebne baš Rukkine rukavice. Potraži X-TRAFIT modele (Hein Gericke ima svoj model, Louis drži Heldove modele, u oba slučaja je cijena oko 80tak EUR). X-TRAFIT modeli sadrže Gore-tex membranu pa si siguran da rukavica neće prokisnuti a vanjski sloj (koža i tekstil) je laminiran s membranom. Osjećaj na gasu/kočnici je odličan a meni su, uz podrukavice (svila je još bolja od običnih podrukavica - Hein Gericke) sasvim dobre skoro do nule oC.
 
ski rukavice i ostalo----ne hvala. to mi sliči kao kad se za vožnju motorom stavi biciklistička kaciga. danas je tehnika dobrano napredovala pa za svaku situaciju ima i riješenje. tako i za zimske uvjete na motoru. dosad sam imao nekoliko "zimskih rukavica" ranga cijene 30 - 40 eura. neke su čak i vodonepropusne, ali kad temperatura padne ispod 5 nema koristi od njih. čak sam probao i sa podrukavicama. malo pomognu ali svejedno mi je hladno.
sad sam odlučio kupiti pravu stvar. a prava stvar i košta. uspio sam prko nekih veza doći do željenih rukka-vica i sad čekam da stignu. onda ću čekati temperature ispod nule da ih i isprobam
 
iron butt said:
ski rukavice i ostalo----ne hvala. to mi sliči kao kad se za vožnju motorom stavi biciklistička kaciga. danas je tehnika dobrano napredovala pa za svaku situaciju ima i riješenje. tako i za zimske uvjete na motoru. dosad sam imao nekoliko "zimskih rukavica" ranga cijene 30 - 40 eura. neke su čak i vodonepropusne, ali kad temperatura padne ispod 5 nema koristi od njih. čak sam probao i sa podrukavicama. malo pomognu ali svejedno mi je hladno.
sad sam odlučio kupiti pravu stvar. a prava stvar i košta. uspio sam prko nekih veza doći do željenih rukka-vica i sad čekam da stignu. onda ću čekati temperature ispod nule da ih i isprobam

Neželim te uvjeravati u bilo šta, ali kako si i sam rekao, tehnika je napredovala, pa sad veliki dio skijaških rukavica ima čak i bolje protektore od zimskih rukavica za motor, upravo iz razloga jer su skijaške rukavice prilagođene zimskim uvjerima, a javila se potreba i za protektorima na njima..  (y)

No, svatko ima pravo koristiti ono što želi (ako zakon nije drugačije propisao ..  :mrgreen:  (y)