ruksak za motor

sehrz said:
Ps:ako lova nije problem preporucam Kriega ruksake.

prepa said:
Uzeo Kriega r25l. Ne osjeti se na ramenima kad skopčaš naprijed. Poskup ali po meni vrijedi...

Jedan od razloga zašto sam i pitao u vezi veličine je jer mi je zapelo oko za Kriegu R20, ali čini mi se ovako po komentarima da bi većina, ako ne i svi hah rekli da je 20 litara premalo.
Veći modeli imaju ovo ozbiljnije zakopčavanje na prsima što mi ne ide nekako uz svakodnevno korištenje, ne sviđaju mi se baš izgledom, a i još skuplji su naravno haha

Svima koji preporučaju tank i tail torbe, trebao sam na početku napisat da bi taj ruksak koristio i ovako bezveze za po gradu vamo tamo tako da mi te opcije nisu praktične :) al tnx svejedno

R20 opciju mi na životu drži ovaj video. Čini mi se da bi mi bilo to dosta, ali pošto se radi o većoj lovi ne usudim se riskirat

https://www.youtube.com/watch?v=OV7ZuIuA-U4

Mislim da mi je najbolji savjet bio otić do decathlona pa vidjet što to znači 20, a što 25,30 litara pa se smislit  (y)
 
Prschlino said:
Jedan od razloga zašto sam i pitao u vezi veličine je jer mi je zapelo oko za Kriegu R20, ali čini mi se ovako po komentarima da bi većina, ako ne i svi hah rekli da je 20 litara premalo.
Veći modeli imaju ovo ozbiljnije zakopčavanje na prsima što mi ne ide nekako uz svakodnevno korištenje, ne sviđaju mi se baš izgledom, a i još skuplji su naravno haha

Svima koji preporučaju tank i tail torbe, trebao sam na početku napisat da bi taj ruksak koristio i ovako bezveze za po gradu vamo tamo tako da mi te opcije nisu praktične :) al tnx svejedno

R20 opciju mi na životu drži ovaj video. Čini mi se da bi mi bilo to dosta, ali pošto se radi o većoj lovi ne usudim se riskirat



Mislim da mi je najbolji savjet bio otić do decathlona pa vidjet što to znači 20, a što 25,30 litara pa se smislit  (y)

preporučam pogledati ruksake sa zip nacinom kopcanja ovi na kopce su se znali otvarati(na nekim brzinama) :p
PS: vecinom ce ti ovi od 30-35L biti preveliki za grad ti su vise za jednodnevni provod u prirodi(poluprazni)
za grad je 15-20 max L
 
Ja sam zato i uzeo Kriega 25l. Dovoljan za 2-3 dana stvari. Sve vece ruksake ces pretrpati i bice ti pretesko da nosis a pogotovo da vozis s tom tezinom.
 
Uzeo sam na kraju u Decathlonu i to dva  :mrgreen:

Jedan od 22L kad idem negdje dalje i 15L za po gradu  :021:
 
Nintendo said:
Ja sam sebi prošli tjedan naručio ovaj, nije za neka putovanja jer je samo 18 litara, ali je baš zgodan za motor.. još je na putu i čekam da stigne pa mogu podjelit dojmove ako nekoga zanima..
https://www.aliexpress.com/item/2015-Riding-Backpack-MTB-Outdoor-enquipment-18L-Suspension-Breathable-Outdoor-Riding-Backpack-Riding-Bicycle-Cycling-Bag/32398805266.html?spm=2114.13010608.0.0.r4Plqq

Na ljeto idem sa curom na more i nema šanse da sve njene krpice vozim na motoru pa je plan kofer šibnit hp expressom  :mrgreen:


Jel stigao ruksak...planiram i ja sebi ovaj uzeti pa da čujem prve dojmove...
 
Definitivno jedni od boljih rukska za motoriste
http://www.ogio.co.uk/moto-bags/street-bike-bags/ogio-no-drag-mach-1-backpack-stealth.html
imaju 3 velicine mach 1,3,5znam nije najjeftinije ali se isplati kao dugorocna investicija, zaista traju, i kvalitetno su napravljeni
 
evo moj ruksak; za dnevne vožnje 500-700km,

sasvim ugodan (y)

sbq9kEj.jpg
 
Ma ne treba to bit veliko... Meni je u subotu u onaj 10 litarski od Decathlona stalo kilo i kvarat inćuna, tri kvarti kile blitve, i 8 klipova kukuruza. Dok sam došao doma, već je sve bilo fino omekšano i na pol kuhano. :mrgreen:
 
Ma ne treba to bit veliko... Meni je u subotu u onaj 10 litarski od Decathlona stalo kilo i kvarat inćuna, tri kvarti kile blitve, i 8 klipova kukuruza. Dok sam došao doma, već je sve bilo fino omekšano i na pol kuhano. :mrgreen:
Da nisi jurcao, skuhalo bi se do kraja :mrgreen:
 
to mi je za vikend vožnje (malo robe, stvari za higijenu i sl.)

Meni bi trebalo za neke osnovne stvari, nešto donjeg rublja i čarapa, higijena i što ja znam. Ne bih volio uzimat kufer za motor.
 
Imam ti je jedan pristojno veliki i novi za prodat, uzeo od Zaprua i nikad koristio. Dam po nabavnoj cijeni. :mrgreen: