rumunjska realizirano(2 strane dunava)

hvala bogu jedva sam dočekao da udem u Europsku Uniju :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
i sad dolazi na vidjelo pravo lice E UNIJE,ali dobro ispunili su sve uvjete i zatvorili sva poglavlja. :misli:
 
ceste su nevjerovatno zbunjujuće.
ima dijelova gdje se moze voziti formula 1 a ima dijelova gdje moras sici s motora da bi presao komad ceste :shock:
 
ljudskih ruku delo 30 godina mi je trebalo da ga isklese u kamenu  Wikipedija....
 
ma ima i makadama...naravno
 
posebno iskustvo koje treba dozivjeti.
nije to tako daleko,pogotovo nama Slavoncima,tko god uhvati vrermena i skupi 100 eura neka se provoza uz dunav....
 
preko puta je Golubac,pa zar opet :mrgreen:

stajanje u Moldova Nuoa da popijem kavicu i kupim magnete za frizider :LOL:
kako ne primaju eure u ovom europskom gradu,vec me traze neke njihove novcanice,rekoh konobarici da me ne j... da cu joj dati 5 eura samo neka skuha kavu s mlijekom.
kad sam joj to rekao 3 puta me jos dosla pitati jel mi treba jos mlijeka.
lijepo uredeni kafic uz Dunav,jedva cekam da odem u centar i  vidim Europski grad na Dunavu :021:
 
dosta siromasan kraj .
bojao sam se ostaviti motor na 5 min kad sam isao prosetati se kroz grad.
Nisam uspio kupiti magnete,jer sam se osjecao jezivo..
 
rumunjska granica Kdd Bele crkve.
Bela crkva.
pri prelsaku graniza u oba smjera muski djelatnici na granicama samo su se raspitivali gdje idem,koliko trosi,koliko ide pila i sl....
A zenske djelatnice su trazile sve zivo i samo zajebavale....kao da ne kuze na s motoriste.....
 
Bela Crkva
susenje vesa kraj pruge
Prekrasna jezera kod Bele crkve..
 
zanimljiv motorista u Kovinu
most kod Smedereva
 
zadnje stajanje i zadnji hamburger u mom zivotu....bio je grozan (y)
izlazak na auto put i via Nova Gradiska.

prekrsano putovanje
potroseno 100 eura
1110 km

zatvaranje sezone.
mislim da cemo ovaj vikend (mi koji ne zivimo na moru)morati zatvoriti moto sezonu.
na zalost pocinje cijepanje drva,magle,i duuuuuuuuga zima.
nakon 17 000 km u 16 mjeseci ,motor spremam u garazu)....kujem planove za sljedecu godinu.

ostao sam vam duzan putopis 7 dana 7 drzava(slovenija,austrija,poljska,ceska,njemacka,slovacka,madarska) koji sam odradio u 6 mj.


e da za kraj    D U N A V  J E  F A S C I N A N T A N

http://hr.wikipedia.org/wiki/Dunav
 
super slike i dobra cifra koju si potrošio, to je niš za vidjeti tako nešta  (y)