rumunjska realizirano(2 strane dunava)

mr.mee said:
super slike i dobra cifra koju si potrošio, to je niš za vidjeti tako nešta  (y)


zaista nije za tako nesto vidjeti ....zato me Poljska kostala :misli:
 
protector said:
OK, fino ... jel počinješ pripreme za Transalpinu i Transfagarasan  :wink:

svakako ,svakako......sigurno

nesto svi stalno o alpama pricaju pa me sad to muči :mrgreen:

bio sam u kaprunu i zeel am see s autom,ali naravno nisam dozivio putovanje  dok ne odem s motorom.
 
Tvoje slike su uvijek izuzetne. Svaka ti čast  na tome što dosta putuješ i to skuterom. Neki GS bi na ova tvoja putovanja sjeo kao kec na deset.
 
Kavo zatvaranje sezone za ovu godinu  :misli:  :misli:  :misli:  :misli: ??????????????????
Sezona za mene sad tek počinje  :jesus:
Bravo.
 
lory said:
Tvoje slike su uvijek izuzetne. Svaka ti čast  na tome što dosta putuješ i to skuterom. Neki GS bi na ova tvoja putovanja sjeo kao kec na deset.

1200 mi je bio preskup,a. F800 koji sam bio spreman kupiti,nitko u hr mi nije bio u mogucnosti dati da sjednem na njega ,kamoli da se provozam....katastrofa...
 
vlais ng said:
zadnje stajanje i zadnji hamburger u mom zivotu....bio je grozan (y)
izlazak na auto put i via Nova Gradiska.

prekrsano putovanje
potroseno 100 eura
1110 km

zatvaranje sezone.
mislim da cemo ovaj vikend (mi koji ne zivimo na moru)morati zatvoriti moto sezonu.
na zalost pocinje cijepanje drva,magle,i duuuuuuuuga zima.
nakon 17 000 km u 16 mjeseci ,motor spremam u garazu)....kujem planove za sljedecu godinu.

ostao sam vam duzan putopis 7 dana 7 drzava(slovenija,austrija,poljska,ceska,njemacka,slovacka,madarska) koji sam odradio u 6 mj.


e da za kraj    D U N A V  J E  F A S C I N A N T A N

http://hr.wikipedia.org/wiki/Dunav

Svaka čast samo ne kužim trošak od 100 E???? Pa samo gorivo te moralo koštati toliko, pa hoteli, a valjda si nešto i jeo po putu...
 
djuka007 said:
Svaka čast samo ne kužim trošak od 100 E???? Pa samo gorivo te moralo koštati toliko, pa hoteli, a valjda si nešto i jeo po putu...

gorivo ne racunam kao da je besplatno kad se vozim 217 km/h (po satu) :LOL: :LOL: :LOL:
 
to je stvarno sića ja i supruga smo bili nekidan u Dubrovniku Vespom ,spavali u kampu dva dana i potrošili preko 300 eu.Dogodine vespa leti u Rumunjsku
 
grafit said:
to je stvarno sića ja i supruga smo bili nekidan u Dubrovniku Vespom ,spavali u kampu dva dana i potrošili preko 300 eu.Dogodine vespa leti u Rumunjsku

vjeruj mi rumunjska je samo za proći ja tamo ni u hotelu ne bi spavao.
doduse ovaj dio Rumunjske koji sam obisao je najsiromasniji
 
prošao dobar dioprije 15 god doduše kamionom ,ali još se sječam i vjeruj mi ima i lijepih sjećanja (y)
 
jako dobro,svaka čast. guštam gledajući slike (y)
 
Bravo majstore, odlicno! :)
Odmah se sjetio naseg puta po Rumnjskoj  :mrgreen: