Ruting Honda Zagreb - Gorko Iskustvo

pa eto neznam dal smijem reč al ja nisam imao nekih problema sa njima osim možda što sam u startu odmah pokazao bahatost i ozboljnost kupnje. mene je osobno uslužio nenad koji tamo radi i kad sam rekao da se ne mislim natezat oko ničega nego baš želim određen motor, bio sam ok uslužen i račun riješio za 2 dana dok su sredili papire i prijenos na mene. što se tiće servisa mislim da če vas svatko preveslat čim stigne osim ako niste jako dobri sa serviserom. možda i jesu malo neozbiljni po prićama ali ipak prodaju motore.
 
Masni said:
pa eto neznam dal smijem reč al ja nisam imao nekih problema sa njima osim možda što sam u startu odmah pokazao bahatost i ozboljnost kupnje. mene je osobno uslužio nenad koji tamo radi i kad sam rekao da se ne mislim natezat oko ničega nego baš želim određen motor, bio sam ok uslužen i račun riješio za 2 dana dok su sredili papire i prijenos na mene. što se tiće servisa mislim da če vas svatko preveslat čim stigne osim ako niste jako dobri sa serviserom. možda i jesu malo neozbiljni po prićama ali ipak prodaju motore.
kaj drze i polovne motore ?
 
Sve pohvale za servis u rutingu...pic pic ne moze napraviti servis za manje od sat vremena kao oni  :(
 
loooney711 said:
A di onda kupiti novu Hondu (ako bi netko to poželio, a ja sam u nekim vaganjima i premišljanjima da bi to možda poželio  :D)?

TOP MOTO Zagrebačka 185, ja sam tamo ubo dvije. Uz drugu poklon kaciga, mislim da je kaciga bila oko 1200 kn
 
il ja jucer navecer nisam stisnuo send il mi je netko iz samo njemu znanog razloga obriso post :misli: al ajd da ponovim ... za novu Hondu u Zagrebu samo i jedino Top Moto (y) takodjer ubo dvije nove kod njih, dobio uvjek, ali uvjek neki popust za keš, ljudi su normalni i sto je najvaznije drze se onog sto kazu ... a na ruting se fkt ne isplati trosit rijeci, dovoljno je napisati da su oni iz eurorenta za njih mila majka, a svatko ko je pokusao nabaviti neki rezervni dio za suzu ili bio kod njih na servisu zna kakvi su :mrgreen:
 
tibor_zg said:
il ja jucer navecer nisam stisnuo send il mi je netko iz samo njemu znanog razloga obriso post :misli: al ajd da ponovim ... za novu Hondu u Zagrebu samo i jedino Top Moto (y) takodjer ubo dvije nove kod njih, dobio uvjek, ali uvjek neki popust za keš, ljudi su normalni i sto je najvaznije drze se onog sto kazu ... a na ruting se fkt ne isplati trosit rijeci, dovoljno je napisati da su oni iz eurorenta za njih mila majka, a svatko ko je pokusao nabaviti neki rezervni dio za suzu ili bio kod njih na servisu zna kakvi su :mrgreen:
:LOL: da,oni su opet priča za sebe!  :mortal:  :mrgreen:
 
:misli: Pa gdje onda servisirat Hondu u Hrvatskoj kad zastupnik nudi najlosije usluge? a kad ga trebas prodat svi ce trazit zigove servisera,racune...  :shock:
 
Kvoc said:
:misli: Pa gdje onda servisirat Hondu u Hrvatskoj kad zastupnik nudi najlosije usluge? a kad ga trebas prodat svi ce trazit zigove servisera,racune...  :shock:
dont worry,Honda ima dosta provjerenih servisa koji zaslužuju svaku pohvalu!  :wink:
 
Kvoc said:
:misli: Pa gdje onda servisirat Hondu u Hrvatskoj kad zastupnik nudi najlosije usluge? a kad ga trebas prodat svi ce trazit zigove servisera,racune...  :shock:
U Sloveniji  :LOL:
 
goc said:
zakaj ne,mnogi to rade!  :wink:
Pa to i kazem.
Servisiramo u Sloveniji, osim cijene vinjete (ako se ne ide okolnim cesticama, a ionako uzimamo polugodisnju jer cesto proputujemo preko) i malo vise potrosenog goriva, dobije se postena i kvalitetna usluga.
Sve kaj treba za servise uvijek imaju na lageru za sve modele, a ono kaj nemaju dodje u roku od 2-5 dana, bez kapare. Kod nas te blijedo gledaju ako ti je problem cekati 2-4 tjedna na neki dio.
 
Kvoc said:
:misli: Pa gdje onda servisirat Hondu u Hrvatskoj kad zastupnik nudi najlosije usluge? a kad ga trebas prodat svi ce trazit zigove servisera,racune...  :shock:
Sekol, nemaš kaj dalje tražit!
 
Kvoc said:
:misli: Pa gdje onda servisirat Hondu u Hrvatskoj kad zastupnik nudi najlosije usluge? a kad ga trebas prodat svi ce trazit zigove servisera,racune...  :shock:
kao što ti je Shoky rekao  (y),nemaš kaj više dalje tražit,odeš u ZG na mali izlet,obaviš servis i miran si cijelu sezonu,samo toči i vozi!  :wink:
 
markookram said:
pa kaj taj covjek stigne sve te hondice poservisirati  :shock: :misli:
Stigne.
I još to napravi tako da mu skidam kapu do poda.  (y)
Tu po forumu ima puno razvikanijih servisera (drugih motora), koji po mojem skromnom mišljenju Sekolu nisu niti do gležnja.
 
Kvoc said:
Odgovor vrijedan avatara  :evil:

A gle, 0ti serivs je napravljen kod nas, nije napravljeno ono sto je trebalo biti na njemu napravljeno.
Svi ostali servisi su napravljeni u LJ i svi sretni i veseli  :wink: