RXV-4.5 prvo pa muško

kakobilo , pravila su za sve jednaka jel tako joke
za debitanta kapa do poda  (y)

pogotovo kad se uzme u obzir konstrukcija mašine ... to kao da je yamaha osvojila 3. mjesto sa YZ-om  :shock:  :mrgreen:
ili ktm sa smr-om
 
markookram said:
kakobilo , pravila su za sve jednaka jel tako joke
za debitanta kapa do poda  (y)

pogotovo kad se uzme u obzir konstrukcija mašine ... to kao da je yamaha osvojila 3. mjesto sa YZ-om  :shock:  :mrgreen:
ili ktm sa smr-om
ma nije baš tako... prije ovako
RXV = EXC = WR
MXV = SMR, SX = YZ
 
markookram said:
ako je tako onda aprilia ima jako loš exc   :mrgreen:
kako Kazo kaže; budimo realni, bilo je i nekoliko EXC-ova na rallyju ali :?
 
koss said:
I čorava vjeverica nađe žir :mrgreen:
slušaj me ti gosparu,ako te ja uvatin ti ni pivu više neš uvatit :jesus: :jesus:
 
joke said:
Ako baš hočete u detalje, treba naglasiti da je Lopez, gle slučajnosti, upravo Čileanac, a tamo se slučajno i veči dio Dakra vozio, isto kao i činjenicu da je treči u najjačoj klasi, u kojoj se ima podrška cijelog teama mehaničara i mogučnost mijenjanja agregata.
Čisto usporedbe radi, u klasi Marathon, u kojoj je zabranjena izmjena mašine i ograničena mehaničarksa podrška, POBIJEDIO JE 57 GODIŠNJI VOZAČ IZ ITALIJE NA SERIJSKOJ YAMAHI WR45O SA OVJESOM PRILAGOĐENIM ZA RALLY NATJECANJA.

Beat that
ajme,ne možeš virovat, digni kamen Joke ispod kamena
  ma daj isukrsta ti ni ovi rezultat Aprilije u prvom reliyu  ne možeš normalno primit :LOL: :LOL:ma odakle tolika fobija od Aprilije,daj da razmislim,aaaaaaaaa :misli: :misli:
 
Jana od Virovitice said:
pa kad neznaju napravit motor od 650 ccm da ide i traje,njihov samo traje :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

To kad naprave monocilindar sa big bang tehnologijom onda bude i super trrenerka prva :mrgreen:
:misli:
 
rus said:
ajme,ne možeš virovat, digni kamen Joke ispod kamena
  ma daj isukrsta ti ni ovi rezultat Aprilije u prvom reliyu  ne možeš normalno primit :LOL: :LOL:ma odakle tolika fobija od Aprilije,daj da razmislim,aaaaaaaaa :misli: :misli:
Da odakle, a oli ne znaš da mu Franc otvara butigu 100 m od njegove! :LOL: :D (y)
 
Jel to onaj koji prodaje Gileru GP i Apriliu SX preko malih oglasa Radio Dalmacije, ili onaj koji prodaje perjanicu RSV4 preko Njuškala za 1 eur  :misli:


 
Ha Joke nebrini, uvijek ti ostaju vanbrodske pente za uvaljivat... ja maha  :wave:  :mrgreen:
 
joke said:
Jel to onaj koji prodaje Gileru GP i Apriliu SX preko malih oglasa Radio Dalmacije, ili onaj koji prodaje perjanicu RSV4 preko Njuškala za 1 eur  :misli:
ha,ha lipi moj a evo vidin u tvon ovon potpisu da prodaješ i motore i skutere i to od svih firmi šta ih u Splitu ima  :jesus: :jesus:
 
jedimaster said:
Aaaaaaaaaaa , ova je dobra  :LOL:  (y)
aaaa,evo i nadopune ,prije nisan iša za tim ,ma pogledajte  :misli: :shock :shock:kreditiranje do DESET godin :LOL: :LOL:joke,joke,nemoj me samo naprokidat kad me vidiš :jesus: :jesus: :jesus:
 
rus said:
ha,ha lipi moj a evo vidin u tvon ovon potpisu da prodaješ i motore i skutere i to od svih firmi šta ih u Splitu ima  :jesus: :jesus:

Rabljene, iz programa Staro za Novo Ruse, ne nove, vožene, nikad registrirane. Razlika je to nebo/zemlja.
 
joke said:
Rabljene, iz programa Staro za Novo Ruse, ne nove, vožene, nikad registrirane. Razlika je to nebo/zemlja.
pa kom sad mislite te drle prodat    :misli: :misli:
 
jebiga kad si priuceni pekar

kako mislite prodati te lijepe motorčiće u YAMAHA salonu  :misli: