s cim skunut magnet

rednyaW said:
ako si to sad napamet iz glave izvukao...


placam ti jedno zivo i jedno peceno janje
nije napamet.... :LOL: biti ce mi dosta jedno peceno janje...i da...obavezno mladi luk... :jesus:
 
strasilo said:
takva nareznica kakva mu treba za navoj na tom magnet košta toliko da može kupiti 167 takvih radapcigera i 16 gajbi piva, aparat za zavarivanje i 316 puškica .... tako da ne bi bilo na odmet razmisliti prije nego se napiše takva glupost ...  (y)

frend ne znam ja di ti kupujes alat, tebe neko vara  (y) , ako si ti spreman sve ovo dati za hebenu nareznicu ja ti dam 3, a i decko kaze da radi s grijanjem pa mozda i  ima odgovarajucu nareznicu. razmislio sam i dalje mislim da nije glupost  (y)

p.s. ja sam mu isto predlozio tokara kao 1. soluciju
 
tigufisis said:
frend ne znam ja di ti kupujes alat, tebe neko vara  (y) , ako si ti spreman sve ovo dati za hebenu nareznicu ja ti dam 3, a i decko kaze da radi s grijanjem pa mozda i  ima odgovarajucu nareznicu. razmislio sam i dalje mislim da nije glupost  (y)

p.s. ja sam mu isto predlozio tokara kao 1. soluciju


ajmo rec da strasilo JE tokar...  pa zna kak idu cijene za specijal nareznice i ureznice... a i njegovo gore nabrajanje je bilo velikom djelom sarkazam...


i strasilo vozi k87!




inace...



evo radapcigera za narucit...


http://shop.motormania.hr/category/20117010100/?show=table


 
sutra cu otic do tokara pa ako on nebude mogo napravit onda cu kupit...iako takve stvari netrebaju bas svaki dan .i jesu li ove informacije 100% tocne M26x1,25 to je vanjski a unutarnji da stavim m10 ili tak nesto
 
rednyaW said:
ajmo rec da strasilo JE tokar...  pa zna kak idu cijene za specijal nareznice i ureznice... a i njegovo gore nabrajanje je bilo velikom djelom sarkazam...
i strasilo vozi k87!
inace...
evo radapcigera za narucit...


http://shop.motormania.hr/category/20117010100/?show=table

ma kuzim i moj je odgovor bio sarkazam(bar je trebao biti)  :mrgreen: . ponavljam ja sam mu isto prvo predlozio tokara, ali ako decko ima alat zasto ne bi sam probao, dobro je znati koristiti alat - barem ti to znas  (y)
 
KOPLJARR ... DNA said:
sutra cu otic do tokara pa ako on nebude mogo napravit onda cu kupit...iako takve stvari netrebaju bas svaki dan .i jesu li ove informacije 100% tocne M26x1,25 to je vanjski a unutarnji da stavim m10 ili tak nesto
M26 je sigurno...korak je 1.25...ili cak 1.0...A mislim da je 1.0 prije nego 1.25..koliko me sjecanje sluzi... :mrgreen:
 
ne vidim dobro sliku zvona, ali pa šta nejde unutra gedora, makar i obrušena ako treba pa to sve fino sa pištoljem na kompresor?
 
cdawg said:
ne vidim dobro sliku zvona, ali pa šta nejde unutra gedora, makar i obrušena ako treba pa to sve fino sa pištoljem na kompresor?
:no: ..... :no:
 
ovako uspio sam skinut je..ni magnet :mrgreen: a sad kako,naso sam na jednom mjestu ima malo prostora kad se skine ocaj plaszični mali magnetić. zatim sam radilicu namjestio u gornju mrtvu tocku  i u tu rupicu stavio sibku te LAGANO stisnuo okrenuo radilicu za 180* i ponovio to. to sam radio otprilike 10 puta i  samo je iskocili.  8) evo slike postupka
 
KOPLJARR ... DNA said:
ovako uspio sam skinut je..ni magnet :mrgreen: a sad kako,naso sam na jednom mjestu ima malo prostora kad se skine ocaj plaszični mali magnetić. zatim sam radilicu namjestio u gornju mrtvu tocku  i u tu rupicu stavio sibku te LAGANO stisnuo okrenuo radilicu za 180* i ponovio to. to sam radio otprilike 10 puta i  samo je iskocili.  8) evo slike postupka
eeee dečko.... :palacdolje:
 
uuuuuuuu ali nisi sad magnet ravnomjerno vadio,nego si ga vadio na stranu i mozda radilicu i magnet sje....
 
znam da se to moze desit i pazio sam bas na to zato sam lagano sitsko i s jedne pa sa druge strane. normalno daj je puno bolje s radapcigerom al nista mu se nista mu se nije desilo al sam zato pola sata jebo se oko tog
 
vazno jevda nisi puno napinjao jednu od strana,jer zato i sluzi radapciger da se ljepo ravnomjerno izvadi...ako si to napravio bez stete jupiiii...svaka cast (y)