S kojom opremom po afričkim vrućinama?

Jebeno, već 8 stranica strogo stručnih savjeta, i jasno svi iz prve ruke, sve "afrikanci" koji su u Africi bili toliko puta da su si već sa većinom poglavica plemena na "ti", sve kao kruna na smisleni IQ naziv teme... takav narod zna tko će mu biti vlast i za 100 godina.

Stavljam još jednu zdjelu kokica i otvaram novog pifkana, ovo je nenadjebivo...
Mogao si kao i ostali iz prvog posta shvatiti da afrikaner koji je otvorio temu prica o voznji po sarajevu ljeti. Jer eto decko misli da su to africke temperature, vjerojatno isto tako za 3 mjeseca otvara temu u kakvoj opremi vozite po sibirskim bespucima.
Al dobro, neki imaju IQ da im i u 8 stranica preleti preko glave da su ostali to shvatili, te da ne pricaju o africi i +50 u hladu, vec o voznji po ljetnim temperaturama kod nas.
 
U Africi nije uopće vruće. Vrućije je u Mostaru.
Nisi ni svjestan koliko si u pravu. Evo danas je jos koliko toliko i podnosljivo, ali zadnjih 4-5 dana je bilo pakleno.
Zadnji put da na ljetni godisnji ovamo idem sva 3 tjedna.
 
Oduvijek su Mostar i Knin prednjačili u temperaturama, nista novo. Ne znam samo koja muka te natjerala tamo na cijeli GO, utjeha je da je ipak bolji od Knina...😂
 
  • Like
Reactions: Shepa and maRRin 06
Oduvijek su Mostar i Knin prednjačili u temperaturama, nista novo. Ne znam samo koja muka te natjerala tamo na cijeli GO, utjeha je da je ipak bolji od Knina...😂
Ovo kao neki vic....ne znam gdje ću na godišnji ovo ljeto...Knin, Mostar...Kabul?
 
Nisi ni svjestan koliko si u pravu. Evo danas je jos koliko toliko i podnosljivo, ali zadnjih 4-5 dana je bilo pakleno.
Zadnji put da na ljetni godisnji ovamo idem sva 3 tjedna.
Znam. Obišao kuglu više puta. Ovo je bilo malo iz zafrkanvcije.
Jedan od najnesnosnijih dana od vručine, u pamčenju će mi ostati jedan dan iz Mostara prije rata. Ušao sam u robi u Neretvu ispod mosta. Nisam više mogao. Onda nije bilo klima ko danas.
 
Oduvijek su Mostar i Knin prednjačili u temperaturama, nista novo. Ne znam samo koja muka te natjerala tamo na cijeli GO, utjeha je da je ipak bolji od Knina...😂
Nisam u Mostaru, al nisam ni previse daleko - Capljina. Evo odlucio provesti jedan godisnji tamo gdje sam se rodio i odrastao.
 
piše na DHMZ,da ima neko misto u nas, koje se zove Šibice...mogu zamislit,kako im je bilo,te 2012g!
mos mislit,kako je zivit u takvom mistu.:mrgreen:

Šibice​
1995.*​
38,2​
24. 8. 2012.​
 
Ma zajebavam se.😄
Znam, znam :)
Evo bacio upravo đir sa motorom do Ljubuskog i do Međugorja. Evo sto me cudno gledaju sto pozdravim u prolazu i sto stavim masku, al sto me cudno gledaju kad vozim motor sa kacigom? 😄
 
Screenshot_20210817-203527_Chrome.jpg


😶
 
  • Like
Reactions: Luke
Nisam u Mostaru, al nisam ni previse daleko - Capljina. Evo odlucio provesti jedan godisnji tamo gdje sam se rodio i odrastao.
Skuzio tek nakon sto sam napisao da bi moglo bit nepotrebno uvredljivo.
Nije bila namjera.
Hebiga, bila mi smijesna scena koju sam zamislio: obitelj gleda gdje ce na odmor...vis, kreta, knin, mostar...sve jednako dobro, neka kocka odluci. :)
 
  • Like
Reactions: WraGG
Mislin da san se najvise skuva u Tunisu prije jedno 20tak godina……
Vruci vitar……doslovno ka da ti neko fenon u lice sa 20 cm…..pece koza,obrazi……ajme………Gabes ili tako nekako
Kalifornija(San Francisco) liti debela jaketa…..smrzotina……prestrasno…..
Moj najdrazi Spore……uvik 29 do 31……ali vlaga 100%…….temp mora 30……

jednom davno u Modeka jaketi zaboravia skinit podstavu……skinen rukavice i spustin ruke a iz rukava curi znoj ka iz spine……ludilo…..mislin da je bia 6 misec.Oko Zadra ili tako nekako
 
Skuzio tek nakon sto sam napisao da bi moglo bit nepotrebno uvredljivo.
Nije bila namjera.
Hebiga, bila mi smijesna scena koju sam zamislio: obitelj gleda gdje ce na odmor...vis, kreta, knin, mostar...sve jednako dobro, neka kocka odluci. :)
Ma nisam uopste tako shvatio niti se uvrijedio, ne brini :)
 
Evo tu zahladilo. Idući tjedan samo 41 C
Dubai....Neki dan bila vlaga 86%
Prošli 44-47 C
Do Sisveta će i malo popustit