S ponosom predstavljam!!

Ma boja je ok,pa to je replika. Puno sretnih km (y)
I jedan savjet,mjenjaj prednje žmigavce,katasrofalno strše i ružni su
 
Čestitam, super boju si odabrao  (y)  još da si i motor  :misli:

puno sretnik km i čuvaj sebe i boju  :mrgreen:
 
olalilelo.. pa lepo si se obnovil.. čestitam i želim puno sretnih km... (y)
 
Sretno sa novim lijepim motorom  (y)


ove stare gume bas i nisu dozrele ovome novom motoru  :misli:
 
Sreo sam te decke kad su kupili te motore....bili su na prvoj voznji




Svejedno nadam se da ce tebi donijeti srecu (y)
 
A red je da ti i ja cestitam!!!

Utopio si jako ljepog horneta, ali bome si ga zamijenio lijepim primjerkom!!!

Jos vise sretnih KMa nego sto si s Hornetom napravio, a dva zadovoljna nova vlasnika se smjeskaju i cekaju toplije dane.....

(y)

P.S.
ja sam danas uspio napraviti cca. 1,5km :)))

P.S.2.
a uskoro stize i moj nov "aftar"

Hvala ti na lijepom motoru i sretno s novom bebom!

S
 
Cijena je bila savim ok, i vise nego dobra!

Sreca sta sam stupi u kontakat osobno sa vlasnikom, tako da gospoda iz rutinga nisu uspjeli zaradit duplo! Tj od prodaje novog kad su njemu prodali i sad jos na meni!

Mislim da to nije bilo fer od njih kao zastupnika, jer su meni prodavali pricu da oni nemaju kune zarade od prodaje polovnog! Te price su me uzasno razocarale, jel se doticni gosp. cinio sasvim ok!
U jednu ruku ga razumijem da si je htio koji dinar stavit u džep, al opet onda mi nije trebao prdavat pricu da nema ni 100kn od tog motora!

Ajde sreca pa se nisam zaletavao! A ruting je izgubio musteriju i odrzavanje motora definitivno! :palacdolje: :palacdolje:
 
:wink: pono kilometara












i zašto čekati dođi kod nas u dalmaciju :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
koliko vidim, fale ti sponzorske naljepnice i trakice na felgama....  :whistle: Ja vidila kad se jedan u splitu obljepljivao  :mrgreen:

inace motor je ok, i ne obracaj paznju na ljubomorne papke koji kazu da boja nije  dobra.
 
Ivann_ said:
Ajde sreca pa se nisam zaletavao! A ruting je izgubio musteriju i odrzavanje motora definitivno! :palacdolje: :palacdolje:

Moja preporuka ti je da motor servisiras kod Sekola (y)

2fast4you said:
inace motor je ok, i ne obracaj paznju na ljubomorne papke koji kazu da boja nije  dobra.

zasto bi neko bio ljubomoran papak ak mu se ne sviđa boja :wink:
ni meni se ne sviđa boja, a imam identicni motor 8)
kad je ta replika tek izasla bila mi je super, sad mi se vise ne sviđa jer je motor presaren :wink:
jesam i ja ljubomoran papak :misli:

P.S.
odi do Maca uzmi zamjenske plastike i pravac na Grobnik (y)
 
Da i servisirat cu ga kod Sekola!

A sto se tice boje nisam ni ja previse odusevljen, no ponavljam da nisam mogao birat!
Nema veze, priviknut cu se! Nije mi ruzan a da bi crni bio ljepsi bi!

Kolo dodu zamjenski oklopi?!
 
Sretno sa novom masinom (y) (y).
 
Kaj nije bilo muških?
Šala, pila ti je  (y)
 
CBR 600 RR, definitivno moj iduci motor, najljepsi je. ako ga budes prodavao nagodinu javi se!!
puno sretnih  kilometara sa pilicom, preljep je jebote!!