S ponosom predstavljam!!

Rivi said:
Manekenske priče ostavite za neki drugi forum. Čovjek nosi šta oće. Može ić i gol ako mu se svidi, ali ovdje je na prvome mistu motor. Osobno, nisam ni gledao ko sjedi na motoru. Samo "makinju".
To komentirajte, dijelite savjete, iskustva, ali molio bi, nije ovo "Red carpet".

Hvala.

Mudrijašu
 
Prijatelj ima isti takav,odusevljen je s njim.
Prva liga  (y) .
Uzivaj kolko god mozes i uspijes!  (y)
 
...gazda, jel se ti voziš s tim motorom po Dubravi, tam kod Nove bolnice? (y)


...bez kacige? :palacdolje:
 
Tuono 06 said:
...gazda, jel se ti voziš s tim motorom po Dubravi, tam kod Nove bolnice? (y)


...bez kacige? :palacdolje:

je pa valjda trebaju svi vidjet ko je kupil taj motor  :palacdolje:
 
Goran zzz said:
je pa valjda trebaju svi vidjet ko je kupil taj motor  :palacdolje:


...mogo si je i novu jaknu kupit...


..žal mi je kaj nisam slikao... :jesus:
 
Nisam bio ja, vjerojatno frend kad je probao đir na motoru, ja bez kacige odem eventualno do ducana ili kioska po pljuge!

Kacigu i jaknu imam, i ne pada mi na pamet ni po ljetu a kamoli po ovakvom vremenu se vozit bez kacige i kozne jakne!

Sorry ako sam vas razocarao, al eto nemate ipak povoda da se sprdate i ogorcujete na moj racun!
 
Ivann_ said:
Nisam bio ja, vjerojatno frend kad je probao đir na motoru, ja bez kacige odem eventualno do ducana ili kioska po pljuge!

Kacigu i jaknu imam, i ne pada mi na pamet ni po ljetu a kamoli po ovakvom vremenu se vozit bez kacige i kozne jakne!

Sorry ako sam vas razocarao, al eto nemate ipak povoda da se sprdate i ogorcujete na moj racun!

ma kakvi razocarao!!  (y)  puno nas bikera je glavom platilo zajebanciju pa ljudi dolaze sve vise svijesti i paze na sebe! neki to koriste za malo sitnog podbadanja ali po meni to nije nista lose jer opreza nikad dosta! E, vjerovatno znas sta kazu za motor i za zene.. :wink: pamet u glavu i puno sretnih kilometara!
 
lazar said:
ma kakvi razocarao!!  (y)  puno nas bikera je glavom platilo zajebanciju pa ljudi dolaze sve vise svijesti i paze na sebe! neki to koriste za malo sitnog podbadanja ali po meni to nije nista lose jer opreza nikad dosta! E, vjerovatno znas sta kazu za motor i za zene.. :wink: pamet u glavu i puno sretnih kilometara!

Ma nije stvar u tome...ja pazim na sebe i znam sta znaci kaciga i jakna...bez nje neidem nigdje...al do ducana ili kioska se zaletim...kao i svi ostali...mislim da je to normalno...jebi ga..pazis malo vise tih par sto metara i to je to...volio bi vidjet i cut tog koji nikad nije provozao motor bez kacige i jakne...

...zato me to smeta...svak se voli primat za i najmanju sitnicu...sta i da jesam bio ja..moja stvar, moja glava....

...zao mi je sta sam uopce otvorio ovaj topic i zelio svoje veselje podjelit s ostalima...zanio sam se..zaboravi da zivim u smrdljivoj Hrvatskoj u kojoj svak svakom mece i di su svi zavidni...naravno da necemo nikad ni opstat tako kad samo znamo srat...al tako nam i treba...

ne mislim vise sudjelovat u ovom topicu, sto se mene tice moderator ju moze zbrisat...

...over and out...

...jos jednom sorry svima koje sam povrijedio svojim "kucenjem"...
 
Sve je to ljepo,samo kaj bi mogel bit taj ducan ili kiosk koban,a to sigurno nebi htio.
Cuvaj se.  (y)
 
HOOOOOOOOOOONNNDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
(y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Ne razumijem zašto se trudiš objašnjavati neke svoje postupke. Davnih dana je poznato da se to ne isplati,jer ekipa ne može i neče shvatit neke stvari  :wink:
Baš te briga... imaš motor,dobar motor i uživaj. Živi svoj život,uživaj u vožnji,ali čuvaj se  (y) 8)
 
Ivann_ said:
Nisam bio ja, vjerojatno frend kad je probao đir na motoru, ja bez kacige odem eventualno do ducana ili kioska po pljuge!

Kacigu i jaknu imam, i ne pada mi na pamet ni po ljetu a kamoli po ovakvom vremenu se vozit bez kacige i kozne jakne!

Sorry ako sam vas razocarao, al eto nemate ipak povoda da se sprdate i ogorcujete na moj racun!


...mislim da je frend, stariji lik...cca 30 godina...kad bum u Dubravi, potražim te...na cesti.. (y) (y) (y)
 
Lijepa pila puno sretnih km,baš su mi dva frenda prošlo ljeto uzela te Hondice izgleda da ih ima više nego što se misli  :D