S1000XR

1000046485.jpg

Ako kupiš pravu boju, ne treba ništa poslije farbat😁
 
U subotu se napokon odradio jos jedan djir sa 02.
Jos joj nisam nasao manu….
Danas napokon dinamicniji djir. Nekih 350-400km gustamja. Guma mi se svidja sve vise i vise. Prednja se i na rubu vozi kao po sinama. Daje odlicnu povratnu informaciju dokle se moze ici. Jako kocenje duboko u zavoju prednja ostaje skroz mirna.
Zebre joj nece biti prijatelji
 
Last edited:
Danas napokon dinamicniji djir. Nekih 350-400km gustamja. Guma mi se svidja sve vise i vise. Prednja se i na rubu vozi kao po sinama. Daje odlicnu povratnu informaciju dokle se moze ici. Jako kocenje duboko u zavoju prednja ostaje skroz mirna.
Zebre joj nece biti prijatelji
Jucer na vrlo znojnih preko 30 stupnjeva se odradilo 350-400km.
Ili ja nisam mogao ili je gumi bilo prevruce ili oboje
Ali zadnjih 60-tak km nesto nije odgovaralo.

Inace ovo je vec 5 Dan vozmje i na gumi- pogotovo prednoj- nema znacajnijih znakova trosenja. Neke gume bi vec bile gotove (S23, RS11,, CSA4 ....). Istina sa R02 nisam bio na D8
 
  • Like
Reactions: ban and esso_sa
U medjuvremenu su se odradile jos tri vrlo dinamicne voznje svaka sa 520 - 560 km gdje je bilo svega.
Od ugodno vruceg do vlaznog i mokrog ali ne i hladnog asfalta.
Na vaznom dijelu asfalta nema nikave razlike naspram suhog.
Kod mokrog asfalta nisam testirao granice jer guma nije vise u cvijetu mladosti.
Ali je osjecaj i dalje bio odlican.

Odvozeni dani se na zadnjoj itekako vide. Jos mozda 1000km.

Gumi I dalje nisam nasao zamjerku. I istovremeno nisam vidio potrebu za nekom "brzom" gumom!
 
  • Like
Reactions: cula and esso_sa
U medjuvremenu su se odradile jos tri vrlo dinamicne voznje svaka sa 520 - 560 km gdje je bilo svega.
Od ugodno vruceg do vlaznog i mokrog ali ne i hladnog asfalta.
Na vaznom dijelu asfalta nema nikave razlike naspram suhog.
Kod mokrog asfalta nisam testirao granice jer guma nije vise u cvijetu mladosti.
Ali je osjecaj i dalje bio odlican.

Odvozeni dani se na zadnjoj itekako vide. Jos mozda 1000km.

Gumi I dalje nisam nasao zamjerku. I istovremeno nisam vidio potrebu za nekom "brzom" gumom!

Je li ista trajnija od jedinice ?
 
Tesko....
Kad dodje vrijeme promjene donijet ces konacni sud o trajnosti. Ako nije povecana u odnosu na 01 SE, razliku u cijeni ce biti jako tesko opravdati.
Hvala na izvjestajima, bas me interesira konacna kilometraza. Ja sam na svoje tek razradio (200 Km) i za sada su utisci jako dobri.
 
  • Like
Reactions: kronik
Kad dodje vrijeme promjene donijet ces konacni sud o trajnosti. Ako nije povecana u odnosu na 01 SE, razliku u cijeni ce biti jako tesko opravdati.
Hvala na izvjestajima, bas me interesira konacna kilometraza. Ja sam na svoje tek razradio (200 Km) i za sada su utisci jako dobri.
3000km kasnije
Profil na bokovima ispod 1mm
Profil na sredini 4mm

Sve 5 osim prijedjenih km.
Je da bi se moglo odraditi Jos 500km kada policija ne bi gledala ....
 

Attachments

  • IMG_9592.jpeg
    IMG_9592.jpeg
    2.5 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: roberto
Moje 02 imaju 4500 km..... doduše čiste turing vožnje i to u 11 dana i izgledaju kao da bi zadnja mogla 11-12 bez problema, a prednja i 15.
Vidjet ćemo na kraju ljetne sezone kad se odradi koja magistrala kako će to izgledati i je li vrijedilo mijenjati 01se za 02
 
Moje 02 imaju 4500 km..... doduše čiste turing vožnje i to u 11 dana i izgledaju kao da bi zadnja mogla 11-12 bez problema, a prednja i 15.
Vidjet ćemo na kraju ljetne sezone kad se odradi koja magistrala kako će to izgledati i je li vrijedilo mijenjati 01se za 02
Tek trebam da probam 02, ali sudeci po vasim komentarima koji je vec vozite, sticem dojam da nije pretjerano bolja od 01SE. Sigurno jeste, ali ocito u nekim tesko primjetnim nijansama.
Kod 02 minse svidja sto ima normalniju saru, jer mi je 01 uvijek malo previse licila na neku kisnu gumu, a da li samo ljepsa sara vrijedi dodatnih para, nisam siguran…
 
Last edited:
3000km kasnije
Profil na bokovima ispod 1mm
Profil na sredini 4mm

Sve 5 osim prijedjenih km.
Je da bi se moglo odraditi Jos 500km kada policija ne bi gledala ....
A nista, naredne kilometre ces morat vozit bez naginjanja :ROFLMAO:.

Koja je slijedeca guma?
 
  • Haha
Reactions: kronik