S1000XR

XRaši, imam pitanje.... jer sam lijen proucavat. Gledam M-a i kosta oko 28kE ali tamo pise osnovni modeli. Nemam iskustva s motorima ali znam iz auta da svabe mogu isporuciti nevjerojatno celavo vozilo. Sta bi se po vama jos trebalo/moglo ukljuciti u paket?
Brate, sve ima jedino možeš nadodat za cca 5200 ojra competition paket(full carbon, boja, kola, lap trigger....), po meni ništa bitno za tu cijenu...
 
  • Like
Reactions: boško buha
I sad da se “pohvalim”. 😁🙃
Kupio danas, 2022.god. 15tis km. Tako da sam nakon poznate uljare i ja presao na propelerca. 😂😂☺️☺️😀😀
Opaaaa Turnić, jesi u toj garazi ? Ja sam bio kratko
 
I sad da se “pohvalim”. 😁🙃
Kupio danas, 2022.god. 15tis km. Tako da sam nakon poznate uljare i ja presao na propelerca. 😂😂☺️☺️😀😀
Crni..... najbrža boja.
Još da mu staviš ilmberger karbonsku ralicu.....
20230626_103037.jpg
 
Kod RR
Brate, sve ima jedino možeš nadodat za cca 5200 ojra competition paket(full carbon, boja, kola, lap trigger....), po meni ništa bitno za tu cijenu...
Da li ova boja spada u Competition?
 

Attachments

  • die-neue-bmw-s-1000-xr-und-bmw-m-1000-xr-1698390698.jpg
    die-neue-bmw-s-1000-xr-und-bmw-m-1000-xr-1698390698.jpg
    204.2 KB · Views: 0
U fabrickoj postavci, cak i sa zamjenskim topom su pretihi. Rjesenje je u otvaranju klapne u auspuhu i onda je taman. Samo treba Healtech varalica umjesto serva klapne, da ne bi bilo gresaka.
 
Reci mi jesi sta dirao auspuh ili si pustio sve orginal? Nekako mi je pretih nakon cbr. 😁😂
Nisam ništa to još dirao.
Kako mi xr služi uglavnom za dulje vožnje, zapravo mi i paše da nije glasan.
Za glasnoću i zveket imam skloponciju od ducatija😁
 
  • Haha
Reactions: neven and ban
U fabrickoj postavci, cak i sa zamjenskim topom su pretihi. Rjesenje je u otvaranju klapne u auspuhu i onda je taman. Samo treba Healtech varalica umjesto serva klapne, da ne bi bilo gresaka.
Narucio danas, kad dodje instaliram pa javim kako zvuci 😁
 
  • Like
Reactions: esso_sa
Isprike svima što uljećem padobranski, ali ako vam ne bi bio problem da mi netko od ljubaznih članova izmjeri visinu motora kada se skinu retrovizori i vizir.
Sutra idem po XR-a a sada sam se tek sijetio pogledati visinu kombija koja je na ulazu 132CM.

Hvala
 
126 cm do vrha ekrana
Kad. Skineš retrovizore, vizir i nosac za navigaciju
 
  • Like
Reactions: vila
Svaka čast, puno hvala.

Evo tek ga kupio a već šarafam po njemu ;)))))
Koji kombi?
Ja sam ga u Opel Vivaru vozio.