Sa skutera na BMW GS

hahaha pazi sad preokret u prici; danas bili na diru nas par.. izmedu ostalog GSA varadero smt i sm...
vozili sve neke serpentine, prevoje, jezersko, kranjska, 69.. itd.. bome decki na postavkama za suvozaca i ispod superjure taj motor ide ko raketa.. jes malo uzbuden na sikanama al sve ostalo jao jao
 
Shepa said:
Ako smijem primjetit, prvi i jedini izbor im je bija KTM (nakon pripremnog testiranja), ali oni im nisu tili dat motore za taj put, te su tek nakon toga uzeli GSA.

Ja sam gledao predseriju gdje su isprobavali i KTM (narocito jer je ovaj suputnik (neznam vise kak se zove)) htio na put na KTM-u. Onda su isprobali i GS-e i Ewan je rekao da nesto drugo ne dolazi u obzir.

Mozda nadjem to negdje na youtube pa stavim. Znam da je KTM najmanje isto tako dobar, ali BMW je jednostavno puno veci brand, a to ima vjerojatno i svoje neke objektivne i subjektivne razloge
 
Nije to bila predserija, već postoje dva serijala: "Long Way Round" i "Long Way Down" (skraćeno LWR i LWD).
Pratija san ih epizodu po epizodu kako su emitirane, a nakon toga i skinija s neta.
Nakon toga sam gleda Boormanov "Way to Dakar" (ili tako nekako) i "By Any Means"...

A nakon toga sam otkrija "Mondo Enduro", "Terra Circa" i "Riding Solo To The Top Of The World", nakon čega su mi LWR i LWD postali smišno šaljivi.

(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Nije to bila predserija, već postoje dva serijala: "Long Way Round" i "Long Way Down" (skraćeno LWR i LWD).
Pratija san ih epizodu po epizodu kako su emitirane, a nakon toga i skinija s neta.
Nakon toga sam gleda Boormanov "Way to Dakar" (ili tako nekako) i "By Any Means"...

A nakon toga sam otkrija "Mondo Enduro", "Terra Circa" i "Riding Solo To The Top Of The World", nakon čega su mi LWR i LWD postali smišno šaljivi.

(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

pogledaj i Extreme Frontiers: Canada, inače Boorman nije zagriženi bajker nego avanturist, također je cijelu Kanadu prešao na GSA. KTM mu je najbolji motor no zamjerio im se jer su rekli da neće uspjeti preći ono što su prešli u LWR i od tada mu je BMW stalni sponzor, ima 2 GSA u garaži,  a treći je vozio po Kanadi, također je i sa Dakra dobio motor na poklon. Zato više ne sjeda i ne spominje KTM jer je službeni promotor BMW-a

I trenutno snima https://www.facebook.com/ExtremeFrontiersSouthAfrica
 
Shepa said:
Nije to bila predserija, već postoje dva serijala: "Long Way Round" i "Long Way Down" (skraćeno LWR i LWD).
Pratija san ih epizodu po epizodu kako su emitirane, a nakon toga i skinija s neta.
Nakon toga sam gleda Boormanov "Way to Dakar" (ili tako nekako) i "By Any Means"...

A nakon toga sam otkrija "Mondo Enduro", "Terra Circa" i "Riding Solo To The Top Of The World", nakon čega su mi LWR i LWD postali smišno šaljivi.

(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
A jesi gleda Marley Africa Trip na multistradama8)

Send from my Mobitelnik
 
Evo mene opet na.
Nisam se skidao cijelo ljeto s njega, a komentirat necu puno jer ko ga vozi zna o cemu pricam.
Ispast ce da se hvalim  :mrgreen:  Osjecaj je predivan, od voznje , gusta , zvuka, pa do postovanja ostalih bikera. Nije bilo bikera koga sam sreo da ga nije zagledao i postavio koje pitanje. ostao sam duzan koju sliku a posto sad imam nesto vise vremena    ( radim ) evo:

 
jos par da ne bude da nisam  :wink:
Posljednja mi je najdraza  :D
 
Što reći  osim.... :slinavac: :slinavac: :slinavac:

i ne uopće nisam ljubomoran  :jesus: :anger: :anger:


Za jedno 10-ak god...možda si i ja uspijem priuštit  jednog  :LOL:


 
CH.ENG said:
Evo mene opet na.
Nisam se skidao cijelo ljeto s njega, a komentirat necu puno jer ko ga vozi zna o cemu pricam.
Ispast ce da se hvalim  :mrgreen:  Osjecaj je predivan, od voznje , gusta , zvuka, pa do postovanja ostalih bikera. Nije bilo bikera koga sam sreo da ga nije zagledao i postavio koje pitanje. ostao sam duzan koju sliku a posto sad imam nesto vise vremena    ( radim ) evo:

A jos da je Adv... di bi ti bija kraj
 
Super Jura said:
Totalni rišpekt  :LOL:

Svi mašu, nemogu se normalno voziti  :mrgreen:

Jbg, sad me hvatate....Kad dodjes sa skutera kojeg nitko nije pogledao na ovo, sve ti je cudno pa i to mahanje  :grin:
Mislio sam da me svi znaju  :mrgreen:
 
CH.ENG said:
Dogodine, ovo ostavljam zeni

Ne budi lud.
Prema velikom Motoplus testu od ljetos, GS je najbolji motor od 7 testiranih.
GSA je bolji jedino u dugim turama po autoputu. Sve drugo......nažalost pretežak....
(tako kažu dečki koji su testirali za Moto plus) :mrgreen: :mrgreen:

Moje skromno mišljenje je da bi moglo biti tako nekako....... :D