Sahara

PLACENIK

New member
Cita sam danas jedan putopis.neki par isa u saharu.pa me bas zanima:

Moze li se sa intruderom m800 uputit do Sahare?
 
PLACENIK said:
Cita sam danas jedan putopis.neki par isa u saharu.pa me bas zanima:

Moze li se sa intruderom m800 uputit do Sahare?

Do cega :misli:
:rofl:
 
PLACENIK said:
Cita sam danas jedan putopis.neki par isa u saharu.pa me bas zanima:

Moze li se sa intruderom m800 uputit do Sahare?

...može. Staviš ga na brod, pa na kamion i eto te u Sahari. Slikaš i vratiš se i prodaš putopis Areni... (y)
 
PLACENIK said:
Cita sam danas jedan putopis.neki par isa u saharu.pa me bas zanima:

Moze li se sa intruderom m800 uputit do Sahare?
vozit po pijesku ili????
:mrgreen:
 
Tuono 06 said:
...može. Staviš ga na brod, pa na kamion i eto te u Sahari. Slikaš i vratiš se i prodaš putopis Areni... (y)

Jos nek mi neko savjetuje da ponesem lopaticu i kanticu pa da se igram u pijesku i bit cu prezadovoljan
 
PLACENIK said:
:LOL:
Jos nek mi neko savjetuje da ponesem lopaticu i kanticu pa da se igram u pijesku i bit cu prezadovoljan

Ta ti nije losa samo si kupi bisage jer nes imat di stavit tu svu opremu :jesus:

gor@n said:
vozit po pijesku ili????
:mrgreen:

i obavezno si montiraj lance (y)
 
PLACENIK said:
Ma je.nego cisto otic vidit


...a kako bi ti? Preko Grčke, Turske, Bliskog Istoka pa na Afriku ili preko Italije, Francuske, Španjolske?

Pa najjednostavnije je stavit na brod...pa ga iskrcaš u Africi i deri! (y)
 
Tuono 06 said:
...a kako bi ti? Preko Grčke, Turske, Bliskog Istoka pa na Afriku ili preko Italije, Francuske, Španjolske?

Pa najjednostavnije je stavit na brod...pa ga iskrcaš u Africi i deri! (y)

priko italije,francuske...ma cisto me zanima da li se uopce moze ic s mojim motorom.jer kako vidim nije to toliko preskupo i predaleko ka sta sam mislia
 
PLACENIK said:
priko italije,francuske...ma cisto me zanima da li se uopce moze ic s mojim motorom.jer kako vidim nije to toliko preskupo i predaleko ka sta sam mislia

Do sahare da, po sahari ne :mrgreen:

Da se sa svakim motorom. Ako tip na Vespi obišao svijet...

Bitna je samo dobra volja (i nešto para) (y)
 
PLACENIK said:
priko italije,francuske...ma cisto me zanima da li se uopce moze ic s mojim motorom.jer kako vidim nije to toliko preskupo i predaleko ka sta sam mislia


...a zašto se ne bi moglo? Ja sam prije 17 godina išao Vespom do Dubrovnika...to ti je ko da ti sa svojim ideš do Sahare...važna je dobra volja...i lovica...
 
Super Jura said:
Do sahare da, po sahari ne :mrgreen:

Da se sa svakim motorom. Ako tip na Vespi obišao svijet...

Bitna je samo dobra volja (i nešto para) (y)

Pa to sam i ja pretpostavlja.kad pogledas,ko se moze pohvalit da je u zivotu otisa do sahare.rjetko ko..a nije tolika znanstvena fantastika za otic
 
Dođeš do Španjolske, pređeš do Maroka i nastaviš prema jugu. Ceste do ruba Sahare su OK, ali nakon toga nema šanse s tim motorom. U biti, s tim motormo ne bi otišao ni do baRRake na kavu. :mrgreen:

Imam preko 1000 km off road po Sahari pa znam. E da, ne hvalim se, to su samo činjenice.  :bilder: :mrgreen: :mrgreen:
 
Tuono 06 said:
...a zašto se ne bi moglo? Ja sam prije 17 godina išao Vespom do Dubrovnika...to ti je ko da ti sa svojim ideš do Sahare...važna je dobra volja...i lovica...

Do Dubrovnika???  Nike je sa Vaespon u Englesku vozija  (y)
 
Charlie said:
Do Dubrovnika???  Nike je sa Vaespon u Englesku vozija  (y)


...ovo je bilo 1990. Di je tad Nike vozija? Tad nije bilo servisa na svakoj pumpi.. :jesus:
 
mate said:
Dođeš do Španjolske, pređeš do Maroka i nastaviš prema jugu. Ceste do ruba Sahare su OK, ali nakon toga nema šanse s tim motorom. U biti, s tim motormo ne bi otišao ni do baRRake na kavu. :mrgreen:

Imam preko 1000 km off road po Sahari pa znam. E da, ne hvalim se, to su samo činjenice.  :bilder: :mrgreen: :mrgreen:

s kojim motorom si napravio taj put?
 
Zašto ne?
Lik iz Zaprešića je išao sa Gold Wingom (ovi iz Zaprešića fakat nisu normalni :mrgreen: (y)),normalno držiš se ceste i to je to (y)
 
ja sam cuo da tamo na ceste bacaju sol  :misli:, moze nastetit lezajevima i motoru ako nagrize  :misli:

































:LOL:

ideja je dobra samo treba ponjeti puno vode, ima da vise pijes nego intruder  (y)