Sahara

PLACENIK said:
Jos nek mi neko savjetuje da ponesem lopaticu i kanticu pa da se igram u pijesku i bit cu prezadovoljan

Eto,ja ću ti predložit... :LOL:
Nije ti loša ideja,samo napravi plan puta,informiraj za servise i po gasu
 
Alex said:
Eto,ja ću ti predložit... :LOL:
Nije ti loša ideja,samo napravi plan puta,informiraj za servise i po gasu

Ma ne mislim jos ic.to mi je cisto palo napamet.ono:zasto ne bi moga i ja...al ima jos stvari koje moram proc da bi se uputia na takav put.prvenstveno me zanima: da li se mogu s ovakvim motorom uputit na takvo nesto ili moram tek prominit motor pa ic.( ustvari, uopce planirat)
 
PLACENIK said:
Ma ne mislim jos ic.to mi je cisto palo napamet.ono:zasto ne bi moga i ja...al ima jos stvari koje moram proc da bi se uputia na takav put.prvenstveno me zanima: da li se mogu s ovakvim motorom uputit na takvo nesto ili moram tek prominit motor pa ic.( ustvari, uopce planirat)

Zašto ne bi mogao ići sa svojim motorom,zar ti je neispravan ???
Ako imaš želju i love za takvo putovanje,dobro si isplaniraj rutu,raspitaj se koja ti je papirologija
potrebna i po gasu ... sa svojim motorom  (y)
 
e moj plačeniku, ti se sad ljepo uputi preko francuske, španjolske maroka itd, taman dok dođeš do slovenske granice bit ćemo u eu pa se nečeš morat ni sa pasošon zajebavat...  :LOL: :jesus: :mrgreen:

ajde sretno ti bilo, al ja bi rađe otiša do borata u kazahstan!  (y)
 
Znam lika iz Zaprešića on je išo sa likom iz Peščenice (predsjednikom). Najbolje ti je doci na rub pustinje i fotografirat prema pustinji onako u daljinu.  :mrgreen:
 
Ivanicak said:
Znam lika iz Zaprešića on je išo sa likom iz Peščenice (predsjednikom). Najbolje ti je doci na rub pustinje i fotografirat prema pustinji onako u daljinu.  :mrgreen:
ali se mora pohvalit kako je vozio kroz pustinju...
:mrgreen:
 
Sayock said:
A da ovu temu prebacite u Putovanja?
na to je autor morao misit prije,ali neka se prebaci...
ovdi ce samo imat malo vise prometa....
 
Može se uputiti i sa automatikom, samo kaj ima od toga. Sa ovom kantom neće ni stići do Sahare jer su ceste do Quarzazate još koliko toliko u redu (ukoliko ideš po unutrašnjosti), nakon toga dalje može samo sa endurom. Osim toga, Sahara baš i nije gostoljubivo mjesto i ne znam kako si netko zamišlja vožnju tamo. Nije to baš nacionalni park gdje domoroci mašu i životinje zbunjeno gledaju dok ih slikaš. Da bi došao do pješčane pustinje treba preći pun kurac kilometara po nekoj polu-tundri. Uz sve probleme opskrbe namirnicama i benzinom, ukoliko krećeš iz Maroka prema jugu, cijelo vrijeme si pod pritiskom da se ne sjebeš jer se sve odigrava blizu granice sa Alžirom a oni su zajebani. Ukoliko ideš obalom i ulaziš blizu Mauritanije, onda nije toliko opasno ali niti previše interesantno. Za Moto Robija bi to bila pizdarija, no nismo svi kao on...
 
Citat: mate - 07. Ožujak 2007, 21:50:33
Dođeš do Španjolske, pređeš do Maroka i nastaviš prema jugu. Ceste do ruba Sahare su OK, ali nakon toga nema šanse s tim motorom. U biti, s tim motormo ne bi otišao ni do baRRake na kavu.

Imam preko 1000 km off road po Sahari pa znam. E da, ne hvalim se, to su samo činjenice.   


s kojim motorom si napravio taj put?
mate said:
Cursor 8. 8)


:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :naklon: mate šatorašu ...  Pital je za motor????  :mrgreen:
 
Da, i??? Pitao je koji MOTOR i ja sam odgovorio. Ako ne znate šta je Cursor 8 onda ko vas jebe. :jesus: :mrgreen:
 
mate said:
Da, i??? Pitao je koji MOTOR i ja sam odgovorio. Ako ne znate šta je Cursor 8 onda ko vas jebe. :jesus: :mrgreen:

Motor i kamion nisu isto!  :jesus: Ovo je moto forum mate...  :mrgreen:
 
mate said:
Čovjek pita za motor. Na žalost, nismo imali MOTOCIKLE. :mrgreen:

:LOL: Čekaj kaj nisu u tvojoj primitivnoj logici MOTOCIKLI samo R-ovi,a sve ostalo Durila i koze?  :mrgreen: A sam si rekao da se samo endurom može u Saharu?  :LOL:
 
Ne znam o čemu pričaš, primitivnu logiku traži kod nekih svojih jarana. :jesus:

I da, samo se s endurom može u Saharu.
 
mate said:
Ne znam o čemu pričaš, primitivnu logiku traži kod nekih svojih jarana. :jesus:

I da, samo se s endurom može u Saharu.

mate tko se to koristi tvojim nickom??  :misli:
 
mate said:
Da, i??? Pitao je koji MOTOR i ja sam odgovorio. Ako ne znate šta je Cursor 8 onda ko vas jebe. :jesus: :mrgreen:


Iveco 8)