samo još jedan Zzz...

strasilo said:
Nisam ni rekao da je besmislen, samo da mi je malo nejasan ...  :mrgreen:

Ja sam inače takav, prvo tražim negativne stvari, pa ih tek onda kompenziram sa pozitivnim ...  :mrgreen:

      ...ovaj sa Z-om je krenuo tim putem jer mu se situacija sa mono vilicom i prihvatom zadnjeg kotača tako bitno pojednostavnila. Ali općenito gledajući, sistem nije loš. Ako ni zbog čega drugoga, ono zbog ideje da prerada mora biti DRUGAČIJA od standardnog rješenja.
 
prerada kao prerada je sasvim OK .... čak odlična ako izuzmemo visinu repa (ali to je subjektivno viđenje)

ali ako gledamo tehnička rješenja, ima se tu štošta za napisati ....  :mrgreen:
 
Ali gledam sad i prednje kočnice .... može se primjetiti da je i dotični koji je napravio preradu krenuo sličnim putem kako ija gledam na stvari, pa je "lošiju" zadnju kočnicu kompenzirao znatno boljom prednjom ...  :mrgreen:
 
Šteta ga... nije mi po ukusu, moje mišljenje...

Limit je napisao ono što najviše bode, a to su ta zadnja vilica, rep, a meni se ne sviđa još hrpa detalja koje ne treba sad sve niti navodit. Sve u svemu meni je... :misli: ne mogu reći gadan, jer teško je Z-a napraviti takvim ali nije mi lijep. A tehniku zadnje bremze ne bih komentirao. Najljepša su mi serijska zadnja velika klješta, definitivno po mom ukusu najljepša ikad napravljena tako da mi je ovo sve skupa unakaženo stvorenje.
 
limit said:
Ružan  :shock:  Kad vidim ovaj lijepi duck tail dignut u nebesa dođe mi da  :fuj:
Zaqrac mu sve što je radio kad ga sasere sa bitnim detaljima. I mono vilica mu stoji kao kravi sedlo  :misli:   Sorry, to je samo moje mišljenje

Meni se sviđa...  :neznam:

...al mi se ne sviđa mono-vilica jer mu je produžen međuosovinski i spušten prednji kraj pitanje jel taj motor uopšte vozan ili je samo šou-bajk ???  :shock: :misli:
 
limit said:
Meni je totalno besmisleno kasapit ovakvu legendu i od nje radit nešto drugo. npr Ducati  :mrgreen:
Postoje već svi djelovi za radit z-streetfightera i mogu se kupiti bez problema. Radi se o modernoj tehnologiji sa
retro dizajnom i jedino ovakve prerade volim. Evo ovdje sva poboljšanja za staru kramu pa kad već netko želi napraviti
novi motor od starog onda neka to radi na pravi način  (y)  
http://www.excite-webtl.jp/world/english/web/?wb_url=http%3A%2F%2Fwww.win-pmc.com%2F&wb_lp=JAEN&wb_dis=2
Slažem se ovo je pretjerivanje, nekak se nisu svi ti silni detalji uklopili u neku cjelinu :misli:
Ali ukusi su različiti