Scooter exhaust 4t

I Davinčiju du se smijali kad je pokazao planove letjelice a danas u sličnim lete. Serdarević, Kucelj,Deak i ostali samo tako  (y)
 
drugabrzina said:
Odlicno onda bu i Akrap prdio po Gorici
Bu. 400 kn jeftiniji, sa računom, plaćenim obvezama državi, i tehničkom dokumentacijom. Isti kao i prvog dana, bez plavog po sebi, bez patine. Sušta suprotnost nekim domaćim uradcima koje neki štancaju dok ne proizvode poklopce za grobne lampaše.

@Zocko Niko se ne smije Serdarevicu, Deaku, Kucelju, Lastovcicu i ostalim autolimarima. Smijem se onima koji to kupuju za tolke novce.
 
@ gusta - ne kuzim zasto si usrao dobru temu jer je netko stavio na gs 500 auspuh od atv-a 450 za 1250 kuna sa Pdv-om...plus kaj je to najcudniji akrapovic koji sam vidio u zivotu...

...samo ti kupi i "preradi" bilo koji akrapovic i stavi na beverly i ako ce ti skut ici preko 90 kmh na sat osobno cu ti platiti sve tvoje troskove...uopce neznam kako mislis da je to uopce izvedivo...

...jedno je auspuh za 4t skuter a drugo za motor...za skuter tu treba puno vise fizike i znanja da bi ostao na istim performansama a kamoli nesto i dobio...
 
Ivor said:
@ gusta - ne kuzim zasto si usrao dobru temu jer je netko stavio na gs 500 auspuh od atv-a 450 za 1250 kuna sa Pdv-om...plus kaj je to najcudniji akrapovic koji sam vidio u zivotu...

...samo ti kupi i "preradi" bilo koji akrapovic i stavi na beverly i ako ce ti skut ici preko 90 kmh na sat osobno cu ti platiti sve tvoje troskove...uopce neznam kako mislis da je to uopce izvedivo...

...jedno je auspuh za 4t skuter a drugo za motor...za skuter tu treba puno vise fizike i znanja da bi ostao na istim performansama a kamoli nesto i dobio...
e u tome je stvar scooter sa akrapom nebi isao preko 90, a sad se ja pitam sta je bolje-dati 1200kn za akrapa koji upce nije za motor ili scooter i koji izgleda katastrofa ui sa kojim scooter nece ic, ili dati 1400-1600 kn za serdarevica pa ne izgubiti na performansama i imati auspuh koji super izgleda i ima odlicnu zavrsnu obradu.... nija da hvalim serdarevic auspuhe jer ga ja imam pa govorim sve najbolje(nemam serdarevica) ja sam uz scooter dobio deak auspuh i prezadovoljan sam sa zvukom ali deak nije ni blizu kvaliteti serdarevica, vec sam napisao da bi volio izgled serdarevica i zvuk deaka i vidim da se to moze napraviti.....samo vi bacajte novce na nesto jer mislite da je super jer je poznato i dajite novce serviserima da vam rade poslove koje mozete i sami napraviti jer mislite serviser zna i nebi me zaje....ja osobno sebi sve sam radim i znam dosta servisera sa kojima san dobar tako da znam kako "majstori" rade...
 
imam jednu ovalnu naljku  akrapa (manju, za bebi akrapa) pa ako je neko zainteresiran... :hehehe:   i imam par oriđiđi "arai" i još nekih... :mrgreen:
 
wingman said:
imam jednu naljku akrapa (manju, za bebi akrapa) pa ako je neko zainteresiran... :hehehe:  i imam par oriđiđi "arai" i još nekih... :mrgreen:
imam ja neljepnicu zvijezda majoneza :LOL:
 
LOL ,,evo ja ću obrisat sam svoje. ... ajmo na temu... mah, starog serdarevića sin je bog, a i akrapoviČ isto ...

nego, malaguti, malo sam gledo ove tvoje filmiće.  :LOL: sumještani te ziher obožavaju....  :LOL: :LOL:
 
wingman said:
LOL ,,evo ja ću obrisat sam svoje. ... ajmo na temu... mah, stari serda je bog, a i akrap isto ...

nego, malaguti, malo sam gledo ove tvoje filmiće.  :LOL: sumještani te ziher obožavaju....  :LOL: :LOL:
obrisao sam i ja svoje...
ma susjedi me obozavaju...cak su mi iz ljubavi slali gospodu u plavom,al su zaboravili da mi je i stari bio gospodin u plavom.....
 
gusta said:
Akrapovic top za Quad 450 ccm --- 1250,00 kn (Eurorent Zagreb)
Extra izradjena grana i pripasivanje --- 300,00 kn (kod lokalnog Serdarevića)
Post da vam pokazem kolki ste levati --- neprocjenjivo!

ovo ak je akrapović dajem i lijevo i desno jaje i skuter i još nešt ak hoćeš
ma 1000000% sam siguran da to nije on, daj sam pogledaj tu fuš izrafu i kak je spojen na granu i takve stvari

to je netko se igrao s naljepnicom na nekom šrot auspuhu i jebe klince s ''akrapovićem'' sam da proda
vau imam akrapovića
ko ja prije na xx-u iz sprdnje
Fakeakrap.jpg


ovo sa tvoje slike je kucelj tuniran s naljepnicom, 100%
 
meni se čini da je to pravi akrap, samo je to iz ranih (scorpionovih) dana, pa vjerojatno uz normalnu vrijednost ima i antiknu...  :mrgreen:

-ja sam malagutija prodo sa naljepnicom.  (y) da vidiš kak se pale kupci na to  :mrgreen:
 
drugabrzina said:
Gle sve to stima i covjek koji proizvodi Vings ti je radio kod gosp.Akrapovica i monogi drugi koji su konstruirali i plasirali prve akrape na trziste vise ne rade tamo i za neku ozbiljnu proizvodnju treba jako puno novaca a gosp.Igor je tada imao jako puno novceka.
Bili smo i prije 10 god. u tvornici i prije god.dana to si neki ni zamislit kaj tam svega ima to je SVEMIR.... (y)

bio sam i ja u tvornici nekoliko 10aka puta, i sada s obzirom da je tamo svemir, kako onda neki napravljeni auspuh uz ko zna koliko manje znanja, truda, tehnologije i istrazivanja moze biti indentican onome iz te tvornice?  :misli:
 
wingman said:
meni se čini da je to pravi akrap, samo je to iz ranih (scorpionovih) dana, pa vjerojatno uz normalnu vrijednost ima i antiknu...  :mrgreen:

-ja sam malagutija prodo sa naljepnicom.  (y) da vidiš kak se pale kupci na to  :mrgreen:
kojeg malagutija?