Scooter exhaust 4t

stvarno super izgleda serdarevic na runneru,ja bi volio da moj deak tako izgleda...jedino mi se ne svida zvuk serdarevica...da mi je nekako izkombinirati izgled serdarevica i zvuk deaka :mrgreen:
 
Kako bi se taj serdo ponašao na mojoj vespi gt200 (leader 200)? Da li se dobiva šta na ubrzanju/krajnjoj brzini,ili je samo promjena u zvuku? Baš me zanima,možda bi to i uzeo.Ako se ne varam,mašina je ista kao i na runneru. Koja je cijena sa ugradnjom i da li je u cijeni samo top ili je to kompletno rješenje ("grana",cijev)? I naravno,gdje se može naručiti/ugraditi (Zagreb,okolica)? Hvala !
 
Za Vespu nismo nikad radili,morali bih vidjeti kako izgleda grana i prihvati.Najbolje je ako si u zg. da navratiš do nas da vidimo sve u živo pa se onda sve dogovorimo.Možeš nazvati na 098687674 .098592608
 
Sinisa68 said:
Kako bi se taj serdo ponašao na mojoj vespi gt200 (leader 200)? Da li se dobiva šta na ubrzanju/krajnjoj brzini,ili je samo promjena u zvuku? Baš me zanima,možda bi to i uzeo.Ako se ne varam,mašina je ista kao i na runneru. Koja je cijena sa ugradnjom i da li je u cijeni samo top ili je to kompletno rješenje ("grana",cijev)? I naravno,gdje se može naručiti/ugraditi (Zagreb,okolica)? Hvala !

to je ista masina ko i na vxru
dobivas start meduubrzanje i predobar zvuk
ugradis sam za doslovno 5min jer imas 2sarafa i to je to
a granud top cijena i to se dogovori sa serdarevicem (y)
ja sam prezadovoljan sa svime :wink:
 
eto i mog spuha
nakon 2mj jos uvijek sve super i bez greske
par slika kak izgleda (y)
 
Akrapovic top za Quad 450 ccm --- 1250,00 kn (Eurorent Zagreb)
Extra izradjena grana i pripasivanje --- 300,00 kn (kod lokalnog Serdarevića)
Post da vam pokazem kolki ste levati --- neprocjenjivo!
 
gusta said:
Svi koji plate 1600 kn za homemade rajnglu.

Slazem se. Vidim ja skutere po gradu s tim Serdarevicem i meni je to smjesno, ali to je samo moje misljenje. Dati 2000 kn za nesto sta stvara takvu ruznu buku. Ima li taj auspuh uopce homologaciju? Koliko je to uopce legalno imati na motoru s obzirom na decibele, nepostojanje katalizatora (ako u knjizici pise katalizator...)? Pohvalit cu zavrsnu obradu, zaista, tu nema sta, al bar meni, zvuk je katastrofa... to na motor mogu staviti samo djeca.
 
moj stav je i dalje - rađe bi oplemenio skuter nećime što mu po meni zaista koristi nego bilo kojim auspuhom koji mu doprinosi samo zvuku

3x disk 260 mm za piahggio je cca 810 kn
4.500 km sa prosječnim 250 ccm = 1620 kn benzina


no, ako je netko sretan s auspuhom - onda to nikako ne stoji,
pa se čak usudim reći da je cijena od 1.600 kn u biti minimalna, ako uzmemo u obzir da original piaggio lonac za 250 ccm dođe bar 300 EUR
 
malaguti said:
  :D uf zanima me kakve ce biti reakcije na tvoj post :shock:
Mene ne.

@Liberty. Moj post nije diskusija na temu da li to kupiti i staviti na skuter nego da li sklepana konzerva vrijedi 1600 kn kad Akrap sa pdv-om dodje 1250 kn. Kod mene se kaze "kad djeca imaju novaca, kramari dobro trže".
 
Tvoje misljenje je korektno kao i komparacija. Moja je poanta da Serdarevic na 50 ccm stvara veliku buku a motor nikako da prodje  :shock: Uznemiruje se cijelo susjedstvo bezveze. Lako kad prodje Ducati, jest glasan a ta buka brzo proleti.
 
malaguti said:
serdarevic ti je napravio granu a ti tako govoris :misli:
Nisi shvatio. "Serdarevic" u mom postu je svaki lokalni autolimar koji krpi auspuhe. Tako i ovaj moj sta je napravio granu. Akrap nema granu za GS500.
 
malaguti said:
ja imam deaka i zvuk je ok,puno je dublji zvuk tako da ne iritira svakoga :LOL:

(y) Upravo u toj dubini i jest rijec, slazem se. Zato Ser. i iritira jer prdi bezveze.

EDIT: Gdje je nestao post na koji sam se referirao?  :misli: