scooter stunt

aXXo

Member
Evo ovako ovo je moja prva tema i neznam jel se ponavlja ali sto sam naslov govori tema je namjenjena scooter stunterima,pa tu izjasnite svoja misljenja o stuntu.
npr.ak si stunter opisi kak si poceo stuntat ili tako nest,sto ti je najbolje sa svojom zwerkom radit...
 
najtezi je pocetak,ja sam tek poceo i vec sam se tri puta nasao na ledima,ali ide to pomalo,jos kad napravim zadnju kocnicu... :D
 
Ja sam počeo i sve je bilo dobro dok nisam pao i razbio motor tako da sam trenutačno odustao od toga ali imam namjeru složit runnera za stunt.
 
na skuteru sam poceo stuntat ovo ljeto nakon bicikla koji mi je dosadio...skuter sam si kupio iskljucivo za stunt pa me nije previse briga ako padne i razbije se...a ima i slidere sa strane...par dana sam pokusavao po pol sata mozda i skuzio da nece to bit tako lako kao sto sam si mislio...i nakon tjedan dana dolazi moto happening...dodjem gore i iz prve vozim 100-200m po zadnjem...obozavam grobnik...i na biciklu sam neke trikove naucio gore odmah, a sad i na skuteru...pa tako da sam do kraja dana stajao na sicu, s jednim koljenom, s dva, special k...i bar nes malo po prednjem...dva dana nakon toga evo problema...kako mi je na grobniku pao jednom na stranu di je spuh, pukao je nosac i razmrdao spuh...a drzao se na jednom srafu za cilindar koji mi je ispao, a dio di se zasrafi drugi je pukao isto...tako da ga ne vozim kojih mjesec dana jer je malo glasan  :mrgreen: ...ali popravit ce se i to kad tad  :wink: ...sad liberty ide u vagu, ali to je cudan motor za u vagi ga vozit...zato tablica zastruze  :LOL:

slike su u temi STUNT RIDING:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,44314.msg1178860.html#msg1178860
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,44314.msg1178866.html#msg1178866

za sad ovo sto znam mi je najbolji stand-up wheelie...dok ne naucim krugove  :mrgreen:
 
dojdite malo do vu da vidite stalkere na djelu  ustvari ja sam spacy
tockaram par mjeseci i ide ok pao sam jednom osla vaga u nepovratno
 
spacey said:
dojdite malo do vu da vidite stalkere na djelu   ustvari ja sam spacy
tockaram par mjeseci i ide ok pao sam jednom osla vaga u nepovratno

ima vas tamo u vukovaru...ti, jopi, bruno...
 
spacey said:
pa da  ustvari samo nas 3 ostali ses boje

znaci samo 3 geja...koliko bruna vec nagovaram da dodje na motohappening...ako nabavi kombi pa mu se skrpajte vas dvoje i dodjite