Seciranje na ove i one....

Status
Not open for further replies.
ovisi kak obrazlozis, i gdje organiziras  :mrgreen:

btw moje misljenje o zabrani ulaska skuterasa ti je dano na dnu, i ne samo skuterasa
 
Bandit said:
Gotovo da mi je prestrašno ovo kako se dijelimo umjesto da se držimo zajedno.

Sjećam se davnih godina kako su poštari na APN-ima ušli na moto susret u Šijani...spektakl...a to isto nije motocikl :misli:

I onda se sjetim gdje živim, i pogledam kaj se dešava oko mene...i vidim da je to zapravo sasvim logičan slijed događaja. :mrgreen:
priklonit ću se ovom mišljenju jer je moje vrlo slično.
Ne vidim zašto bi čovjeku na skuteru bilo zabranjeno da parkira istog u prostoru gdje ga lakše može imati na oku, nego gdje ga netko može olako srušiti autom.  :misli: Ako čovjek dolazi u miru, mislim u čemu je poanta?  :(
I bilo bi u redu od moderatora da ovaj dio prepucavanja izdvoje?!
 
Bandit said:
Gotovo da mi je prestrašno ovo kako se dijelimo umjesto da se držimo zajedno.

Sjećam se davnih godina kako su poštari na APN-ima ušli na moto susret u Šijani...spektakl...a to isto nije motocikl :misli:

I onda se sjetim gdje živim, i pogledam kaj se dešava oko mene...i vidim da je to zapravo sasvim logičan slijed događaja. :mrgreen:

bio sam tamo i djelim tvoje misljenje....napravim podjednako km sa skuterom i motorom...skuter za grad motor za van i moze netko sra. protiv skutera al je cinjenica da je funkcionalan i jeftin za odrzavanje a o grijanju RR liti da negovorim...
 
ajd ako i mene netko bude secirao, ja bi rađe bio "onaj" nego "ovaj" ...  8)
 
Mislim da sam na susretu u Samoboru vidio jedan ili dva maksi skutera unutra tak da je bezveze zakaj nisu pustili i ostale.
Ako čovjek potegne na susret izdaleka i dolazi u miru i neko ga ne pusti unutra stvarno nije u redu.
Trebali su navest na plakatu da je zabranjen ulaz skuterima.
 
papillon said:
LJudi pa već imamo TRI  potpuno iste teme na istom mistu i utvrđivanje gradiva kada je svako od nas pa po par razreda,što u osnovnoj što u srednjoj kako je počelo dočićemo i do faksa pa će biti ČETRI teme,pogledajte postove na svakom isto malo prominjeno gradivo što vodi do zaključka da ispada da se stvarno ne volimo (kroz povijest dokazano-kad je mir svađajmo se-kad je rat-kako se koji snađe-nekom rat nekom brat) tako da mi sve ovo daje baš na naš veseli sabor samo što na ovim temama nema baš puno onih koji zaspu i odmore za vrijeme sjednice,sve su te TRI teme dobre a u jednu ruku imaju i dvosjekli mač-Što mladi koji su nazočni na sve TRI slične ili iste teme misle i što će misliti a kamoli se ponašati u klubu,sam,s društvom ili na susretu kad čitaju sva ova pusta pisana i nepisana pravila,ne znam jesam li nostalgičar ali mislim da smo prije više jedni drugima pomagali i nije bilo važno jeli govoriš Kaj si rekel-ča si reka-šta govoriš-što divaniš-nego jeli ti triba ključ od svičice-spavaj kod mene u šatoru-svratiću u tvoj grad-dođi u moj grad,vidimo se,sad kad ovo sve čitam i pišem na sve teme istog formata razmišljam što uopće ovo pišem kad vidim da jedni na početku pišu jedno a na kraju drugo i to je za mene već ista stvar ka i s politikom "na početku hoću i napraviću a na kraju jesam i napravija sam samo Kako Kome I koliko sam zapamtija".Interesantno i dojmljivo izlaganje pojedinih LJudi i potpuno jadno i mizerno drugih kao faca,nastavite dalje bit će balina i misaonih ali "Politiku neću u svoju butiku"-reče jedan vrlo mi drag pok. veliki prvo čovjek pa onda glumac." Ne pitajte  Me  Koje TRI slične I Iste Teme ,Pogledajte sami"  I za kraj svi ste mi dragi jer svi volite motore i LJude u svom društvu ali svako na svoj način a ja još uvijek miris benzina umisto parfema na susretu,svoje vjerne prijatelje i one koje ću upoznati a drukčiji su u stvarnosti nego na forumu i poštivam sve klubove koji jedni drugima pomažu a ne odmažu a najviše svoju dijecu koja mi dodaju gedoru ili šubler i slušaju Deep Purple,Rolling Stonse i Britney,Avril :pozdrav LJudi-prepisaću ovaj film "Ptice Umiraju Pjevajući"
Malo sam odmorija od našeg party-a pa vidim da nikako više da odustanete ali u jednu ruku dobro jer ako dobiješ bitku ne znači da češ dobiti rat-udrite dalje što jače i močnije  (y)
 
:shock: :shock: :shock:

vidim da ću ove koji non stop pozivaju na demokraciju, bratstvo-jedinstvo, zakon i ostale điđe izgleda morati, tj.biti obvezna po članku xy pozvati i na svadbu i na rođendan inače će biti vraga......  :LOL:

kakvo crno bratstvo - jedinstvo ? koji je vama ? dosadni ste za popizdit, imate za svaki hebeni susret po dva-tri kontakt telefona - pa jelk toliko teško uzet telefon i lijepo pitat : alo bing, nas dolazi 156 i imamo jednog na skuteru, oće bit problem ?
ili - alo bing mi mislimo doć  sa skuterima iz pripi***ne donje kod vas, jel bi mogli na vašu feštu ?

ponašate se sve skupa ko da su tuđi moto susreti vaše ustavno vlasništvo i sad bi još određivali ko će i kako uć na nečiji privatni party ? i još citirate zakone i pozivate se na isti ? zbog čega ? zato jer vas neko ne voli ? buuuuuuuuuu mammmaaaaaaaaa !!!  :anger: :lipotan:

 
E sad je stvarno bilo dosta. Sve nekaj na pola pričate, nitko ne veli ništa kak treba.
 
Status
Not open for further replies.