Seciranje na ove i one....

Status
Not open for further replies.
daj provjeri u zakonu što su tzv. skuteri a to što vi njih ne priznajete je vaša subjektivnost umjesto objektivnost.
tko ste vi da u praksi mijenjate zakone RH.

dok god u RH postoji podjela na vrijedne i manje vrijedne dotad če nas se europa kloniti.

promjene moraju krenuti od nas sitnih pa prema vrhu inače ništa nebude funkcioniralo kako spada.

osim toga ako netko dođe na skup iz njemačke i vozi skuter a vi mu kažete zabranjen ulaz znate li kakvu ste sliku poslali u svijet.

mislite da bu to ostalo lokalno a ne to bu bilo reklama ala balkan i dok bude ovakvih podjela dotad čemo biti balkanci. 
 
mrcina said:
daj provjeri u zakonu što su tzv. skuteri a to što vi njih ne priznajete je vaša subjektivnost umjesto objektivnost.
tko ste vi da u praksi mijenjate zakone RH.
a tko si ti da odredjujes sto ce jedan klub pustat na ulazu na motosusret?
 
Dawg said:
Što klub nudi osim društva za vožnju? Ne provociram, samo nisam ni u jednom klubu i nisam dosad razmišljala o svrsi klubova.
a jesi li se ikada zapitala šta bi ti mogla doprinijeti klubu svojim članstvom??
 
odlični odgovori točno prezentiraju našu stvarnost a to je teški balkanizam i skolonos robovlasništvu.

vi bi mlade da rade za vas, a ne.

Daemona said:
a tko si ti da odredjujes sto ce jedan klub pustat na ulazu na motosusret?


ako smo maloi demokratsko društvo svi imaju pravo pristupa na susret bez obzira na prijevozno sredstvo.

ako se več želite odrediti na plakatu morate lijepo napisati ulaz zabranjen skuterašima.

u americi su se crnci izborili za svoja prava a bogami buju i skuteraši u RH.
 
High 46 said:
ne mjenjaju nego ih ne priznaju  8)
  :naklon:  (y)
ako ne priznajete hrvatske zakone onda niste niti pravi hrvati što vas sprečava da odete iz hrvatske, nitko, takvi ljudi nam nisu potrebni.


hvala HRVATINE.
 
zvonko situm said:
a jesi li se ikada zapitala šta bi ti mogla doprinijeti klubu svojim članstvom??

a jesi se ti zapitao što doprinosiš zabranom ulaska novih članova u klub.
 
mrcina said:
odlični odgovori točno prezentiraju našu stvarnost a to je teški balkanizam i skolonos robovlasništvu.

vi bi mlade da rade za vas, a ne.


ako smo maloi demokratsko društvo svi imaju pravo pristupa na susret bez obzira na prijevozno sredstvo.

ako se več želite odrediti na plakatu morate lijepo napisati ulaz zabranjen skuterašima.

u americi su se crnci izborili za svoja prava a bogami buju i skuteraši u RH.
klub organizira susret..i odredjuje svoja pravila
neki ne pustaju pjesake, neki skuterase...tako je kako je
ako ti se ne svidja...zaobidjes i gotovo :wink:
 
To ona Kennedyjeva šema: "Ask not what your country can do for you. Ask what you can do for your country"?

Klub nije živo biće, klub čine ljudi koji su u njemu.
Što činiš klubu (bilo dobro, bilo loše), činiš ljudima koji su u njemu.

Zakon akcije i reakcije.  :mrgreen:
 
mrcina said:
ma dobro jedan bijeli među tisučama crnih


za skuter ti nije potrebna vozačka al za moto je
i od kad je skuter motor? imao on i 1000 ccm

čitaj u Samoboru je bio MOTO SUSRET
 
a odakle si ti ovo izvukla

STRSLJAN said:
za skuter ti nije potrebna vozačka al za moto je
i od kad je skuter motor? imao on i 1000 ccm

čitaj u Samoboru je bio MOTO SUSRET

za skuter od 250ccm mi je trebala A kategorija koju sam položio i tko si ti tu da mi kažeš sa čime ču ja doči na moto susret.

ako aludiraš na to da se skuteraši voze bez vozačkih dozvola, istina ali svi su ti oni djeca i mlađarija preko čega se i može proči ali kad se konj od 30 godina vozi na shiveru ili fazeru ili njinji bez vozačke što bi tu imali za reč da i za motore netreba vozačka.


kad nešto bubneš prije toga provjeri zakone.

za mopede je M-kategorija
za skutere do 50 ccm je M-kategorija
za skutere/motore (motocikle po zakonu) do 125ccm je A1 kategorija
za skutere/motore (motocikle po zakonu) do 34kw je A2 kategorija
za skutere/motore (motocikle po zakonu) vozači iznad 20/24godine nemaju ograničenja u jačini motora/skutera (motocikla)

dok god skuteraši na autocesti plačaju istu cestarinu kao i motoristi nemate pravo nikakvo da ih/nas omalovažavate svojim balkanskim istupima.

dakle skuteraši naprave skup i na taj skup nemaju pravo doči motoristi e da mi je i to vidjeti pa da čijem onda komentare od vas kako vas mlađa populacija nepoštuje.
 
zvonko situm said:
a jesi li se ikada zapitala šta bi ti mogla doprinijeti klubu svojim članstvom??

Pa kad bi mi objasnio koja je svrha kluba možda bih ti i mogla odgovoriti :misli:
 
Gotovo da mi je prestrašno ovo kako se dijelimo umjesto da se držimo zajedno.

Sjećam se davnih godina kako su poštari na APN-ima ušli na moto susret u Šijani...spektakl...a to isto nije motocikl :misli:

I onda se sjetim gdje živim, i pogledam kaj se dešava oko mene...i vidim da je to zapravo sasvim logičan slijed događaja. :mrgreen:

 
ne ulazeći u rasprave skuter-motor, meni nije jasno što netko uopće želi ići na mjesto na kojem nije dobrodošao...

Dođeš, ne puste te unutra, nikad im više ne pomisliš doći i sve 5... odeš na neki drugi na kojeg te puste sa skuterom...
 
Status
Not open for further replies.