Seciranje na ove i one....

Status
Not open for further replies.
recimo ovako....poučeni nekim iskustvima od "prije" uvidjelo se a i činjenice govore tome u prilog da mlađa generacija koja dolazi skuterima na susrete u velikoj većini slučajeva radi pizdarije..... riješenje je ili odvojiti skutere od ostalih motora na odvojeni parking ili ih ne pustiti na susret pa kome bilo drago ili krivo
 
meni su vise stete napravili baje sa "pravim" motorima nego dječurlija sa skuterima..

djecu mozes za uha nategunt i hitit ga na cestu....a pijanog kretena koji je iznajmio motor NA BRZINE da se kurci i lovi lokalne fufice nemres sprijecit da se zaleti u druge motore parkirane sa strane posto nezna kak se vozi moto na brzine  :palacdolje:

najvise sam mrzio tu diskriminaciju kad sam bio na skuteru  :palacdolje: :palacdolje: blah  :palacdolje:
 
High 46 said:
recimo ovako....poučeni nekim iskustvima od "prije" uvidjelo se a i činjenice govore tome u prilog da mlađa generacija koja dolazi skuterima na susrete u velikoj većini slučajeva radi pizdarije..... riješenje je ili odvojiti skutere od ostalih motora na odvojeni parking ili ih ne pustiti na susret pa kome bilo drago ili krivo

Čovjek ima 40 godina. I nemre voziti motor (ne ulazimo u razloge zašto ne može). Član je moto kluba (nebitno kojega). Njegove kolege (koji su na motociklima puste na moto susret, a njega ostave vani?

Ne znam kako vama, ali meni to ne zgleda dobro.
 
Bla, bla, bla, jer mi se ćini ili je ovo sedma tema na istu temu :misli: Hallo, ljudi, svaki klub ima pravo da na svoj susret pušta ili ne pušta koga hoče. Kome to paše doći će, a kome ne, neče. I gotovo!
 
Bandit said:
Pješke? Pješke uđe i moja baba. :mrgreen:
ne svugdje oprosti
tamo gdje znam da me nece pustit jer sam pjesak, ne idem...
hebi ga
ali mislim da je vrijeme da se ova tema procisti, il razdvoji jer smo u debelom offu :wink:
 
Fanatic said:
meni su vise stete napravili baje sa "pravim" motorima nego dječurlija sa skuterima..

djecu mozes za uha nategunt i hitit ga na cestu....a pijanog kretena koji je iznajmio motor NA BRZINE da se kurci i lovi lokalne fufice nemres sprijecit da se zaleti u druge motore parkirane sa strane posto nezna kak se vozi moto na brzine  :palacdolje:

najvise sam mrzio tu diskriminaciju kad sam bio na skuteru  :palacdolje: :palacdolje: blah  :palacdolje:

eto to je pravi režim kontrole mlađarije, tu policija nebude niš rekla ali  bu rekla kad frajer ošteti sa motorom deset drugih.

High 46 said:
recimo ovako....poučeni nekim iskustvima od "prije" uvidjelo se a i činjenice govore tome u prilog da mlađa generacija koja dolazi skuterima na susrete u velikoj većini slučajeva radi pizdarije..... riješenje je ili odvojiti skutere od ostalih motora na odvojeni parking ili ih ne pustiti na susret pa kome bilo drago ili krivo

pogledaj mađare na balatonu svi imaju ulaz i svi plačaju ulaz osim onih koji voze harlija specifični motor.

za takvu vrstu ulaza neču prigovarat , za naš način selekcije nepristajem.

prije ču otiči na vanjski skup nego tu kod nas jer znam da me nitko neče omalovažavati što vozim, bino je samo kako ču se uklopiti i kakvo če mi biti ponašanje sve ostalo je nepotrebno zamaranje.
 
da se mene pita ja bi zabranio ulaz za mlađe od 18g. mogu jedino doci uz pratnju starije osobe, jel kaj ako se nesto dogodi toj dijeci ko ce odgovarati :misli:
 
mario-80 said:
da se mene pita ja bi zabranio ulaz za mlađe od 18g. mogu jedino doci uz pratnju starije osobe, jel kaj ako se nesto dogodi toj dijeci ko ce odgovarati :misli:

Oni koji ih puste iz kuće iza 22h.
 
mrcina said:
pogledaj mađare na balatonu svi imaju ulaz i svi plačaju ulaz osim onih koji voze harlija specifični motor.

za takvu vrstu ulaza neču prigovarat , za naš način selekcije nepristajem.

prije ču otiči na vanjski skup nego tu kod nas jer znam da me nitko neče omalovažavati što vozim, bino je samo kako ču se uklopiti i kakvo če mi biti ponašanje sve ostalo je nepotrebno zamaranje.
ne plaćaju samo u mađarskoj ulaz,plaća se i u nekim drugim državama i nema veze na kojem motoru ulaziš unutra  (y)

da tako nešto danas napraviš kod nas,mada je to bila praksa u npr. Šijani prije ohoho godina razapeli bi te na križ
 
mario-80 said:
da se mene pita ja bi zabranio ulaz za mlađe od 18g. mogu jedino doci uz pratnju starije osobe, jel kaj ako se nesto dogodi toj dijeci ko ce odgovarati :misli:

Evo i treče teme: Kad se ja napijem, a dovedem djete tko će pazit na njega? Možda je to dijete pametnije od mene? Stvarno debeli OFFFFFFFFFF!
 
High 46 said:
ne plaćaju samo u mađarskoj ulaz,plaća se i u nekim drugim državama i nema veze na kojem motoru ulaziš unutra  (y)

da tako nešto danas napraviš kod nas,mada je to bila praksa u npr. Šijani prije ohoho godina razapeli bi te na križ

Ali za cijenu tog ulaza nešto dobiješ. A kod nas? Plati ulaz i KTJ (čitaj: ko te hebe)
 
Daemona said:
ne svugdje oprosti
tamo gdje znam da me nece pustit jer sam pjesak, ne idem...
hebi ga
ali mislim da je vrijeme da se ova tema procisti, il razdvoji jer smo u debelom offu :wink:

nismo u nikakvom offu jer je tema skup u samoboru na koji nisu mogli uči skuteraši bez obzira koliko ccm su imali pod guzicom.

a za usporedbu sa skupom u samoboru koji nije specifikum modelu motora več je to skup svih motocikala u znak sječanja na Dražena Pukšara skup u mađarskoj je opča suprotnost gdje je skup organizirao klub herlijaša ali ne samo za herlijaše več za sve koji imaju motocikl bez obzira na tip i model svi su imali mogučnost ulaska.

kad imaš par takvih skupova ti sam možeš birati kuda češ ali kad tu kod nas imaš jedan skup i onda nemožeš otiči na njega a da nebudeš šikaniran to je apsurd koji se samo može desiti u RH.

 
RRZagreb said:
Evo i treče teme: Kad se ja napijem, a dovedem djete tko će pazit na njega? Možda je to dijete pametnije od mene? Stvarno debeli OFFFFFFFFFF!

Ako ti je u planu napiti se onda ga neces ni voditi :palacdolje:,bolje ti je onda naci neku tetu da te pricuva ja mislim da bi ti to bilo bolje (y)
 
Ne kužim :misli: Što je samo 6 ljudi bilo na tom susretu? Ja osobno nisam bio jer sam bio u Osijeku, naš predsjednik je bio u Ljubuškom, ali su bili naši članovi koji su zadovoljni sa susretom. Ajmo sad svi ostali šutit, a nek se javljaju ljudi koji imaju što reči u vezi susreta. Ne što su čuli, nego iz prve ruke, oni koji su bili tamo.
 
Članak 3.

Sloboda, jednakost, nacionalna ravnopravnost i ravnopravnost spolova, mirotvorstvo, socijalna pravda, poštivanje prava čovjeka, nepovredivost vlasništva, očuvanje prirode i čovjekova okoliša, vladavina prava i demokratski višestranački sustav najviše su vrednote ustavnog poretka Republike Hrvatske i temelj za tumačenje Ustava.

III. ZAŠTITA LJUDSKIH PRAVA I TEMELJNIH SLOBODA

1. ZajedniČke odredbe

Članak 14.

Svatko u Republici Hrvatskoj ima prava i slobode, neovisno o njegovoj rasi, boji kože, spolu, jeziku, vjeri, političkom ili drugom uvjerenju, nacionalnom ili socijalnom podrijetlu, imovini, rođenju, naobrazbi, društvenom položaju ili drugim osobinama.

Svi su pred zakonom jednaki.

Članak 16.

Slobode i prava mogu se ograničiti samo zakonom da bi se zaštitila sloboda i prava drugih ljudi te pravni poredak, javni moral i zdravlje.

Svako ograničenje slobode ili prava mora biti razmjerno naravi potrebe za ograničenjem u svakom pojedinom slučaju.

Članak 17.

U doba ratnog stanja ili neposredne ugroženosti neovisnosti i jedinstvenosti države, te velikih prirodnih nepogoda pojedine slobode i prava zajamčena Ustavom mogu se ograničiti. O tome odlučuje Hrvatski sabor dvotrećinskom većinom svih zastupnika, a ako se Hrvatski sabor ne može sastati, na prijedlog Vlade i uz supotpis predsjednika Vlade, Predsjednik Republike.

Opseg ograničenja mora biti primjeren naravi pogibelji, a za posljedicu ne može imati nejednakost osoba s obzirom na rasu, boju kože, spol, jezik, vjeru, nacionalno ili socijalno podrijetlo.

Niti u slučaju neposredne opasnosti za opstanak države ne može se ograničiti primjena odredbi Ustava o pravu na život, zabrani mučenja, surovog ili ponižavajućeg postupanja ili kažnjavanja, o pravnoj određenosti kažnjivih djela i kazni, te o slobodi misli, savjesti i vjeroispovijedi.

I ostale neobicne odedbe na linku
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/232289.html

pa sad ko se hoce kvacit ima osnova, ko nece nemora,
osobno ko radi problema leti van, bez obzira skuter od 50ccm ili mrcina od 2000 ccm
 
sid said:
Članak 3.

Sloboda, jednakost, nacionalna ravnopravnost i ravnopravnost spolova, mirotvorstvo, socijalna pravda, poštivanje prava čovjeka, nepovredivost vlasništva, očuvanje prirode i čovjekova okoliša, vladavina prava i demokratski višestranački sustav najviše su vrednote ustavnog poretka Republike Hrvatske i temelj za tumačenje Ustava.

III. ZAŠTITA LJUDSKIH PRAVA I TEMELJNIH SLOBODA

1. ZajedniČke odredbe

Članak 14.

Svatko u Republici Hrvatskoj ima prava i slobode, neovisno o njegovoj rasi, boji kože, spolu, jeziku, vjeri, političkom ili drugom uvjerenju, nacionalnom ili socijalnom podrijetlu, imovini, rođenju, naobrazbi, društvenom položaju ili drugim osobinama.

Svi su pred zakonom jednaki.

Članak 16.

Slobode i prava mogu se ograničiti samo zakonom da bi se zaštitila sloboda i prava drugih ljudi te pravni poredak, javni moral i zdravlje.

Svako ograničenje slobode ili prava mora biti razmjerno naravi potrebe za ograničenjem u svakom pojedinom slučaju.

Članak 17.

U doba ratnog stanja ili neposredne ugroženosti neovisnosti i jedinstvenosti države, te velikih prirodnih nepogoda pojedine slobode i prava zajamčena Ustavom mogu se ograničiti. O tome odlučuje Hrvatski sabor dvotrećinskom većinom svih zastupnika, a ako se Hrvatski sabor ne može sastati, na prijedlog Vlade i uz supotpis predsjednika Vlade, Predsjednik Republike.

Opseg ograničenja mora biti primjeren naravi pogibelji, a za posljedicu ne može imati nejednakost osoba s obzirom na rasu, boju kože, spol, jezik, vjeru, nacionalno ili socijalno podrijetlo.

Niti u slučaju neposredne opasnosti za opstanak države ne može se ograničiti primjena odredbi Ustava o pravu na život, zabrani mučenja, surovog ili ponižavajućeg postupanja ili kažnjavanja, o pravnoj određenosti kažnjivih djela i kazni, te o slobodi misli, savjesti i vjeroispovijedi.

I ostale neobicne odedbe na linku
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/232289.html

pa sad ko se hoce kvacit ima osnova, ko nece nemora,
osobno ko radi problema leti van, bez obzira skuter od 50ccm ili mrcina od 2000 ccm

Znaći kad organiziram proslavu svog rođendana moram dozvoliti svima da uđu ili kršim zakon :misli:
 
Status
Not open for further replies.