Seciranje na ove i one....

Status
Not open for further replies.
James1100 said:
Ako se financije pokažu boljima iduće godine, i ako riješim neke obiteljske probleme, odoh putem mnogih iskusnijih bikera: na put, slikanje, putopisi, šarafljenje za gušt i ostalo na posao/s posla vožnja. Ili enduro pa u prirodu.
(y)  (y)  (y)
Evo poruke za sve (nas) kojima je pun kuhac pravila, rišpekta, razlika MK/MC, podjela na skuteraše i "PRAVE" bikere, boja i fontova, višedjelinih,jednodjelnih....  :palacdolje:
Hajdemo....u planine.. jer tamo nema...zime i sveg navedenog  (y)
:piva:
 
Zorro said:
(y)  (y)  (y)
Evo poruke za sve (nas) kojima je pun kuhac pravila, rišpekta, razlika MK/MC, podjela na skuteraše i "PRAVE" bikere, boja i fontova, višedjelinih,jednodjelnih....  :palacdolje:
Hajdemo....u planine.. jer tamo nema...zime i sveg navedenog  (y)
:piva:

osnovati novi klub?  :mrgreen:
 
Iwa said:
.....čak je i bandit jednom davno bio na "dark side of the moon"   :LOL: (da, da,.bio je cool momak  :mrgreen:).
Da, jednom davno. Povukao se kad sam vidio kud sve vodi. Jbg, umjesto baby bum, imali smo moto bum. :mrgreen:
Čak ni na susrete više ne idem...dobro, znam se zaletit na tu i tamo koji. I to bez plana i programa. Ak nekud idem, ne pišem di sam bio i ne stavljam fotke. Bilo, prošlo. A i koga bi zanimalo?

Ne zanimaju me klubovi bilo koje vrste, ne zanima me tko što vozi. Sve dok si čovjek - čovjek si.

Ne petljam se u rad klubova čisto iz razloga kaj je to stvar onih koji su unutra.

Jedino mi je žao kaj nitko ljudima ne odgovara na pitanja kad ih postave na forumu. Zato sam se tu i upleo.
Lako ti reč da ih postaviš na nekom susretu ili party-ju starijima. Znam po sebi...sutradan se ne sjećam sa kim sam razgovaral, a kamoli da se sjećam o čemu :mrgreen:

Aj živili.
 
Zorro said:
(y)  (y)  (y)
Evo poruke za sve (nas) kojima je pun kuhac pravila, rišpekta, razlika MK/MC, podjela na skuteraše i "PRAVE" bikere, boja i fontova, višedjelinih,jednodjelnih....  :palacdolje:
Hajdemo....u planine.. jer tamo nema...zime i sveg navedenog  (y)
:piva:

:shock: opet krrntija :mrgreen:
 
picoda said:
Ginge, nemoj se nervirat, evo je covik napisa rjesenje svih problema svita, ne samo ovih oko djeljenja.....

...i jebe ti se za sve. Kakvi klubovi, stege, propisi i djeljenja, kakvi problemi, drzave, politike, banke i ostale "globalizovane" pizdarije. Samo kacigu na glavu i u prirodu.  8)

Brda i puste ceste zakon. Nisam enduro tip pa ostajem na asfaltu, ali Alpe su moje sa prvim istekom kredita  :mrgreen:
Do onda po domaće, Istra nikad nije dosadila, na onu cestu Otočac - prema moru prvom prilikom, a obećal sam si i drniški kraj i okolo.
 
tutankamon said:
:shock: opet krrntija :mrgreen:

dobra je Krntija za cruising, R-a tamo nebi isprobavao. Šuma, kamioni strgaju cestu, nepregledno, pola zavoja moraš držat svoju stranu. Ali je zato od Požege prema tamo dobro, jebeš onih par kilometara brega.

a i ona muška voda je obična...  :jesus:
 
vickodu said:
Nema se tu sto secirat .Ljudi s kojima mi je ugodno u drustvu s njima i provodim slobodno vrjeme .Skroz mi je nebitno koji motor imaju koliko imaju godina ,njihova strucna sprema imovinsko stanje ili slicne gluposti
Tako smo mi i razmišljali pa smo osnovali klub da su svi ravnopravni i da svi imaju pravo glasa ali se javljaju razni glasnici sa raznim porukama .Samo nikako da se oglase imenom i da se reče u čemu je problem ako ga ima a ne sve nešto reko je ovaj reko je onaj.Moje je mišljenje da smo mi svi radi jedne stvari ovdje jer volimo motore neko vake neko nake a neko skutere i neznan u čemu je tu problem i daj bože da je tako jer bi inače svi imali iste motore i nebi imali o čemu raspravljat  (y)
 
Zorro said:
Oooo,Šojiću, pa kako vaša "Bela Lađa"   (y)
Nema više kRRntije  :( , krenuli smo u novo lobiranje Dilj Gore  :mrgreen:

vidio ja da pomalo osvajaju grobnik :LOL:


spustili se sa brrda, još samo fali da naprave klub i susret :LOL:
 
picoda said:
...i jebe ti se za sve. Kakvi klubovi, stege, propisi i djeljenja, kakvi problemi, drzave, politike, banke i ostale "globalizovane" pizdarije. Samo kacigu na glavu i u prirodu.  8)


E kad bi većina ovako razmišljala,to bi bila motoscena po mom guštu. (y)

 
54 said:
Neznam kako vama al meni je puna kapa seciranja na ove i one...toliko se pocelo cjepat sve skupa da nista nemozes rec i napravit a da se to neprotumaci na miljon nacina samo ne na onaj koji si mislia...sta ocu rec ? Imam godina da se mogu sitit nekih vrimena kada nije bilo bitno sta i s kim se vozis i druzis danas ta podjela je veca nego ikada.....MC-MK-Rispekt relacie...motori-skuteri...coperi-sportive...vise klubova u istim malim mjestima di se neki od njih nepodnose itd...postavljaju se pravila ponasanja a svatko ima svoja uvjerenja i smatra da su bas ta ispravna i pokusava ih nametat drugima...ovo sve vise slici na nasu politicku scenu a ne na nasto potpuno suprotno tome cemu bi trebali tezit...


ginge moj,to ti je demokracija :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

 
ZLO said:
ginge moj,to ti je demokracija :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

,meni se ta demokracija uopće ne sviđa  :LOL:

jesam ja tetovirala cijela leđa, nosim lubanje i kosture i oblačim se u crno i vozim taj prokleti motor da me neko demokratski opet strpa u isti koš sa civilima i sličnima  :shock:

pa cijela moja pojava vrišti iz petnih žila - ostavite me na miru da živim u svom svemiru, a odjednom bi se svi koji su vidjeli motor na slici grlili sa mnom po moto suretima i govorili mi da smo svi mi isti  :shock:

ja milila da će sve te aždaje i lubanje i pentagrami otjerat ove hipike od mene, kad ono - demokracija brale, svi smo mi jednaki  :LOL: peace and love i tako to  :shock:
 
Iwa said:
,meni se ta demokracija uopće ne sviđa  :LOL:

jesam ja tetovirala cijela leđa, nosim lubanje i kosture i oblačim se u crno i vozim taj prokleti motor da me neko demokratski opet strpa u isti koš sa civilima i sličnima  :shock:

pa cijela moja pojava vrišti iz petnih žila - ostavite me na miru da živim u svom svemiru, a odjednom bi se svi koji su vidjeli motor na slici grlili sa mnom po moto suretima i govorili mi da smo svi mi isti  :shock:

ja milila da će sve te aždaje i lubanje i pentagrami otjerat ove hipike od mene, kad ono - demokracija brale, svi smo mi jednaki  :LOL: peace and love i tako to  :shock:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


demokracija..ma što god to značilo.... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ZLO said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
vratite mi mrak


ap baš je tako, vratite mi mrak.  :LOL:

meni je bilo super kad su me se bakice bojale i uz bacanje cekera vrišteći zalijegale u prvi jarak. a sad svako malo neke akcije za pripitomljavanje bajkera, više ne smiješ ni ošamarit dosadu koja ti dahće za vrat na šanku, odma si prekobarski rišpektovac  :LOL:
 
Iwa said:
a odjednom bi se svi koji su vidjeli motor na slici grlili sa mnom po moto suretima i govorili mi da smo svi mi isti  :shock:
:misli: Aha ,to indirektno upozorenje nekima koji bi se nedaj bože nekad sreli s tobom(na susretu/partyu) i htjeli upoznati   :LOL:
 
Zorro said:
:misli: Aha ,to indirektno upozorenje nekima koji bi se nedaj bože nekad sreli s tobom(na susretu/partyu) i htjeli upoznati   :LOL:

ne zorro, njima ne treba indirektno. ja sam vrlo direktna odoba - odbi od mene dok su ti još obe ruke sa ramenima  :mrgreen:
 
odbi dok su ti štake pod ramenima, :jesus: demokracija jel to ono di ljude drže u rezervatima i kunu se u demokraciju,više je demokracije u Manifestu,radi kolko treba i uzmi kolko ti treba, (y)
 
tutankamon said:
to misliš na one  8) šta imaju labradore i retrivere u pratnji :jesus:

šta će ti ovo i ?  :LOL:

ne bi vjerovao kolika horda đžena me prati  :LOL:

jooooj kak je to super kaj voziš motor.joooooooj ja bi isto takvu jaknu......jooooooooj moj dečko isto ima tetovažu....vriiiišttttttt jjjjjoooooooooj pa mi smo si sestre jer ti voziš motor a ja volim motore i sad si mi moramo bit dobre  :shock: jooooooj ja bi isto vozila al me strah........jooooooooj a jel trebaju nadnaravne sposobnosti da žena savlada upravljanje motorom  :shock:

odbij ! 

 
Status
Not open for further replies.