Seciranje na ove i one....

Status
Not open for further replies.
Iwa said:
šta će ti ovo i ?  :LOL:

ne bi vjerovao kolika horda đžena me prati  :LOL:

jooooj kak je to super kaj voziš motor.joooooooj ja bi isto takvu jaknu......jooooooooj moj dečko isto ima tetovažu....vriiiišttttttt jjjjjoooooooooj pa mi smo si sestre jer ti voziš motor a ja volim motore i sad si mi moramo bit dobre  :shock: jooooooj ja bi isto vozila al me strah........jooooooooj a jel trebaju nadnaravne sposobnosti da žena savlada upravljanje motorom  :shock:

odbij ! 


ahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahah
 
Iwa said:
šta će ti ovo i ?  :LOL:

ne bi vjerovao kolika horda đžena me prati  :LOL:

jooooj kak je to super kaj voziš motor.joooooooj ja bi isto takvu jaknu......jooooooooj moj dečko isto ima tetovažu....vriiiišttttttt jjjjjoooooooooj pa mi smo si sestre jer ti voziš motor a ja volim motore i sad si mi moramo bit dobre  :shock: jooooooj ja bi isto vozila al me strah........jooooooooj a jel trebaju nadnaravne sposobnosti da žena savlada upravljanje motorom  :shock:

odbij ! 


proslijedi ih meni ako su dobre :wink:



imam ja marlboro tetovažu :LOL:
 
tutankamon said:
proslijedi ih meni ako su dobre :wink:

imam ja marlboro tetovažu :LOL:

i šareni motor  :LOL:

al dobro, da ne offamo više...  :mrgreen:
 
Iwa said:
šta će ti ovo i ?  :LOL:

ne bi vjerovao kolika horda đžena me prati  :LOL:

jooooj kak je to super kaj voziš motor.joooooooj ja bi isto takvu jaknu......jooooooooj moj dečko isto ima tetovažu....vriiiišttttttt jjjjjoooooooooj pa mi smo si sestre jer ti voziš motor a ja volim motore i sad si mi moramo bit dobre  :shock: jooooooj ja bi isto vozila al me strah........jooooooooj a jel trebaju nadnaravne sposobnosti da žena savlada upravljanje motorom  :shock:

odbij ! 
udruži ih u neki fan klub :LOL: :LOL: :LOL:
 
Evo ukratko povjest jednog glupsona!
Počeo s Tomosom 89-90,kupio MZ-a95,na prvi susret otišao 2001,svo to vrijeme se vozio SAM,i kroz to vrime upoznao podosta bikera
2007.okupio ekipu i osnovao klub(ajmo se družit i vozit skupa),da bi nakon godinu ipo izaša svojom voljom,i opet se vozim sam.
VIRUJTE MI,NIKO ZADOVOLJNIJI OD MENE!!!
Bog je reka volite se i množite se,ali je zaboravio reć VOZITE SE!!!(to je poanta svega)
 
ATILA said:
Evo ukratko povjest jednog glupsona!
Počeo s Tomosom 89-90,kupio MZ-a95,na prvi susret otišao 2001,svo to vrijeme se vozio SAM,i kroz to vrime upoznao podosta bikera
2007.okupio ekipu i osnovao klub(ajmo se družit i vozit skupa),da bi nakon godinu ipo izaša svojom voljom,i opet se vozim sam.
VIRUJTE MI,NIKO ZADOVOLJNIJI OD MENE!!!
Bog je reka volite se i množite se,ali je zaboravio reć VOZITE SE!!!(to je poanta svega)

čovjek je sve rekao sa ovim  (y) (y) (y)
 
ATILA said:
Evo ukratko povjest jednog glupsona!
Počeo s Tomosom 89-90,kupio MZ-a95,na prvi susret otišao 2001,svo to vrijeme se vozio SAM,i kroz to vrime upoznao podosta bikera
2007.okupio ekipu i osnovao klub(ajmo se družit i vozit skupa),da bi nakon godinu ipo izaša svojom voljom,i opet se vozim sam.
VIRUJTE MI,NIKO ZADOVOLJNIJI OD MENE!!!
Bog je reka volite se i množite se,ali je zaboravio reć VOZITE SE!!!(to je poanta svega)
da nisi malo pobrkao godine i dogadjaje???  :misli:
 
Ne idem na moto susrete, mada sada kada vidim po vasoj prici koliko je interesantno, eto me... :mrgreen:
 
Evo dosao sa posla i otvorim Forum i sta reci  :misli:

Neznam dokle zvakati tu tematiku , do sada smo vidjeli da svak ima neko misljeneje ili plovi uz massu ?
Vozim se cijeli zivot nekad sam nekad u klubu , kako me spane , nemam problema sa nikakvom situacijom , bio na Grobniku 6 godina redovno , idem na Motosusrete vec sto godina , volim putovati , i da clan sam MC kluba !

Upoznao sam milju bikera , motorista , ljubitelja motora , sminkera i idiota i snikim nikad problema jer se drzim ljudske svijesti i razuma da nismo svi isti i to je dobro tako.

U Cetvrtak navecer krecemo u Ljubuski iz Stuttgarta na Motoparty nas 8 iz Motokluba , razliciti Motori razliciti ljudi razlicita ocekivanja ali svi zaljubljeni u Motore  !

Nevidim Osobno nikakvu dijelbu i problematiku nego osobne probleme pojedinaca koji se nemogu svrstati u neku skupinu a sami neznaju ili nemogu ( I ako je sam putovati dobro na svoj nacin ) !

Sijecam se 2002 godine na Grobniku ekipa iz Trogira  :misli: Ginge jel se sijecas ?
 
LJudi pa već imamo TRI  potpuno iste teme na istom mistu i utvrđivanje gradiva kada je svako od nas pa po par razreda,što u osnovnoj što u srednjoj kako je počelo dočićemo i do faksa pa će biti ČETRI teme,pogledajte postove na svakom isto malo prominjeno gradivo što vodi do zaključka da ispada da se stvarno ne volimo (kroz povijest dokazano-kad je mir svađajmo se-kad je rat-kako se koji snađe-nekom rat nekom brat) tako da mi sve ovo daje baš na naš veseli sabor samo što na ovim temama nema baš puno onih koji zaspu i odmore za vrijeme sjednice,sve su te TRI teme dobre a u jednu ruku imaju i dvosjekli mač-Što mladi koji su nazočni na sve TRI slične ili iste teme misle i što će misliti a kamoli se ponašati u klubu,sam,s društvom ili na susretu kad čitaju sva ova pusta pisana i nepisana pravila,ne znam jesam li nostalgičar ali mislim da smo prije više jedni drugima pomagali i nije bilo važno jeli govoriš Kaj si rekel-ča si reka-šta govoriš-što divaniš-nego jeli ti triba ključ od svičice-spavaj kod mene u šatoru-svratiću u tvoj grad-dođi u moj grad,vidimo se,sad kad ovo sve čitam i pišem na sve teme istog formata razmišljam što uopće ovo pišem kad vidim da jedni na početku pišu jedno a na kraju drugo i to je za mene već ista stvar ka i s politikom "na početku hoću i napraviću a na kraju jesam i napravija sam samo Kako Kome I koliko sam zapamtija".Interesantno i dojmljivo izlaganje pojedinih LJudi i potpuno jadno i mizerno drugih kao faca,nastavite dalje bit će balina i misaonih ali "Politiku neću u svoju butiku"-reče jedan vrlo mi drag pok. veliki prvo čovjek pa onda glumac." Ne pitajte  Me  Koje TRI slične I Iste Teme ,Pogledajte sami"  I za kraj svi ste mi dragi jer svi volite motore i LJude u svom društvu ali svako na svoj način a ja još uvijek miris benzina umisto parfema na susretu,svoje vjerne prijatelje i one koje ću upoznati a drukčiji su u stvarnosti nego na forumu i poštivam sve klubove koji jedni drugima pomažu a ne odmažu a najviše svoju dijecu koja mi dodaju gedoru ili šubler i slušaju Deep Purple,Rolling Stonse i Britney,Avril :pozdrav LJudi-prepisaću ovaj film "Ptice Umiraju Pjevajući"
 
kako je guzda rekao u naslovu seciranje- to proizlazi samo iz tvrdokornosti starih klubova i njihovih članova koji nisu za evoluciju u moto svjetu.
još uvijek bi da mogu jahali stare konje ali i oni sa godinama sklipsavaju i potrebna im je zamjena. kao što sam negdje rekao evolucija moto svjeta je neizbježna ali još uvijek neki klubovi nisu u skladu sa vremenom i vuku svoje statute iz početaka prošlog stolječa što je apsurd.

tako imamo i apsurd i u segmentu skutera gdje naš velepoznati klub vespaša prilikom reotvaranja kluba u zagrebu nisu priznali za članove imaoce vespe novijih godišta sa variomat ili full automatskom getribom več su za članove samo primali one koji su imali vespu sa ručnim mjenjačem ili izvedbe PX jako poznate u RH.

sad če neki vespaš da me zarekne da nije istina. ma istina je jer kad ste bili podforum na MS i kad ste počinjali pomogli su vam i vlasnik MS foruma i ja  i Kivno I Ante koji radi kao novinar u  Moto Klubu (časopis) zato znam što govorim. nakon tih početaka valjda je došlo do pomaka neznam jer sam se posvadio zbog toga sa članom Kivno i više nisam iste kontaktirao ali vidim da neki koji imaju vespe vračaju se na matični forum MS.


rezime:

ima nas svakavih čak i u vlastitom jatu ali kad gledamo daleko u prošlost mati nam je bila ista(vezano uz moto svjet).
 
ATILA said:
Evo ukratko povjest jednog glupsona!
Počeo s Tomosom 89-90,kupio MZ-a95,na prvi susret otišao 2001,svo to vrijeme se vozio SAM,i kroz to vrime upoznao podosta bikera
2007.okupio ekipu i osnovao klub(ajmo se družit i vozit skupa),da bi nakon godinu ipo izaša svojom voljom,i opet se vozim sam.
VIRUJTE MI,NIKO ZADOVOLJNIJI OD MENE!!!
Bog je reka volite se i množite se,ali je zaboravio reć VOZITE SE!!!(to je poanta svega)

jbte pa ti si STARO MAGARE :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:














:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
 
Sto se tice Vespa kluba tamo primaju sve vlasnike Vespi bez obzira na mjenjac ili variomat.
Bilo bi ljepo ne pisati stvari koje nisu istinite jer tamo ima clanova koji imaju  vespse od 50ccm 250 ccm u biti sve motore koji nose naziv Vespa.Zbog osobne svade s nekim clanovima toga kluba u najmnju jer ruku neozbiljnopisati lazi iako me ne cudi s obzirom da se nekim clanovima foruma cesce omakne
 
djani said:
da nisi malo pobrkao godine i dogadjaje???  :misli:
Imaš pravo,Jawa i MZ su došli malo kasnije,ali to u ovom slučaju niti malo nije bitno.Bitno je da sam se i danas vozim(hvala dragom Bogu,bez velikih problema)s istim onim guštom ko i onda,a to je najbitnije.
 
obično ljudi koji nisu u klubu pljuju po klubovima , ali putovanje je ugodnije ako nas je više i ptice lete u jatu i ribe plivaju zajedno i vukovi su u čoporu pa neznam zakaj nebi bili motoristi zajedno

                    MK KOCKARI
 
Iwa said:
,meni se ta demokracija uopće ne sviđa  :LOL:

jesam ja tetovirala cijela leđa, nosim lubanje i kosture i oblačim se u crno i vozim taj prokleti motor da me neko demokratski opet strpa u isti koš sa civilima i sličnima  :shock:

pa cijela moja pojava vrišti iz petnih žila - ostavite me na miru da živim u svom svemiru, a odjednom bi se svi koji su vidjeli motor na slici grlili sa mnom po moto suretima i govorili mi da smo svi mi isti  :shock:

ja milila da će sve te aždaje i lubanje i pentagrami otjerat ove hipike od mene, kad ono - demokracija brale, svi smo mi jednaki  :LOL: peace and love i tako to  :shock:

ovo je opis 16 godišnje curice u pubertetu koja je u "mrak fazi". daj još neki detalj da znam kad treba ići na drugu stranu ceste.  inače se moram micat od svih ženskih koje ne nose imitacije Fendija  :LOL:
ili ćeš morat svaki put objavit kad je Honda na servisu  :mrgreen:


a zakaj ideš na susrete?  :misli:
 
James1100 said:
ovo je opis 16 godišnje curice u pubertetu koja je u "mrak fazi". daj još neki detalj da znam kad treba ići na drugu stranu ceste.  inače se moram micat od svih ženskih koje ne nose imitacije Fendija  :LOL:
ili ćeš morat svaki put objavit kad je Honda na servisu  :mrgreen:


a zakaj ideš na susrete?  :misli:

mazohizam, james, čisti mazohizam  :LOL:

a honda je rijetko na servisu, ipak je honda, ne  :lolcry:

p.s. pa daj me pusti da se zabavljam, vidiš da sam u elementu. tužiću te bratu  :jesus:
 
Iwa said:
mazohizam, james, čisti mazohizam  :LOL:

a honda je rijetko na servisu, ipak je honda, ne  :lolcry:

aj dobro, onda te kužim po motoru  (y) ionak ne volim Honde  :mrgreen:

Iwa said:
p.s. pa daj me pusti da se zabavljam, vidiš da sam u elementu. tužiću te bratu  :jesus:

samo daj, i ja bi htel da mogu bit tak opasan  :LOL:

nemoj bratu  :shock: on je još gori od tebe, on ima Tita na čarapama  :LOL:
 
Iwa said:
šta će ti ovo i ?  :LOL:

ne bi vjerovao kolika horda đžena me prati  :LOL:

jooooj kak je to super kaj voziš motor.joooooooj ja bi isto takvu jaknu......jooooooooj moj dečko isto ima tetovažu....vriiiišttttttt jjjjjoooooooooj pa mi smo si sestre jer ti voziš motor a ja volim motore i sad si mi moramo bit dobre  :shock: jooooooj ja bi isto vozila al me strah........jooooooooj a jel trebaju nadnaravne sposobnosti da žena savlada upravljanje motorom  :shock:

odbij ! 


Kaj, pišeš knjigu? Ja baš čitam jednu  :LOL:
 
Iwa said:
mazohizam, james, čisti mazohizam  :LOL:

a honda je rijetko na servisu, ipak je honda, ne  :lolcry:

p.s. pa daj me pusti da se zabavljam, vidiš da sam u elementu. tužiću te bratu  :jesus:
Nemoj reč da si sve te sotonističke simbole popikala po sebi samo da te se ljudi klone. A ne bojiš se da si time možda privukla entitete iz doljnjeg svijeta :sismis:
Buhahahaha
 
Status
Not open for further replies.