Senzori za kontrolu tlaka u gumama.

Zapru said:
napunis gume dusikom pa nemas vlage :wink:

Pogotovo ove u motoru  :LOL:
 
Zapru said:
napunis gume dusikom pa nemas vlage :wink:

(y)

na koliko, kao obicno ili za put s punim autom

 
Oni koji ne mogu kontrolirati pritisak zraka u gumama nek ni ne kupuju motor,nek si zemu chopera ili T-max
 
sid said:
(y)

na koliko, kao obicno ili za put s punim autom
isti tlak kao i inace, sam kaj mozes birati smjesu. ovisi o max brzinama i sl. nebitno za "normalne" svakodnevne aute i voznje  :wink:
 
Zapru said:
isti tlak kao i inace, sam kaj mozes birati smjesu. ovisi o max brzinama i sl. nebitno za "normalne" svakodnevne aute i voznje  :wink:

nisam proucaval, iskreno ne  da mi se zahebavat s time, jerbo imam doma mali kompresor i sve rijesim,

ali je zanimljiva alternativa ovim sa senzorskim ventilima  (y)
 
Zapru said:
a kaj da ti ja velim  :jesus: googlaj malo, pitaj vulkanizere, ...  :LOL:

nagradno pitanje: zbog cega imas vlagu ak je guma punjena zrakom  :jesus:

vidiš, mene su učili da je smanjena količina vlage kod punjenja dušikom, ali ne i da je nema..  :misli: :misli:

moraš mi preporučiti učitelja..  :mrgreen: :jesus:
 
strasilo said:
vidiš, mene su učili da je smanjena količina vlage kod punjenja dušikom, ali ne i da je nema..  :misli: :misli:

moraš mi preporučiti učitelja..  :mrgreen: :jesus:
ja nisam napisao da se zrak samo ispusti i napuni dusikom  :jesus: vlage nema ak se vakumom izvuce zrak prije stavljanja dusika (nisam vidio da to radi niti jedan vulkanizer kod nas)  :wink:

a pomaze i ako ima kompresor sa isusivanjem zraka koji upumpava  :wink:

ma po meni je to samo ak imas celicne felge a ne i alu. a inace, jedino kaj sam primjetio, gume su mi puno trajnije, nema naglih pregrijavanja, i to je sve  :mrgreen:
 
bobo RR said:
Oni koji ne mogu kontrolirati pritisak zraka u gumama nek ni ne kupuju motor,nek si zemu chopera ili T-max
kaj se na choperima i T-maxima ne kontrolira tlak u gumama? a ova stvarčica može samo zeznuti balans na kotačima :mrgreen:
 
rednyaW said:
a sa celom vurom tom i to?   dakle komplet kit....

Koliko sam vidio dođe od 170-200 eura.
Ovisno o promjeru ventila.