Serdarevic-R TECH (redizajn tri ovala)

drugabrzina

New member
Dugo nas nije bilo na najdrazim stranicama,pa da vam pretstavimo novi model tri ovala i prezentiramo izradu CNC-3D savijacice za izradu grana i dolaznih cijevi.
Stavljat cemo segment po segment jer je trenutno u izradi pa kad bude gotova kroz mjesec dva pa cemo onda pravu prezentaciju napraviti sa jednim opsirniji filmicem kako se savijaju TITAN GRANE.
Na upite jednog talijanskog Ducatievog tima da im radimo kompletne titan grane i auspuhe odlucili smo se na veliku investiciju izrade najace CNC 3D savijacice u Hrvatskoj za savijanje Titanijum cijevi.
Ljep pozdrav Serdarevic-R TECH
 
drugabrzina said:
Dugo nas nije bilo na najdrazim stranicama,pa da vam pretstavimo novi model tri ovala i prezentiramo izradu CNC-3D savijacice za izradu grana i dolaznih cijevi.
Stavljat cemo segment po segment jer je trenutno u izradi pa kad bude gotova kroz mjesec dva pa cemo onda pravu prezentaciju napraviti sa jednim opsirniji filmicem kako se savijaju TITAN GRANE.
Na upite jednog talijanskog Ducatievog tima da im radimo kompletne titan grane i auspuhe odlucili smo se na veliku investiciju izrade najace CNC 3D savijacice u Hrvatskoj za savijanje Titanijum cijevi.
Ljep pozdrav Serdarevic-R TECH
Čestitam stari... baš mi je drago što sam te nagovarao na kojekakve poteze !!
samo naprijed !
 
Sami lonac od inoxsa 250e ,ful titan 350e,grane konusne ful titanium 600e,trenutno će se raditi samo za jače modele tipa gsxr k7 ,cbr 1000 itd.
 
drugabrzina said:
Sami lonac od inoxsa 250e ,ful titan 350e,grane konusne ful titanium 600e,trenutno će se raditi samo za jače modele tipa gsxr k7 ,cbr 1000 itd.
Znaći recimo za zx7r stari grane 600 plus top 350=950 e???? :misli:

Pozdrav,Matej!
 
Stol za mjerenje snage u ovakvom poslu i sa ovakvim abicijama je jednako neizbježan kao što je cnc-3D savijačica sa segmentnim trnom.Nručen ,iporuka od proizvođača je 120 dana.Želimo kao tvrtka da se penjemo prema samom vrhu u ovom segmentu proizvodnje.
 
A koliko bi koštala da mi savijete desnu cjev na serdareviću za r1 2004 i kad bi to moglo biti gotovo ? :wink:
 
strava izgleda ovo sve skupa, a pogotovo ovaj izlaz  (y)   (y)
nego kad stiže moj novi Sponzorski primjerak  :misli:   8)

evo starog koji je kombinacija karbona i titana  :slinavac:  zvuk ste imali prilike čuti na Grobniku na svim MH  (y)


 
drugabrzina said:
Faco stize uskoro znas kako je to kod nas :D :D :LOL:
ide na bolje  :mrgreen:
na ovaj auspuh bi se jako dobro slaga i karbon izlaz  :misli:  (y)
 
drugabrzina said:
Dugo nas nije bilo na najdrazim stranicama,pa da vam pretstavimo novi model tri ovala i prezentiramo izradu CNC-3D savijacice za izradu grana i dolaznih cijevi.
Stavljat cemo segment po segment jer je trenutno u izradi pa kad bude gotova kroz mjesec dva pa cemo onda pravu prezentaciju napraviti sa jednim opsirniji filmicem kako se savijaju TITAN GRANE.
Na upite jednog talijanskog Ducatievog tima da im radimo kompletne titan grane i auspuhe odlucili smo se na veliku investiciju izrade najace CNC 3D savijacice u Hrvatskoj za savijanje Titanijum cijevi.
Ljep pozdrav Serdarevic-R TECH

Samo tako naprijed, svaka cast za investiciju  (y)
 
Mogu reci da top izgleda savrseno, nije proslo dugo vremena od kad smo negodovali zbog izgleda samog topa i nemastovite naljepnice koja je uruznjivala top, ali ovo sada izgleda (y) (y) (y) (y) (y)
 
top izgleda stvarno dobro i kvalitetno ali naljepnica mi i dalje kvari izgled topa nekak mi previše toga piše gore ....manje je više  :wink: (y)
 
drugabrzina said:
Faco stize uskoro znas kako je to kod nas :D :D :LOL:
Koliko bi vam trebao dati za kompletni ahspuh sa konusnim granama za zx7r??

Pozdrav,matej!