Serdarevic-R TECH (redizajn tri ovala)

drugabrzina said:
Kompletan ful titanium 900e
To nije previše i zvući mi prihvatljivo,dobim i račun na firmu??ono da si vratim PDV :misli:.

Dali mi vi to pošaljete gotovo  ili moram dofurat motor da mi radite ?I još samo jedno,koliko dobim na snazi sa komplet race vašim ispuhom ? naravno i sa drugim iglicama u karbovima i otvorenim filterom?

Kawa je serijala 128 ks 2001 god e sad kad bi bilo još 7-8 ks gore ja sam zadovoljan!
 
Jel ste radili koji auspuh za Suzukija GSX-600R k6,k7.
...ali ne zanima me klasični, koji će doć do zadnjih fuzića. Nešto slično originalu ili ovoj Yoshimuri!
Ako imate kakvu slikicu (y)
 
drugabrzina said:
Dugo nas nije bilo na najdrazim stranicama,pa da vam pretstavimo novi model tri ovala i prezentiramo izradu CNC-3D savijacice za izradu grana i dolaznih cijevi.
Stavljat cemo segment po segment jer je trenutno u izradi pa kad bude gotova kroz mjesec dva pa cemo onda pravu prezentaciju napraviti sa jednim opsirniji filmicem kako se savijaju TITAN GRANE.
Na upite jednog talijanskog Ducatievog tima da im radimo kompletne titan grane i auspuhe odlucili smo se na veliku investiciju izrade najace CNC 3D savijacice u Hrvatskoj za savijanje Titanijum cijevi.
Ljep pozdrav Serdarevic-R TECH
postoji li top za cb 1300?
titan :misli: