Servis u ovlaštenom servisu (BMW) - garancija

Kiro

New member
Pozdrav,

Zanima me moram li vozit BMW motor (novi) u ovlašteni servis?
Pitam zbog garancije. Volim sam napravit redovni servis i neke
normalne stvari jer sam onda 100% siguran u to što je odrađeno.

Za prvi servis mi je jasno nakon cca 1000 km otići kod njih ali za ostalo
dok traje 5 godina garancije?
 
Nije problem platit servis, nego nemam povjerenja u nikoga osim sebe.
A nije baš da nema negativnih komentara po internetu na Tomic servis.
 
Nije problem platit servis, nego nemam povjerenja u nikoga osim sebe.
A nije baš da nema negativnih komentara po internetu na Tomic servis.
Ako želiš garanciju,moraš u ovlašteni servis
 
Danas su knjizice elektronske, ne znam kako ces dokazati odrzavanje ako nisi bio u ovlastenom servisu. Zajebavamo se ali bas jutros mi se u bemveu pali lampica od servisa, sto nije problem, ali koliko znam samo ovlasteni mogu ponistiti interval.
 
  • Like
Reactions: Dene
Nije problem platit servis, nego nemam povjerenja u nikoga osim sebe.
A nije baš da nema negativnih komentara po internetu na Tomic servis.
kolko ja znam u servisu ne stavljaju plombe na šarafe tak da ti nitko ne brani da si uz redovni servis u ovlaštenom napraviš servis i idući dan doma u garaži

i još ih možeš optužiti po internetima ako nešto sjebeš
 
Pozdrav,

Zanima me moram li vozit BMW motor (novi) u ovlašteni servis?
Pitam zbog garancije. Volim sam napravit redovni servis i neke
normalne stvari jer sam onda 100% siguran u to što je odrađeno.

Za prvi servis mi je jasno nakon cca 1000 km otići kod njih ali za ostalo
dok traje 5 godina garancije?
Zakonski gledano možeš ići u bilo koji registrirani servis bez gubitka garancije, ako radiš servise sam, naravno da gubiš garanciju. U praksi je najbolje ići u ovlašteni servis jer će BMW prihvatiti i više od onoga na što ga garancija obvezuje ako su svi radovi odrađeni u ovlaštenom servisu.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Hvala svima na odgovorima, nego ima netko kakvih iskustva s Tomic servisom ZG? Da mi umiri brige.
 
Hvala svima na odgovorima, nego ima netko kakvih iskustva s Tomic servisom ZG? Da mi umiri brige.
Izuzetno pozitivno iskustvo, dok je Marijan u Tomiću nemam razloga ići u druge servise!
 
Danas su knjizice elektronske, ne znam kako ces dokazati odrzavanje ako nisi bio u ovlastenom servisu. Zajebavamo se ali bas jutros mi se u bemveu pali lampica od servisa, sto nije problem, ali koliko znam samo ovlasteni mogu ponistiti interval.
Koja serija?
 
F. Isto je bilo na Miniju jer je prakticno sve isto, nesto se moglo i micali smo datume ali bas ponistiti servis mislim da ne.
 
Naravno da moze :)
Edit: Ako mislis upisati servis u digitalnu servisnu, moze i to samo je malo kompliciranija procedura. Kad budes ovamo u mojim krajevima mogu ti to odraditi.
 
  • Like
Reactions: mate