Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix 2019

Pa da...[emoji1787] ..nije da navijam za njega ali svaka cast[emoji2957]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
RR

ae0fddb496a6472ca1a08e036b905ca7.jpg


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Moram priznat da mi je ovaj zvaljo kvartararo odvratan lik.

Znao sam to vec nakon par njegovih voznji ali svaki put me jos vise uvjeri. Pretjerane gestikulacije, mahanje rukama i nogama, udaranje po motoru jer ne bude prvi u fp1 itd. Bas je mali razmazenko, drago mi je da ga se danas malo spustilo na zemlju.
I onda opet kao grize rucnik i nesto negoduje kao trebao sam pobjedit i to. De furaj malisa jos puno zganaca trebas pojest.

Deda jebem te u tu jamahu na pravcu.. dobar je bio danas. Vinales uvjerljiv, bez greske. MM obzirom na kval standardno odlican. A sto reci za kralja j.loa, nek je on u bodovima :LOL:
 
Jarvis je počea zvučat ka Delboy...
Iduće godine, sa malo više konja...

:mrgreen:

Najviše mi je žaj Zarcoa, da je završija utrku na 8-mom mistu, Crutchlow bi 7 dana pizdija po twitteru.

[emoji38]

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Niste primjetili da MM nije nikoga izgurao.
Ali su zato Rins i Mir.
 
U Rins je opalio u Millera..hahah da da..

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
dovla said:
Moram priznat da mi je ovaj zvaljo kvartararo odvratan lik.

Znao sam to vec nakon par njegovih voznji ali svaki put me jos vise uvjeri. Pretjerane gestikulacije, mahanje rukama i nogama, udaranje po motoru jer ne bude prvi u fp1 itd. Bas je mali razmazenko, drago mi je da ga se danas malo spustilo na zemlju.
I onda opet kao grize rucnik i nesto negoduje kao trebao sam pobjedit i to. De furaj malisa jos puno zganaca trebas pojest.

morbideli je za njega bog.. :wink:
 
Nisam dobro vidio, cini mi se da je Mir rusio Zarka i dobio log lap penalty.
 
Nero said:
Pederski.

Za ovo mu necete brisati post, a meni jucer brisete za "Rins i frajeri", odnosno za she-male squat.  :D :jesus: :LOL:
(dam se kladiti da je bar jedan od onih... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :jesus:)
 
dovla said:
Moram priznat da mi je ovaj zvaljo kvartararo odvratan lik.

Znao sam to vec nakon par njegovih voznji ali svaki put me jos vise uvjeri. Pretjerane gestikulacije, mahanje rukama i nogama, udaranje po motoru jer ne bude prvi u fp1 itd. Bas je mali razmazenko, drago mi je da ga se danas malo spustilo na zemlju.
I onda opet kao grize rucnik i nesto negoduje kao trebao sam pobjedit i to. De furaj malisa jos puno zganaca trebas pojest.

Deda jebem te u tu jamahu na pravcu.. dobar je bio danas. Vinales uvjerljiv, bez greske. MM obzirom na kval standardno odlican. A sto reci za kralja j.loa, nek je on u bodovima :LOL:

"Zvaljo"  :D:LOL:
Steta za Žarka! Svaka mu dala! Koja promjena u pristupu i adaptacija.  (y)
J.Lo je Kralj, ali Kralj kića i debelog crijeva. :mrgreen: Daj mjesta mladima.
Zarka na njegovo mjesto!
 
dovla said:
Moram priznat da mi je ovaj zvaljo kvartararo odvratan lik.

Znao sam to vec nakon par njegovih voznji ali svaki put me jos vise uvjeri. Pretjerane gestikulacije, mahanje rukama i nogama, udaranje po motoru jer ne bude prvi u fp1 itd. Bas je mali razmazenko, drago mi je da ga se danas malo spustilo na zemlju.
I onda opet kao grize rucnik i nesto negoduje kao trebao sam pobjedit i to. De furaj malisa jos puno zganaca trebas pojest.

Deda jebem te u tu jamahu na pravcu.. dobar je bio danas. Vinales uvjerljiv, bez greske. MM obzirom na kval standardno odlican. A sto reci za kralja j.loa, nek je on u bodovima :LOL:

Gledam i ne vjerujem...93 starta sa 11. pozicije i vec u 3. zavoju prelazi Quartarara koji je bio na pole positionu 15s ranije.
Ne da nikoga nije taknuo, nego je jako uviđavno vozio.
Da je na 1. zavoju bubnuo Petruxa, letili bi Petrux, Rossi, Rins, mozda i Quartarara.
I oped je ostao bez goriva. :mrgreen:
 
I tako, reko ja pogledat ću snimku navečer kad se vratim kući,
U međuvremenu spojlalo mi negdje neki naslov nešto el diablo.
KOntam.to je to, pala i prva pobjeda. Sad je to početak nečeg velikog.  :mrgreen: (bilo valjda od PP od jučer nešto....)
A eto.
trka ko i većina ovogodišnjih. Prva tri kruga dobra i vlakić. Šteta..

 
Vinales se malo kasno probudio i krenuo bolje voziti ili mu jednostavno pašu ove staze
 
Marquez je ipak klasa za sebe..... 

Pada  sa stilom, skoro pada sa stilom,  vozi sa stilom.  Apsolutno bez konkurencije.
Mislim da mu ni sljedeće godine neće bit nitko ravan....jednostavno svi ostali imaju jedan bolji dan (ili im staza odgovara), dok MM-u sve odgovara.
Kladim se da je jučer Jorge krenuo iz prvog reda a Marquez iz zadnjeg, opet bi na kraju bilo sve isto...
 
Me ne znam.
Fabio je komičan s tim gestikulacijama, baš je preuživljen, ali je doslovno još klinac pa ga tako i gledam. Mogao bi rossiju sin biti  :mrgreen:
Markov poad je bio baš grd, ali najdojmljivije u cijeloj toj priči mi je scena njegovog psajho tate dok to gleda. Baš mi ta braća Markež izgledaju kao robovi nečijih interesa.
Kao jedan od onih dokumentaraca gdje se slavne osobe izjadaju koliko su u stvari nesretni.
Čsita suprotnost rossiju, koji je svoj čovjek. Sa svojim odlukama.
čestitke mlađem markežu, al iskreno - dobili smo jednog od najmlakijih svjetskih prvaka u moto2. Tako bi nekako bilo u motogp-u da nema MM-a. Dovizioso - trostruki svjetski prvak
 
Lady Devil said:
Marquez je ipak klasa za sebe..... 

Pada  sa stilom, skoro pada sa stilom,  vozi sa stilom.  Apsolutno bez konkurencije.
Mislim da mu ni sljedeće godine neće bit nitko ravan....jednostavno svi ostali imaju jedan bolji dan (ili im staza odgovara), dok MM-u sve odgovara.
Kladim se da je jučer Jorge krenuo iz prvog reda a Marquez iz zadnjeg, opet bi na kraju bilo sve isto...

:LOL: :LOL: :LOL: (y)