Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix 2019

zagrepcan said:
.....čestitke mlađem markežu, al iskreno - dobili smo jednog od najmlakijih svjetskih prvaka u moto2. Tako bi nekako bilo u motogp-u da nema MM-a. Dovizioso - trostruki svjetski prvak
svatko vidi na drugačiji način, ti kažeš da je mali Marquez mlak, ja uopće nemislim tako, dapače pokazao je još i ranije da je izvrstan vozač i sviđa mi se kako vozi, stoga čestitke na tituli, navijao sam da osvoji  (y).
Treba se sjetiti da svi voze na istim agregatima i nema tu neke drastične razlike, klasu su predvodili razni pobjednici u valovima, tu je mali bio na kraju najuspješniji i apsolutno zaslužio titulu.
Mislim da Binder a naročito  Lacuona nemaju šta tražit u moto gp-u , no dobro... i za Fabia sam mislio da je premlad za velike dečke pa je pokazao da je odličan... budemo vidjeli  :wink: :wink:
 
Zarko je nakon utrke otišao do Mira i ispričao mu se radi long lap kazne.
Razlog je što je Zarko vozio iza Millera u zavoju su otišli malo šire i Mir išao iznutra.
Kako je Žarko vidio da ima šansu skratit zavoj udario je u Mira i pao..
 
Mladi Marquez...


Umjesto.jednog antipatičnog idiota koji se krevelji ka joker sad ćemo imat dvojicu, fotkopija

Majko.moja [emoji2961]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
piljun said:
Mladi Marquez...


Umjesto.jednog antipatičnog idiota koji se krevelji ka joker sad ćemo imat dvojicu, fotkopija

Majko.moja [emoji2961]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

ja bi rekao da nećemo. U moto2 pristižu mladi lavovi, a za mlađeg marka teško da ima mjesta u gp-u. I postolja.
ćemo da vidimo.
Neće ni sky tim dopustiti da nema prvaka
 
piljun said:
krevelji ka joker

RzqFaBD.jpg


Očito je da ima problema sa drogom, ali danas je to sve ok i sve prolazi, ne mogu vjerovat na šta je MotoGP spao - imam samo jednu poruku za Emezetu i njegovo društvo španskih kriminalaca.

7BBzFCk.jpg


 
Riker said:
RzqFaBD.jpg


Očito je da ima problema sa drogom, ali danas je to sve ok i sve prolazi, ne mogu vjerovat na šta je MotoGP spao - imam samo jednu poruku za Emezetu i njegovo društvo španskih kriminalaca.

7BBzFCk.jpg

Ako je na drogama, daj i nama te droge.
 
Da "ako je"!
ko skače s 11. na 2. mjesto u dva zavoja. Drogeri na spidu.
 
Po vašem je i Massia uzeja duplu dozu!!! :misli: :LOL:
Sa zadnjeg na 3. mj.!!!! :shock: (y)
 
Sinna said:
Po vašem je i Massia uzeja duplu dozu!!! :misli: :LOL:
Sa zadnjeg na 3. mj.!!!! :shock: (y)

Ja vas vise nista ne razumijem.
Holy crap, who da fok is Massia?
 
igVG said:
Ja vas vise nista ne razumijem.
Holy crap, who da fok is Massia?
Twenty-four years just waiting for a chance
To tell her how I feel and maybe get a second glance

u biti, mali španjolac za kojeg sam po imenu i prezimenu dugo mislio da je japanac
 
zagrepcan said:
Twenty-four years just waiting for a chance
To tell her how I feel and rmaybe get a second glance

u biti, mali španjolac za kojeg sam po imenu i prezimenu dugo mislio da je japanac

Who da fok is Alice?