sigurnije ograde

skala said:
Ako si cijelo vrijeme znao gdje i kako se krade lova, zašto to nisi javno objavio? Pa makar i ovdje.

Ne treba zaključavati temu o sigurnosti, već treba zaključavati one koji su maznuli lovu, pa se sada vozimo po rupama s trulim ogradama.  :x

oke, ne znam di sam to napisao :misli:

samo piše da nije bilo interesa za sigurnost i kvalitetnu signalizaciju, a vidjelo se da je postojao velik interes za odmorišta, "kvalitetna" bojanja tunela i sl., a to nije poznato samo nekom ko je pao s Marsa danas prijepodne



Srki
 
Marušić o tome pila već godinama. Ali ga svi pljujemo i smatramo kretenom.

A i kad bi se pokrenula neka inicijativa od strane motorista, vjerojatno bi postala predmetom "kovanice" sprdnje.

Ali su kovanice, dragi moje kolege, polučile uspjeh.

:jesus:
 
J...i ga, bitnije je buju li brojevi i slova bili fensi šmensi nego sigurnost  :wink: ajde ima nešo i u veličini  :LOL:
 
vlucic said:
Marušić o tome pila već godinama. Ali ga svi pljujemo i smatramo kretenom.

A i kad bi se pokrenula neka inicijativa od strane motorista, vjerojatno bi postala predmetom "kovanice" sprdnje.

Ali su kovanice, dragi moje kolege, polučile uspjeh.

:jesus:

Marušić bi nove ceste ili barem novi asfalt svuda u HR, nove aute, novu signalizaciju, kulturne i iskusne vozače... i sigurnije ograde. :mrgreen:
 
vlucic said:
Marušić o tome pila već godinama. Ali ga svi pljujemo i smatramo kretenom.

Pa kad to iskreno gledajući i je. A žalosno ali istinito je i to da nitko osim takve budale o tome pili godinama.  :undecided:
 
Ove autoceste koje imamo su stvarno solidne.Međutim,one su pravljene u takvim financijskim konstrukcijama" težak lopovluk", da prostora za ovu pametnu i nadasve korisnu ideju nećete dobit narednih 50 godina.Volio bi da nisam u pravu.Pa samo provrtite u svojim glavama face koje sjede u saborskim klupama,njihova lica,fizionomije..........Tu je početak i kraj ove priče. :palacdolje:
 
nažalost, svi skupa nazovi "stručnjaci" nisu ništa napravili za promet u Zagrebu, niti igdje drugdje

teoretiziraju, lupetaju gluposti, drže si foteljice, profesorske plaćice, a i padne dosta i sa strane za kojekakve projektiće, lobiranja, studija simo studija tamo, glavno da se ne talasa

ne previše kritizirat, malo hvalit, predložit neke kozmetike, a promet u gradu je ko da su ga djeca crtala


Srki
 
Srki said:
nažalost, svi skupa nazovi "stručnjaci" nisu ništa napravili za promet u Zagrebu, niti igdje drugdje

teoretiziraju, lupetaju gluposti, drže si foteljice, profesorske plaćice, a i padne dosta i sa strane za kojekakve projektiće, lobiranja, studija simo studija tamo, glavno da se ne talasa

ne previše kritizirat, malo hvalit, predložit neke kozmetike, a promet u gradu je ko da su ga djeca crtala


Srki
Pa snimi samo onog Ivana Dadića sa fakulteta prometnih znanosti.Pa taj ako zna gdje je šaltung na motoru,ja ću se za guzicu ugristi.Sve su to "žderači škampi i janjaca" kako ih je rahmetli Ž.Malnar zvao.
 
uz našeg već spomenutog "junaka", taj prima plaću i dodatke veće desetljaćima, a istovremeno ljudi po Zagrebu ginu na sve strane



Srki
 
ako neki budza skonta da se tu mogu dic ili oprat pare mozda nekad bude nesto od toga al slabe su sanse ..ja kad vidim tu ogradu odma ruka sama ide na pola gasa i nema problema :mrgreen:
 
makarije said:
Pa samo provrtite u svojim glavama face koje sjede u saborskim klupama,njihova lica,fizionomije.......... :palacdolje:

... i onda skrenem glavom ulijevo i ugledam tvoj avatar  :LOL:
 
Super Jura said:
Ništa od ograde

jer nema više para da se može 10 puta preplatiti da se namire svi džepovi :(
       

Slično ko i kod mene.Projekt za asfaltiranje i uređenje prometnice gotov i potpisan  al završio u ladici jer  u opčinskoj kasi nema love. A i kratka je dionica pa se nemože baš omastit brk.
 
A evo u ST asvaltiraju puste trotoare(nogostupe) a ceste rupa na rupi