sigurnost na prvom mjestu

mislim li,  :misli: kak koji put, aako imam suvozača da, ako nemam opet da, a večinom ne  :mrgreen:
 
Ne vozim oštro, u  vožnji uvijek idem zavoj po zavoj i nema vremena za razmišljanja: "što ako iza krivine izleti kamion", ne voziti više od 70 % vlastitih mogućnosti i mogućnosti motora, oni 30 % čuvati za spas glave ako nešto pođe po zlu (ulje na cesti, grana ili pijesak).
 
Mario_hornet_ said:
većinom takvi filmovi se vrte po glavi kad se stane na piće,e što nam to treba ,neću više garant,ali čim opet ključ u bravu to sigurno razmišljanje nekuda na brzinu ishlapi. :mrgreen:

jebiga bolna istina
 
Bart1 said:
Ne vozim oštro, u  vožnji uvijek idem zavoj po zavoj i nema vremena za razmišljanja: "što ako iza krivine izleti kamion", ne voziti više od 70 % vlastitih mogućnosti i mogućnosti motora, oni 30 % čuvati za spas glave ako nešto pođe po zlu (ulje na cesti, grana ili pijesak).
u tom slučaju,samo te sreća može spasit od pada!  :wink:
 
črnomerec said:
vozaci škoda pod utjecajem alkohola,takvih se treba bojat!

daj ne laži, pa vozaci škoda su među najuljudnijim vozacima, i najviše paze ....
( pogotovo ako voze feliciju sa sj.... kinetickim zglobom ... )

OT: jel to netko s foruma ?
i ja se vozim normalno .....
 
goc said:
u tom slučaju,samo te sreća može spasit od pada!  :wink:
Da, malo sreće i onih 30% mogućnosti da nešto učiniš je još uvijek puno više nego kad  te spašava samo sreća. (y)
 
znam da je off topic no tu ima ljudi :) .. dal je kažljivo ili samo glupo voziti se bez opreme? (kaciga se podrazumijeva).. no ostalo... rukavice, jakna... ?! zna netko
 
kažljivo nije 1000% :mrgreen: ..kažnjivo mozda jest u nekim drzavama ali ovde nije, glupo nije dok ne padnes  :jesus:
 
Nije kažnjivo, ali bolje je oderat kravlju kožu, nego svoju.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Nije kažnjivo, ali bolje je oderat kravlju kožu, nego svoju.:mrgreen:
definitivno!  (y)
...ali znaš i sam,koji je gušt obući jaknu na +35 i skoknut nešto obavit po gradu...  :mrgreen:
 
gastajbarter said:
kažljivo nije 1000% :mrgreen: ..kažnjivo mozda jest u nekim drzavama ali ovde nije, glupo nije dok ne padnes  :jesus:

to ti ovisi o tome kaj voziš .....
za ninju 250 .... ti netreba jakna ....... :wink:
 
gastajbarter said:
sta ako?? mislite li na ovakve situacije kad ga malo odvrnes :mrgreen:

Kad ću početi (češće) razmišljati o tome - moto karijera je gotova...

... jer da bilo tko od nas uključi mozak vozio bi se u 2 tone metala  :mrgreen:

Slična stvar je i sa zaletavanjem u nepregledne desne zavoje, vožnjom po kiši, preticanjem traktora, guranjem među autima i milion sličnih aktivnosti koje izvodimo svaki dan, a nisu sigurne i u kojima nam život nije u potpunosti u našim rukama.

Izabrali smo i trpimo posljedice, tko se s time nije pomirio - bude  :mrgreen: