skidanje naljepnica???

strasilo said:
nebitno bi li ga potrošio cijelog ili pola, plaćaš cijenu cijelog... a ostatak ti stoji na polici.. a dcl benzina izvučeš džabe iz bilo kojeg auta.. motora... kosilice...  (y)
aih , mora bit tvoj zadnja  :mrgreen:
 
strasilo said:
nebitno bi li ga potrošio cijelog ili pola, plaćaš cijenu cijelog... a ostatak ti stoji na polici.. a dcl benzina izvučeš džabe iz bilo kojeg auta.. motora... kosilice...  (y)

a i benzin ce mi skinut boju, to oni to!
 
postoji jos jedno odlicno otapalo : petrolej
savrseno skida sprej za lanac pa vjerujem da bi ostatak naljepnice
 
Medo said:
JEbala te takva boja.

ej, ma znas ti sta........
nisam ga ja farbo, takvog ga kupio, a ipak nebih da mi rezervar bude mrljav, kuzis???? (y)
zato i pitam na forumu dali netko zna za nekakvu tekucinu koja to skida, jer vjerojatno nisam jedini sa tim problemom i 100% postoji nekakvo sredstvo koje sluzi za to!!!
 
ak ce ti benzin skinuti boju, onda sjedi i placi pokraj motora jer ga je netko prefarbao sprejem...

pobogu!
 
demza said:
ak ce ti benzin skinuti boju, onda sjedi i placi pokraj motora jer ga je netko prefarbao sprejem...

pobogu!
to je valjda jedina boja osim tempera koju benzin tastvara...  :misli:
 
kraljica mi je objasnila tu foru sa sprejem...

lako se skine benzinom, a ispod je lak nedirnut, originalna boja je sacuvana kao kada si kupio motor...
 
hoce benzin skinut uljne boje a i plastiku fleka odnosno matira ,kako koju
 
markookram said:
http://www.youtube.com/watch?v=hdBO7YR0vHI
:mrgreen:

A ti Đuka, znam da želiš to riješiti na bezbolan način, a gore si već dobio dosta savjeta koji ne uključuju benzin ili neke agresivne tekućine pa probaj nešto od toga.
 
ak več misliš da imaš boju koju bi i benzin nagrizo onda sa noktom i prstom struži po ljepilu i skinit čes jest da malo boli kak ti je čovjek reko ali makar nes oštetit boju probaj tak i javi kak je prošlo.
 
djuka0505 said:
ej, ma znas ti sta........
nisam ga ja farbo, takvog ga kupio, a ipak nebih da mi rezervar bude mrljav, kuzis???? (y)
zato i pitam na forumu dali netko zna za nekakvu tekucinu koja to skida, jer vjerojatno nisam jedini sa tim problemom i 100% postoji nekakvo sredstvo koje sluzi za to!!!

Ajde zasto ne probas ono sto sam ti rekao, to je sredstvo koje sluzi za to, a nece ostetit ni jedan lak  :misli:
 
imam problem sa smolom na krovu od auta!jer smijem to isto probat skinut sa benzinom ili preporučate drugo kaj?
 
smolu od čega imaš od drveta ili?