skidanje naljepnica???

Pošto se bavim lakiranjem i imam iskustva s tim, najbolje ti je sa tim fenom(Puhalicom). Ako oćeš da ti nestane to ljepilo samo malo više zagrij naljepnicu i kad je skidaš ljepilo nestaje s njom!!  (y)
 
bikerboy said:
imam problem sa smolom na krovu od auta!jer smijem to isto probat skinut sa benzinom ili preporučate drugo kaj?
Imaš za kupiti sprej baš za skidanje smole. Našpricaš, ostaviš minut i obrišeš krpom. Što smola duže stoji to moraš duže čekati da ju sredstvo rastopi. Košta oko 30Kn i mislim da je "Mafra". Ima u Pevecu za kupit.
 
Ja sam skidao sa uljanim razredjivacem. Skida mrak, a ne ostaje nista ;)
 
najbolje benzinom,tim sam čistio npr ofarbani plexi od naljepnica i sve je prošlo super
 
bikerboy said:
imam problem sa smolom na krovu od auta!jer smijem to isto probat skinut sa benzinom ili preporučate drugo kaj?
sa wd-40 to san ja koristia dok san radia u autopraonici
 
Babi said:
Pošto se bavim lakiranjem i imam iskustva s tim, najbolje ti je sa tim fenom(Puhalicom). Ako oćeš da ti nestane to ljepilo samo malo više zagrij naljepnicu i kad je skidaš ljepilo nestaje s njom!!  (y)

Upravo tako, treba ti samo dobar fen, nakon što ju dobro zagriješ naljepnica gotovo otpadne sama, bez straha da ćeš oštetiti lak.
 
Ne moras se mislit, napravi to benzinom, skine sve u sekundu, boja NEDIRNUTA (y)
 
Mogo si do sad već poskidat pola jumboplakata po Zagrebu!
 
Mogo sam da sam kod kuce, jbga! ovo je bilo pitanje kako cu to "odlipit" kad dodem kuci za Bozic
Rijesim to cim se iz austrije vratim, mislim da sam vec dobio dosta dobrih savjeta i naravno javim rezultat!!! (y)
 
max vojvodina said:
Uvek mi je pomagao MEDICINSKI ALKOHOL. ali alkohol definitvno pomaze.

i meni je aklohol svaki put bio od pomoci
:drunk: :drunk:
 
FilipST said:
Ne moras se mislit, napravi to benzinom, skine sve u sekundu, boja NEDIRNUTA (y)
napokon netko ko me razunije...  (y)
 
bikerboy said:
imam problem sa smolom na krovu od auta!jer smijem to isto probat skinut sa benzinom ili preporučate drugo kaj?

maslinovo ulje...provaj, iznenadit ces se kako je lako skinuti smolu
 
ne da mi se sve citat...

neki dan skido sa SILIKONSKIM CISTILOM, skida sve zivo, a laku nista.
 
cdawg said:
ne da mi se sve citat...

neki dan skido sa SILIKONSKIM CISTILOM, skida sve zivo, a laku nista.
bravo a sa možda i neki neznaju šta je to imas tog za kupit u trgovini di se prodaju boje auto lakovi itd  (y)