Skuterašice?

Kakve su skuterašice?

  • Mitska bića

    Votes: 20 23.5%
  • Bajkovite

    Votes: 12 14.1%
  • Stvarne

    Votes: 32 37.6%
  • Nedodirljive

    Votes: 9 10.6%
  • Neuhvatljive

    Votes: 12 14.1%

  • Total voters
    85
  • Poll closed .
AndreyA said:
Ko veli da nas nema,  :shock:  :mrgreen:
I da dišemo,neki put na nos neki put na usta  :LOL:
Jurimo sumanutim brzinama od 80 km/h pa nas nemrete ni vidit a kamo li ulovit  :skuter: :cice:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
o, vide oni nas, vide, al dok shvate mi smo već daleko  :mrgreen:
 
Moja rodica je bila najbrza skuterasica... puna 2 metra do parkirane juzine  :LOL: , i onda sam joj ja treba skuter cupat jer ga je uglavila ispod blatobrana  :mrgreen:
 
Dođite kod nas u dubrovnik ima ih koliko god hoćeš (meni jedna omiljena ima 22 god. i vozi cbr 600rr, a neznam ko je lijepši ona ili motor XD)
 
spetsnaz said:
a neznam ko je lijepši ona ili motor XD)
ja ju nisam vidio,ali mogu sa sigurnoscu reci da bi mi motor bio lijepsi 8)
 
Ima dobrih komada. Vidio nedavno jednu na skuteru kako cega nesta kod Opela. Jako kratke hlacice je imala, a noge dugacke lijepe, to se samo par puta u zivotu dozivi, oci mi ispale  :ludjak:
 
Onda ja takva ukazanja imam često, samo kaj su neke od njih na baotianu, ali ipak opet prebrze za mene, kaj češ? kad se uvijek nekako provuku, a ja nikak nemrem! :shock:
 
ja sam malo prije sa prozora ugledao jednu na starom runneru i ima ZX gore i mlađahna je sa minicom i bijelom uskom majicom tek što sam na trenutak skrenuo pogled više je nije bilo bRRze su
 
paranoid said:
I ja sam jučer imao ukazanje u Smičiklasovoj, crna vespica a ona crvene štiklice, crna suknjica i crveno-bijela uska, pripijena, dekoltirana majčica!!! Još nisam došao sebi! A najviše sam ukazanja imao kada sam bio u Trstu, tamo ih ima za izvoz!! :skuter:
Ta je jos dobra kakvih ima, svake godine sve ih je vise i vise!!!! (y) (y) (y)
 
Ane ti si melem za moje oći!!!!! :bananalove: Poz.. (y)
 
Ovo bi trebao biti topic gdje se okupljaju skuterašice? Curke diiiiiii steeeeeeeee....  :mrgreen:
Ajmo... okupljnje i prozivka  :mrgreen:
 
GricGric said:
Ovo bi trebao biti topic gdje se okupljaju skuterašice? Curke diiiiiii steeeeeeeee....  :mrgreen:
Ajmo... okupljnje i prozivka  :mrgreen:

odakle si gricgric
 
danas cak jednu curku na skuteru vidio samo ne znam na kojem jer sam bas bio u manevru obilazenja pjesaka na zebri!  :mrgreen: