Skuterašice?

Kakve su skuterašice?

  • Mitska bića

    Votes: 20 23.5%
  • Bajkovite

    Votes: 12 14.1%
  • Stvarne

    Votes: 32 37.6%
  • Nedodirljive

    Votes: 9 10.6%
  • Neuhvatljive

    Votes: 12 14.1%

  • Total voters
    85
  • Poll closed .
AndreyA said:
baš borongay  (y)
ovo vozim  :wink:
  :misli: :misli: pa jel ti mislim malo pasti sa tim skuterom? sta je to sve tako fino i bez ogrebotine,kao da ga neka cura vozi :mrgreen:
 
malaguti said:
  :misli: :misli: pa jel ti mislim malo pasti sa tim skuterom? sta je to sve tako fino i bez ogrebotine,kao da ga neka cura vozi :mrgreen:
skuter star 10 godinica,12 000 km, skoro apoteka  (y)
jedan gadni pad s runnera 180 sp je bio dovoljan  :?
 
AndreyA said:
skuter star 10 godinica,12 000 km, skoro apoteka  (y)
jedan gadni pad s runnera 180 sp je bio dovoljan  :?
Znaci tebe se vidja na tom skuteru, lijepi je!
 
gorank said:
Znaci tebe se vidja na tom skuteru, lijepi je!
danas "me se vidjelo" na potezu borongaj-velika mlaka-harambašićeva-ksaver-borongaj  :mrgreen:

i da, 500 metara od doma sam skoro babu pokupila,trči betmen stari prek 2 trake na bus,nikog ne vidi,samo jebeni bus  :x  od ljutine nisam ni na trubu sjela,samo sam joj psovala sve po spisku  :2up:
 
AndreyA said:
danas "me se vidjelo" na potezu borongaj-velika mlaka-harambašićeva-ksaver-borongaj  :mrgreen:

i da, 500 metara od doma sam skoro babu pokupila,trči betmen stari prek 2 trake na bus,nikog ne vidi,samo jebeni bus  :x  od ljutine nisam ni na trubu sjela,samo sam joj psovala sve po spisku  :2up:
Takvo ponašanje ne priliči jednoj skuterašici i mladoj dami, molim lijepo!!!!!  :rofl:
 
Jos sad kad je lito,kad stane koja na semafor pa bacis oko na lipe noge,obicno ovi od iza moraju svirnit da krenes :D
 
AndreyA said:
i da, 500 metara od doma sam skoro babu pokupila,trči betmen stari prek 2 trake na bus,nikog ne vidi,samo jebeni bus  :x  od ljutine nisam ni na trubu sjela,samo sam joj psovala sve po spisku  :2up:

Hahaha, s tim starim betmenima nikad neznaš na čemu si i kuda će  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
:shock:
Šta je ovo... već tri dana nigdje nikoga  :LOL:
Skoro pa je tema otišla na drugu stranu pa u zaborav  :LOL:
 
meni su skoro već postale i normalne, ovdje na moru ih ima dosta u ove dane
ali većina su iz middle aged grupe, a to mi nije baš zanimljivo :D
 
mv_agusta said:
meni su skoro već postale i normalne, ovdje na moru ih ima dosta u ove dane
ali većina su iz middle aged grupe, a to mi nije baš zanimljivo :D

pa to je moje godište :mrgreen:
moramo onda zajedno na more :D
 
Baš sam se danas vozikala okolo... umjesto da odem u kvartovski dućan... išla sam u neki najudaljeniji koji sam mogla smisliti, samo da se mogu voziti :D
 
anek said:
Baš sam se danas vozikala okolo... umjesto da odem u kvartovski dućan... išla sam u neki najudaljeniji koji sam mogla smisliti, samo da se mogu voziti :D

poznat osjećaj :wink:
imaš koju sliku svoje vespe. ili joj barem otvori zasebnu temu  :D
 
Ne vidite nas kad smo prebrze za vaše okice. :D