Skuteri Zg ekipa:-)

BaDly said:
budemo vidjeli do čet/pet kakvo bu vrijeme za vikend pa se dogovorimo...  (y)

Ljudi smo....dogovorimo se... :wink:


subotu radim do 14;30,poslje sam na raspolaganju kao i cijelu nedelju :mrgreen:

i subota noc :mrgreen: :wink:
 
Super kaj se vozite. Tu na forumu izgleda da se najmanje vozi zagrebačka ekipa.
BTW, ovaj Pikyjev Nexus je dobro uložena lova!  (y) Odličan skut! Ide k'o sumanut a bogme se i ex-gazda zna(o) voziti!

(Pinkyyy..gdje si?...Ajde na đir...)
 
pozdrav Bobach,
pa di si ti, zar tako puno posla bilo ?
Bila jedna tema o maxi skuterima, joj bilo je svašta a tebe nigdje
a baš nam je trebao netko protiv maxa  :mrgreen:  :LOL:
 
koma1 said:
pozdrav Bobach,
pa di si ti, zar tako puno posla bilo ?
Bila jedna tema o maxi skuterima, joj bilo je svašta a tebe nigdje
a baš nam je trebao netko protiv maxa  :mrgreen:  :LOL:
lako se otvori za bobachov doprinos  :mrgreen:
 
Evo me, evo...Ah, čuj, znaš ono..posao, obaveze...pogotovo u današnje vrijeme-drži dok imaš! Nije jednostavno u ovo vrijeme ni onima koji imaju puno više a kamoli nama smrtnicima.
Inaće, vozim se stalno ali više onako, po službenoj dužnosti. Odvozio sam i ovogodišnji snijeg i kišu i -15°...Nemaš koga cimnuti za vožnju. Svi se začahure ćim se malo naoblači, pod izgovorom: "pa možda će kiša i možda bude malo hladno"  :mrgreen:

Kaj, trebali ste mene da budem "protiv nekog"? Nije bed, samo ja sam na onoj strani koja više uplati!  :mrgreen: (šala, naravno)
Čujemo se, ekipa! Sretno i pazite na šoder na cesti!!!

 
onda oko cetvrtka petka dogovor!  (y)  mozemo chali u slasticarnu kolace opustosit i napravit kao cijeli!  :mrgreen:

@BobaCH  soder je grd al je grdje topljenje snijega na nekih 5 stupnjava i gume stare 10 godina..  :LOL:
 
a nedelja?? :mrgreen:

mozda se vrijeme popravi a mozda i drugima odgovara..

ja u subotu radim do 14;00

mogao bi tek od 14;45 nakon sto prosecem peseka pa doletim negdje ako nejdete negdje daleko..
 
damir_zgb said:
a nedelja?? :mrgreen:

mozda se vrijeme popravi a mozda i drugima odgovara..

ja u subotu radim do 14;00

mogao bi tek od 14;45 nakon sto prosecem peseka pa doletim negdje ako nejdete negdje daleko..

Ja osobno nemrem u nedjelju...ali ako je većina za...samo se vi nađite...pa ako slučajno stignem...doletim...ako ne..onda drugi put....

U svakom slučaju vidjet ćemo što ostatak kaže pa se dogovorimo za detalje...

Jedino kaj je nedjelja i upitna zbog vremena ??
 
meni odgovara petak popodne od 15;00,subota nakon 15;00 nedelja cjeli dan..

ravnat cu se po vama,mogu mogu nemogu nemogu,sta sad..bit ce voznji.. (y) :wink:
 
Ja jos ne znam kako radim ovaj vikend, ali cu pratiti dogovore ovdje pa se zaletim do vas ako cu biti slobodan!!!
 
subotu bi tesko mogel realizirat.. jedino poslje 4 i to nebi onda dugo mogo bit..  nedjelja je free.. jedino kaj je meet u 2 sa mojskuter al u krajnjoj liniji bi odjebo njih pa se nasel s vama ak bi vas bilo dosta!   (y)

e i btw di jeAndreyA nestala?!  :misli:  nisam ju dosta dugo na forumu vidjal..
 
Biker686 said:
subotu bi tesko mogel realizirat.. jedino poslje 4 i to nebi onda dugo mogo bit..  nedjelja je free.. jedino kaj je meet u 2 sa mojskuter al u krajnjoj liniji bi odjebo njih pa se nasel s vama ak bi vas bilo dosta!   (y)

e i btw di jeAndreyA nestala?!   :misli:  nisam ju dosta dugo na forumu vidjal..

jbg...vidim da vas dosta nemre u subotu....a niš...predložite neki drugi dan/lokaciju pa budemo se dogovorili...onda niš od subote...
 
ajde sad ovak!  ko je za voznju/kavu u nedjelju nek se stavi na popis..

1. Biker686






p.s. badly ak nemres ovu nedjelju slj put se bumo s tobom probali uskladit!  ;)  ja se nadam da nakon prvog meeta bude redovito nalazenje skuter sekcije!  (y)
 
Biker686 said:
subotu bi tesko mogel realizirat.. jedino poslje 4 i to nebi onda dugo mogo bit..  nedjelja je free.. jedino kaj je meet u 2 sa mojskuter al u krajnjoj liniji bi odjebo njih pa se nasel s vama ak bi vas bilo dosta!   (y)

e i btw di jeAndreyA nestala?!   :misli:  nisam ju dosta dugo na forumu vidjal..

fala frende fala kaj po nama pljujes i oces nas odjebati , ekipu sa mojskuter a...
 
fernando said:
fala frende fala kaj po nama pljujes i oces nas odjebati , ekipu sa mojskuter a...

na mojskuter javno nema niti jedan meet sad u nedelju!
 
nisam mislio za meet sad u nedjelju nego procitaj opcenito njegov post ovaj prije kako bi nas odjebo...mislim nema veze, mene briga sam nije to ljepo tak napisati, ne... :D
 
fernando said:
nisam mislio za meet sad u nedjelju nego procitaj opcenito njegov post ovaj prije kako bi nas odjebo...mislim nema veze, mene briga sam nije to ljepo tak napisati, ne... :D


:LOL: :LOL:

sad sam videl :mrgreen: