Skuteri Zg ekipa:-)

meni ovo vrijeme odgovara jer nekako cekam nexusa nekih 30-tak pa da se previse nerajcam :mrgreen:
 
taman sam se prošli tjedan opet naviknuo da dođem s jednog kraja grada na drugi unutar 15 min po največoj gužvi s Bevom i sad mi to usere šugavo vrijeme  :x
 
Belly_SMB said:
Slažem se, gdje je nestala kolegijalna solidarnost ?!   :misli:
:D


:pelvic_thrust2:      :belj:    :vidiga:    :tears:         


salim se,mislim ja na sve vas bez brige budite al se stavite i u moju poziciju  :2up:    :lolcry:


ma sve pet,bit ce djireva!!  (y)
 
damir_zgb said:
:pelvic_thrust2:       :belj:     :vidiga:     :tears:           


salim se,mislim ja na sve vas bez brige budite al se stavite i u moju poziciju  :2up:     :lolcry:


ma sve pet,bit ce djireva!!   (y)
Ovaj dio gdje cekas motor je suzasan, ja se sjecam svojeg bratica. Kupio je Nexusa na bozicnom popustu i cekao do polovice 3. mjeseca da se vozi. 3 mjeseca je gledao motor u garazi, ja bi dobio slom zivaca!!!!!
 
ajde sad nakon ove ponovne zime sredimo neki meet..  da se upoznamo, vidimo ko sta vozi i naravno odemo dr chalu malo maltretirat u le kolac!  :mrgreen: recimo onak neka subota iza rucka znaci negdje oko 2-3 sata..
 
Ja sam za. Mirtl ides? Sam kad ce se vise popravit vrijeme... Mi smo u sub napravili đir do draganica a sad je opet drek.
 
pozdav ekipa  (y)

baš mi je drago vidjeti da se dogovarate za neko druženje, bilo bi mi drago upoznati Vas

ako ne uspijemo prije popit kavu i vozit se mogli bi se upoznat na DDK 20.3.

sad ću razglasit da napokon postoji tema pa će nam se ''joško'' pridružit
 
v lady said:
pozdav ekipa  (y)

baš mi je drago vidjeti da se dogovarate za neko druženje, bilo bi mi drago upoznati Vas

ako ne uspijemo prije popit kavu i vozit se mogli bi se upoznat na DDK 20.3.

sad ću razglasit da napokon postoji tema pa će nam se ''joško'' pridružit

BaDly said:
Ako ne uspijemo prije, može na DDK, ali koliko vidim DDK je prebačen na 04. mjesec.

pitanje:
mogu se i ja prikrpati na to druženje,kad god bilo?  :misli: :mrgreen:
 
gorank said:
Ovaj dio gdje cekas motor je suzasan, ja se sjecam svojeg bratica. Kupio je Nexusa na bozicnom popustu i cekao do polovice 3. mjeseca da se vozi. 3 mjeseca je gledao motor u garazi, ja bi dobio slom zivaca!!!!!
Da ja gledam svaki dan Vfr.ku već tri mjeseca a od vožnje kolko vidim po mjesečnoj prognozi još ništa ,slom sam dobio ali kaj da se radi , :wink:
 
BaDly said:
Ne, ne smiješ !  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

a ono,uopće niste fora.. :cry: :cry: :cry:   :skriven: :skriven:
neka,preživjet ću ja i bez vas.. :belj: :belj: :B: :B:
sam ću se  :skuter: :mrgreen:
 
Dario_87 said:
može, vidimo se prvog sljedečeg lijepog vikenda  :)

... koji će po svemu sudeći biti tek negdje u 4. mjesecu  :cry: :cry: :anger:
ovo vrijeme više nije normalno, sve dalje sve gore. Kak izgleda, za par godina ćemo umjesto skutera vozit motorne sanjke !
 
dok je vrijeme u banani, moze se kombinirat djirevi,di kaj kamo kako sta pogledat obilazit itd.. (y)