slatke muke Zrx 1200r ili z-750s

frosty

New member
napokon sam u mogućnosti razmišljat o kupovini novog motora i dvoumim se između zrx-a i z-a :mrgreen:
o z-u znam sve jer mi ga je susjed vozio ali me zanimaju mišljenja o zrx-u.
potrošnja, cijena registracije,cijena servisa tj. ulja svječica itd.
uglavnom bilo bi mi drago da mi se javi netko tko ga vozi ili ga je vozio :D
bio bi zahvalan na svim informacijama (y)
 
frosty said:
kaj misliš da ih nema u salonima :misli: to baš nebi bilo lijepo :palacdolje:
nema, gospon Taubi sa foruma trazi i nema ih uopce, kazu, ragrabljen. Niti vani ga bas nema.
 
Traži dok ne nadješ ZRX ! (y)
 
na tvom mjestu uzeo bi zrx jer to je vječni bike..a ovaj z ti nakon nekoliko godina dosadi,barem ja tako gledam na to..
 
Zrx je izvanredan motor ,pun snage i okretnog momenta,ima puno ljepše detalje od z750,ali čini mi se da je Z dosta okretniji od njega.
 
već sam gledo malo cijene po njemačkoj i austriji i neznam koja bi mi bila računica uvažat :misli:
ja el zna možda tko koja je cijena registracije za motor te snage u zg županiji sa policom od 50%?

to 33:baš sam pogledo cijenu u austriji pa vidim da je skuplji nego kod nas i to za nekih 5soma kn kak to da je takva razlika u cijeni?
 
ovaj crni zrx mi je odmah zapeo za oko jer sam ljubitelj crnog :mrgreen:
motor fakat super izgleda (y)
JEL ZA PRODAT 8)
 
frosty said:
već sam gledo malo cijene po njemačkoj i austriji i neznam koja bi mi bila računica uvažat :misli:
ja el zna možda tko koja je cijena registracije za motor te snage u zg županiji sa policom od 50%?

to 33:baš sam pogledo cijenu u austriji pa vidim da je skuplji nego kod nas i to za nekih 5soma kn kak to da je takva razlika u cijeni?

Kak je u Hr. tak jeftin to neznam ali u Austriji ima na cijenu jos i tzv.l NOVA koja je oko 15%. To u Njemackoj nema i zato su tam i
za toliko jeftiniji. Zato u AUstriji svako malo neke rasprodaje tak da se to nivelira. Si videl od 11 i nekej na 8 i nekaj. No sejedno je tu jeftiniji.Sretan si kaj si u Hrvatskoj.  (y)
 
Definitivno ZRX  (y) (y) (y)
Traži dok ne nađeš! Da sa dva promjenim na četiri cilindra, prvi izbor bi bio ZRX i to baš R, u oriđiđi Kawa farbi!!  :mrgreen: :mrgreen:
 
ma dajte...

ali zekan je zekan  :mrgreen:
 
i ja sam isto čuo da je ovo zadnja godina zrx-a, :xiako se nadam da je to dezinformacija 8)
šta se tiče boje ok on meni izgleda zelen  (y)ali mi pre dobro izgleda crn  :mrgreen:i ja bi ga najvjerovatnije farbo 8)
 
1200 je uvijek bolje od 750-osim toga zekana ima na svakom cosku a ZRX nema bas puno pa se neces bas gubit u masi :mrgreen:Dobar je to motor-dovoljno jak i nece ti dojadit za jednu sezonu-uz male preinake( i uz dobrog drivera) moze stat uz rame svakom "R"-bar na cesti :wink:
 
Definitivno zrx prijatelju moj, nemres fulati jer za te novce nemres dobiti bolji motor.  (y)
Trazi ga dok ga ne nadjes a ak ga nadjes i ne mislis ga kupiti javi mi ja ga odma UZIMAM.