slatke muke Zrx 1200r ili z-750s

I moj glas za ZRX...  (y)
 
u svakom sličaju zrx-a 
lijep maxi naked  (y)
 
2grand wizard;ti si majstore stvarno svašta spreman učinit za zrx-a (y)
ak ti se javi više onih plavuša pa neće znat kud bi s njima šalji dalje ima nas još spremnih na puno toga 8)
znam da je po cijeni zrx jedan od naj isplativijih motora kod nas i 95%da ću kupit njega  :mrgreen: samo ako ga uspijem nać :shock:
 
frosty said:
2grand wizard;ti si majstore stvarno svašta spreman učinit za zrx-a (y)
ak ti se javi više onih plavuša pa neće znat kud bi s njima šalji dalje ima nas još spremnih na puno toga 8)
znam da je po cijeni zrx jedan od naj isplativijih motora kod nas i 95%da ću kupit njega  :mrgreen: samo ako ga uspijem nać :shock:

polovni ili novi? :misli:
 
razmišljam o novom :mrgreen: ali ako ih nebude tražit ću polovnog :D
neki dan sam poslo mail u kms i odgovorili su mi da očekuju zrx-a krajem ove ili početkom sljedeće godine (y) slao sam i u dks njih još čekam da mi se jave :wink:
 
Bus dal krug...?   :jesus:
 
Vozio sam ZRX1200R dvije godine a sad sam treću na Z1000 i smatram se kompetentnim za odgovor na tvoje pitanje.

Ako stalno imaš duže ture uzmi ZRX-a a ako su ti ture do 300-400 km samo 3-4 puta godišnje onda će ti zeko biti pogodniji....
 
2  4rijeke:pa ne kupujem takav motor da bi ga gledal doma mislim se napokon vozit bez šarafanja svakih 2000km (y)
2 cigla:motor i ženu nedam nikom vozit :mrgreen: 8)
 
frosty said:
2  4rijeke:pa ne kupujem takav motor da bi ga gledal doma mislim se napokon vozit bez šarafanja svakih 2000km (y)
2 cigla:motor i ženu nedam nikom vozit :mrgreen: 8)

krivo si razumio moj savjet.... učini kako te volja
 
  (y)

 
jel sazna ko di ih ima na lageru u nas?!  :misli:


:)
 
frosty said:
2  4rijeke:pa ne kupujem takav motor da bi ga gledal doma mislim se napokon vozit bez šarafanja svakih 2000km (y)
2 cigla:motor i ženu nedam nikom vozit :mrgreen: 8)

Svakako uzimaj zrx! Ne moram ti objašnjavat zašto jer si probao nekaj slično(bar se nadam da ti se svidlo), a što se tiče rege mislim da ti je oko 2100kn osiguranje sa 50%!

Ajde češka manjino napokon da i od tebe čujem koju pametnu! (y)

Nadam se da buš me zvao kad budeš išao na nekakav đir(naravno kad kupiš motor) da se ne budeš sam vozikao kao i ja(ja tebe ne zovem jer te neću ubijat u pojam jer se ne voziš a motor ti doma :jesus:)!

A za ovaj odgovor Cigli ti samo mogu reć da ženu još nekak posudi ali motor nikako!

Uči iz tuđih grešaka! :?
 
migi said:
A za ovaj odgovor Cigli ti samo mogu reć da ženu još nekak posudi ali motor nikako!

Motor samo najboljim prijateljima, a zenu samo najgorim neprijateljima...  :LOL:
 
Mislim da nemožeš pogriješit,ali "big bore" je "big bore", tj. bolje imat malo više kubika na takvom motoru premda i Zeko ide dobro !!!