slatke muke Zrx 1200r ili z-750s

big is beautiful!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

ja sam na 13000km, druga sezona... velki jednostavno tjeraju na ture, sjedneš i voziš, pogotovo u dvoje.
Mali Z750 me fascinirao, imao sam ga pod guzom čim je izašao, prava kava... al pravo zbore dečki, ak se oćeš vozikat, mali je dobar odabir, a ak se oćeš vozit, onda big....  (y)
 
odluka je definitivno pala na zrx-a bez obzira na cijenu rege,samo se nadam da nebudu digli cijenu previše
 
Svaka čast ZRX-u, 1200 je 1200, ali je Z ljepši i atraktivniji definitivno, mada pravom ljubitelju motora nije ni ZRX ružan. Jedino je fora, da ako kupiš ZRX imat ćeš bike kojih nema baš puno, i ako je fora u tome kupi ga, ak ga nađeš.
 
ma ne jebe mene uopće ko ga ima i kolko ih ima kod nas 8) ja sam obožavatelj kawasakijevih 80.godina i zato mi se taj motor jako sviđa (y),jedina mu je mana kaj ga nema u crnoj boji ali to je stvar koja se vrlo lako ispravlja :LOL:
alo migi jel ti to opet teraš sprdnju na moje porijeklo :)pa dobro dokle će to tako :LOL:
 
badja said:
Svaka čast ZRX-u, 1200 je 1200, ali je Z ljepši i atraktivniji definitivno, mada pravom ljubitelju motora nije ni ZRX ružan. Jedino je fora, da ako kupiš ZRX imat ćeš bike kojih nema baš puno, i ako je fora u tome kupi ga, ak ga nađeš.
O ukusima se ne raspravlja,ali detalji su puno ljepši na ZRX-u nego na Z750...završna obrada je neusporediva
Z750 je best buy,ali ZRX je klasa iznad-NHF (y)
Još nešto:ZRX odolijeva vremenu zahvaljujući klasičnom izgledu
 
Meni je zed strava motor po izgledu,ali bi isto rađe uzeo zrx-a.
Iako više kubika znači u večini slučajeva veću potrošnju,veću težinu,tromost u gradu,skuplje održavanje itd.
Ali šta je,dizajn mu je vječan.