Slike HR oldtimera

Naravno, to je samo šala. Da ne bi bilo krivog shvaćanja.

Nego, zašto (skoro) samo Dinko i ja sudjelujemo aktivno u ovoj temi? A ima puno čitanja teme.
 
BABA OS said:
Jesi li siguran da je Dinko?Baba je ovdje.

S tobom čovjek nikad nije siguran na čemu je.    :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
I eto ti za tren svađe i uvrede, jer se previdi (namjerno?) hrpa smajlića, koji označavaju šalu.  :nasilni:

I zato, ...  blah, blah, blah ... itd.    8)      Idem spavati.    :closed:
 
i ja se ubacujem u vašu slikovno - tekstualnu diskusiju te prilažem jednu sličicu - moto klub Classic Racing poslije utrke na Grobniku 20.05.2006-e
pozdrav stalker2
 
69 znaš da najviše volim fotke di ste ti i kawasaki ostavljali ostale, ali ova mi je specijalno dobra di je kawac ostavil i tebe... :mrgreen:
Sreca da si brz i pješke pa si ga uspjel stici jel bi možda i pobjedil bez tebe  :jesus:
 
Prekrasne fotke  (y) , samo vi dajte jos slika, ima nas koji gustamo u gledanju iako nemamo oldtimere  :wink:
 
Citat: geres -
lokacija je nova raca,nikako bjelovar

Jeee    :D  i  meni to zgleda ko izlaz iz predstarta u N.Rači......  :wink:

:jiggie: Miljac dobro nam dosao i ti  :bananarace: konacno....


:mornar: evo da i ja malo dodam slikica....
 
z-1000mk said:
69 znaš da najviše volim fotke di ste ti i kawasaki ostavljali ostale, ali ova mi je specijalno dobra di je kawac ostavil i tebe... :mrgreen:
Sreca da si brz i pješke pa si ga uspjel stici jel bi možda i pobjedil bez tebe  :jesus:

Rekao mi je tada Kawic, teraš me previše, izbacio me iz sedla i otišao. Ostao sam na cesti u čudu.  :mrgreen:  I onda, beš za njim!  :mrgreen: :mrgreen:
Dobro je na kraju ispalo.  :wink:
 
69 said:
Rekao mi je tada Kawic, teraš me previše, izbacio me iz sedla i otišao. Ostao sam na cesti u čudu.  :mrgreen:  I onda, beš za njim!  :mrgreen: :mrgreen:
Dobro je na kraju ispalo.  :wink:

Da, ak se ne varam pobjedio si.... (y)
geres said:
lokacija je nova raca,nikako bjelovar

De si miljac, samo si nam ti još falil... (y)  :mrgreen:
 
Nisam pobjedio (dosao sam drugi), jer vise nisam uspio stici Kralja na Hondi. A i do pada sam se borio s njim. Ide Honda ko luda! ;-)
 
69 said:
Nisam pobjedio (dosao sam drugi), jer vise nisam uspio stici Kralja na Hondi. A i do pada sam se borio s njim. Ide Honda ko luda! ;-)

Za mene jesi...jebo hondu... :mrgreen:
 
Nitko još nije spomenuo Novi Marof, a vrlo vjerojatno će postati jako aktualan.
Čak mislim da negdje imam rezultate od trke koju smo tamo vozili.
 
Evo rezultata.
...i nekoliko geliptera.    :mrgreen: :jesus:
 
I bilo je baš dobro!  (y)      A bilo je i publike!  (y)
 
BABA OS said:
Dobro jesu ili nisu ? a gdje su Game?.Ova je uletila nedavno u Garažu.Stvarno jako ozbiljan motor.


evoslike



Imam ti ja jednu, još dosta dobru motocross gumu za zadnji kotač te Game!  :mrgreen:
 
A sada malo drugačije moto slike iz Bjelovara:

1. pomažem curi da ga izvadi
2. čistoća je pola zdravlja
3. učenje od malih nogu
4. kako dopremiti motor na utrku
 
...i još...
 
BABA OS said:
Odlučil sam se za Spedway gumu pa je zadrži.Hvala svejedno.

Ha, ha, ha! Dobro, dobro.
U svakom slučaju, želim vam da bez većih problema složite stroj!  (y)