Slike HR oldtimera

E, ove su još tople, jer su od danas!  :wink:
Dečki treniraju, a mi ovdje ljepimo slike, umjesto da smo negdje na stazi!!  :mrgreen: (y)

 
Imam još par komada...

 
Hodočastilo se je na Grab The Flag.Odlična klapa.Kožar junior i senior,Buntak,Marin,Danijel,Emil.
 
I još.
 
I još.
 
Jedna od prvih utrka prije deset godina u Požegi.Dovezao sam se registriranim Triumphom.Kakav entuzijazam i atmosfera!Palili smo žveglića i upalio mu se motor na karburatorima.Bio je zvijezda sa Commandom.
 
Još postolja,utrka u Zagrebu kad je i Gestapo pao.
 
I još malo mladog Buntaka.Uvijek je vozio dobro taj mali.Tu su Katušin koji je dobio porciju na svojoj stazi i Legenda Buco vozač također Triumpha.Pamtim Bucine riječi izgovorene na postolju a upućene meni:"Si videl kaj Triumphi delaju BMW-ima". Postolje sa mladim Buntakom je za britisch kup.
 
Špijunirali smo utrke po Sloveniji.
 
Malo Grobnika,
 
Karlovac.Dobro su oni radili te utrke.
 
Još Karlovac,Geneza jednog pokušaja da se pobijedi Žveglić.Motor smo imali ali trebalo se je i taktički nadmudrivati.Tako je bilo.Marin je skovao plan.Pozvao je Danijela dali smo mu sklepani Thunderbird i na startu trebao je biti koristan.I bio je.Maznuli su ga obojica.Skoro sam puknuo od zadovoljstva.Kasnije je meni bio na nišanu.Lijepo je bilo.
 
Ugodno sjećanje na zaista lijepe trenutke.Kad smo ga pobijedili to je bilo tako velika stvar tada .Svejedno skupo je prodao kožu.Radovali smo se druženju i svakom novopridošlom motociklu i vozaču.
 
Evo još sa te utrke u Karlovcu,
 
Svi vozači odali su počast svom preminulom kolegi .Sve foto priloge sa ove utrke posvećujem Đuri Terziću koji je preminuo poslije treninga na utrci u PH u Karlovcu 1999 godine.