Slike HR oldtimera

Ako je na HR prikolici koju vuče auto sa HR tablicom, onda je valjda i oldtimer hrvatski :wink:
 
Slike su s moba i iz vožnje i nadam se da su O.K. takve kakve su :mrgreen: Uglavnom pojava na prikolici mi je bila interesantna 8)

I nisam uspio pročitati što je to, a na fotkama nije baš oštro, pa ako neko zna neka napiše.
 
jel mi mozete preporuciti nekog ko se bavi restauracijom oldtimera
 
Evo još jedan taman ušao u 31. god. odradili kompletnu restauraciju koja je potrajala god. dana. al rezultat je vidljiv na slikama. :D :D :021: :021:
 
556W4xol.jpg
 
jako lijep motor  (y)

ovo ispod rezervara je ...  :misli:
 
stsoso said:
Evo još jedan taman ušao u 31. god. odradili kompletnu restauraciju koja je potrajala god. dana. al rezultat je vidljiv na slikama. :D :D :021: :021:

sjuper  (y) sad mu skini svu plastiku i bit ce jos bolji  :mrgreen:
 
rocky6 said:
jako lijep motor  (y)

ovo ispod rezervara je ...  :misli:
     
Tribala bi bit kutija za alat. :misli:
 
Imali smo u familiji 60-ih Rumi 125 Sport.Odma me podsjetilo jer je i on ima nešto slično.
 
a gle manekena ... :)

15442177_1179939035434663_6921033590016148663_n.jpg



barba sigurno zna o kojoj je kanti rječ ..  :mrgreen:
 
alpine said:
sjuper  (y) sad mu skini svu plastiku i bit ce jos bolji  :mrgreen:

Možda bi i bia bolji al meni se baš, ali ono baš, baš sviđa ovakav i ovako uređen  (y)
 
Sada već bivši HR oldtimer, prije nekih 2 mjeseca sam ga prodao van granica lijepe naše :(. Uh, lijepih kilometara sam napravio s njime iz gušta ;) sretno ti bilo . . .
 

Attachments

  • Boxer.jpg
    Boxer.jpg
    132.2 KB · Views: 246
ja nikada ne bih prodao ostavštinu j.b.t-a  :mrgreen:

ipak sam poluzagorac  :wink:
 
rocky6 said:
ja nikada ne bih prodao ostavštinu j.b.t-a  :mrgreen:

ipak sam poluzagorac  :wink:

Bilo bi lijepo da je ostavština ali nije, prije 7 godina sam ga kupio i to po punoj cijeni...

Kad budem uzimao oldtimera, javim ti se za savijet - ne mora nužno biti bmw :wink:
 
Šteta, lip je i izgleda stvarno dobro.
 
Jučer u Splitu. Nema žmigavce, čovik signalizira rukom u kožnoj jaketi po zvizdanu i kad nema nikog na cesti.
 

Attachments

  • rps20170818_133949.jpg
    rps20170818_133949.jpg
    213.9 KB · Views: 352